Jump to content
Biceps ♿

Spec Admin Lyncaz priveligiju isnaudojimas

Recommended Posts

Laba diena, siandien 2020/03/10 20:42 Map jailbreak_electric v4 (roundas 14 15 arba 16)gavau 10 min free bana uz tai kad spaminau nuo Lyncaz. NEBUVO duotas joks ispejimas, todel banas nera leistinas. Prasau perziureti demo. Aciu 

Papildymas: Parejas i jailbreak Lyncaz man pasake kad buvo duoti 3 ispejimai uz vote kuri dariau del muzikos mirusiems. Nezinau ka jis turejo omeni. 21:00 jb_carceris (6 roundas)

 

Redaguota Biceps ♿

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, Biceps said:

Laba diena, siandien 2020/03/10 20:42 Map jailbreak_electric v4 (roundas 14 15 arba 16)gavau 10 min free bana uz tai kad spaminau nuo Lyncaz. NEBUVO duotas joks ispejimas, todel banas nera leistinas. Prasau perziureti demo. Aciu 

Papildymas: Parejas i jailbreak Lyncaz man pasake kad buvo duoti 3 ispejimai uz vote kuri dariau del muzikos mirusiems. Nezinau ka jis turejo omeni. 21:00 jb_carceris (6 roundas)

 

Sveikas, Zaidejas nick (Biceps) spamino vote del muzikos mirusiems istisai, daviau tris perspejimus (nezinau ar girdejo ar ne, bet jie buvo duoti) (taisyklese isvis 1 perspejimas ir 30 min ban), O as daviau 3 perspejimus ir tik 10 min ban  

Mapuose: (buvo duoti 2 ispejimai) -jailbreak_electric v4 ir (1 ispejimas + gavo bana 10min) jb_carceris_021

 

Redaguota LycanZ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As gavau bana ne ant carcerio o ant jailbreak_electric. As dariau 2 kartus vote del muzikos mirusiems, kadangi pirmas kartas neisejo. Antras kartas irgi neisejo padaryti normalaus vote, ir iskart po 2 vote tu man davei ban. Nezinau ar galima deti ispejimus uz vote kai as tik norejau paleisti muzikos mirusiems. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Mane isbanino kai as dar buvau electric mape paskutiniam rounde pries pasikeitima. Nezinau kaip jis man sugebejo duoti ispejima carceri kai as net jame nebuvau.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man įdomu kas čia meluoja? 😄 Hmm... 
Server: JAILBREAK Map:   jb_carceris_021 Time:  Šiandien, 20:38  Match time:  41:30  Score:  2 - 11
Tai kas už tave buvo tame map'e? 😄

Screenshot_3.thumb.png.f533e95868d5d0723363ddf54a57dc68.png
 

 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dar karta pasakysiu mane isbanino ant electric mapo 10 min, praejus banui as gryzau atgal i serva kai jau buvo pasikeites mapas. Viskas yra issiaiskinta ir nieks jokiu ispejimu negavo

Redaguota Biceps ♿

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...