Jump to content

Kimetsu かまどタンジロ

Member
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kimetsu かまどタンジロ

 1. Kadangi čia atidaro kito žmogaus paskyra, pridedu jo tikrą paskyrą. https://steamcommunity.com/id/worstaaaa/
 2. Rašyk, kaip atskirą temą.
 3. Pasibaigė šiandienai reactionai forumuose Not gonna lie, tėvus prikėliau bežvengdamas
 4. Išties įžeidinėjo. Perduosiu prižiūrėtojams.
 5. Kitą kartą dėl tokių dalykų rašyk į discordą. Jeigu niekas dėmesio neatkreipia ir nereaguoja, rašyk man į pm. Peržiūrėsiu demo, pasakysiu kaip buvo iš tikrųjų.
 6. Tu net nesi užbanintas. Kitą kartą gali pasitikrinti čia -> http://vimo.lt/bans/index.php?p=banlist
 7. Pastebėjau, nes net pats nesupratai, kad su cheateriu žaidei
 8. Sveikas, taip katik peržiūrėjau. Deja tau teks tiksliai prisiminti laiką. Atsiversk kokias nors žinutes kurias rašei ir prisimink, nes tavęs niekur nerandu ir negaliu pažiūrėti tavo žaidimo.
 9. Galbūt prisimeni mapą, kuriame žaidei? Pažiūrėčiau demo.
 10. Sveikas Vimo.lt Žaidėjau/Žaidėja, Kviečiu prisijungti į mėnesinius eventus! Šioje temoje bus užduodamos užduotys kiekvienam mėnesiui, kurias bevykdydami galite laimėti privilegijų bei Vimo.lt projekto valiutos - kebabų. Užduotys bus keičiamos kas mėnesį, todėl nepamirštame pasekti temos! Eventa hostina: Vimo.lt Projektas Vertintojai/Administracija @DaTroller; @Bullzai; @Kingspaw; @leftas. Donatoriai: Bullzai DaTroller Zukki Temą parengė ir prižiūri - @Kimetsu かまどタンジロ. Šio mėnesio tema yra - MEMAI! Taisyklės: Visi memai turi būti susiję su Vimo.lt serveriais bei bendruomene ir jos veikėjais. Kokybė yra vertinama labiau nei kiekybė. Rasizmas, kitų projektų reklamos, kitų projektų šmeižimai, patyčios bei diskriminacija yra netoleruojama. Su kiekvienu memų turite įkelti ir savo Steam paskyros link'ą šios temos komentaruose. (Tiesiog keliomis eilutėmis žemiau įklijuokite. Jeigu Steam paskyros nebus, būsite automatiškai diskvalifikuoti.). Plagiatai (Nukopijuoti darbai) bus trinami be perspėjimo. Jeigu įkelsite plagiatą būsite diskvalifikuojami. Vertinimas: Juokingumas. Aktualumas. (Ar didžioji bendruomenės dalis supranta kas vyksta jūsų memę?) Nuotraukos/Vaizdo įrašo kokybė. Jeigu nuotraukos formato meme bus padaryta atmestinai su Microsoft Paint per 10s, jis nebus teigiamai įvertintas. Vertins ne tik Administracija. Jeigu patinka kažkuris meme, į jį sureaguokite Kek arba Upvote reakcijomis. Taip prisidėsite prie galutinio vertinimo. Prizai: Desert Eagle | Conspiracy bei Admin statusas menesiui ir 15k kebabų CS:GO Case Key + Vip statusas mėnesiui ir 15k kebabų Dirt rally Steam game + Sticker | Kawaii Killer Terrorist bei 10k kebabų Hydra case raktas + Vip statusas menesiui 10k Kebabų. Keli memes pavyzdžiai: Linkiu sėkmės visiems besivaržant šį mėnesį (2021/02/23 - 2021/03/23). Edit by DaTroller: Matau turim meemeriu, tai ta proga padidinu prizu fonda dar labiau. Pridedame: Case rakta (normalu ~4 eur vertes). Dirt rally Steam Zaidima Extra privilegiju bei kebabu. Matant dar didesni susidomejima, bus dar daugiau prizu prideta tad laukiam submissions! chop chop! EDIT 2 by DaTroller: Matau daugeli low quality images kur net neina iskaityti teksto. Use these: Jei norit prie Image arba Backgroundo pridet kitu images (sujungt, idet, italpint etc...) : https://pixlr.com/x/ Jei norit ant image idet cool teksta kuris matytusi, eitu didint/mazint keist fonta su daugeliu pasirinkimu: https://addtext.com/
 11. Sveikas, manau, kad niekas tau unban už dyką neduos. Dėl tokių dalykų susisiek su Bullzai per discord - Bullzai#0652 arba per forumu p.ž. - https://vimo.lt/messenger/compose/?to=2. Have a nice day! Edit : Tavo Accountas yra sukurtas lygiai prieš mėnesį. Kas indikuoja neseniai gautą VAC baną arba vėl pradėjimą neseniai žaisti. Anyhow tikiuosi padės tai ką parašiau. Taip pat jeigu kils dar kokių klausimų visada gali į prižiūrėtojus kreiptis discorde - https://discord.gg/Jd5wfeZW
 12. Na čia jau nebe man atsakyti. Aš nesu nei prižiūrėtojas, nei support/pagalba. Šiuo klausimu kreipkis į tą, kuris uždėjo silence.
 13. Ne į viską pažiūrėjai. Jis taip pat turi dviejų mėnesių silence
 14. Už tai jis yra gaves atitinkamas bausmes. Jūs nesate prižiūrėtojai, nesate adminai. Jūs paprasti žaidėjai, todėl leiskite tvarkytis administracijai su jais. Visos jo bausmės surašytos čia. http://vimo.lt/bans/index.php?p=commslist&searchText=Remis&Submit=Search. Administracija tvarkosi kaip tik gali. Plius yra dar labai geras mygtukas "Block all communications". Gaila, kad kartais nesugebate nutylėti ir nusileisti vaikams kai reiktų. Akivaizdu, kad Remis dar yra nesubrendęs ir vaikas, although aš neginu jo. Jis gavo savo bausmes, jūs gavote savo.
 15. Tai nėra pasiteisinimas. Prasiskolines ar ne, jis neatėjo į serverį sulaukti kažkokių grasinimų. Bei tuomet klausimas, kam ginti kitus savo pradiniame post'e? Jeigu tą darė kiti, bet tu juos gini, tai padaro tave accomplice (Lietuviškai - bendrininku.). Taip, kaip jūs bendraujate serveryje yra ne tik blogos atmosferos aplinkiniams kūrimas, bet kaip ir minėjau patyčios bei grasinimai. Oh, and kai paskutinį kartą tikrinau, kibernetinių atakų grasinimai yra baudžiami baudžiamojo kodekso. Correct me if I'm wrong, bet Remis techniškai galėtų net kreiptis į policija dėl jūsų elgesio. Manau jums reiktų džiaugtis, kad jis dar to nepadarė ir priimti bausme, o ne skūstis dėl bausmių kurių nusipelnėte.
 16. Honestly, jeigu net ir SomeOne neįsižeidė, vistiek buvo daug įžeidinėjimų kitiems žaidėjams. Pvz.: Remiui. Kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai, kad gąsdinti žmogų. Ką jis tokio padarė, kad jūs jam grasintumėte sumušimu, DDOS ataka ir t.t.?
×
×
 • Create New...