Jump to content

Deficitas.

CS : GO Warden
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About Deficitas.

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Deficitas.

  free banas

  Prašau sukurti anketą taip, kaip yra sukurti reikalavimai. Iš tokio sakinio negalima nieko išpešti, nebent tik pasiteisinimą.
 2. Deficitas.

  Ban

  Dėl tavęs dar kartą viską peržiūrėjau ir galiu pasakyti, jog reikia griežtų įrodymų, kad tu gautum unbaną. Šioje situacijoje buvo akivaizdūs momentai, kada per sienas tu stebėjai pareigūnus, nežinau, ką daugiau bepridūrus.
 3. Deficitas.

  Minecraft

  Kas suzaist? labai gerai statau namus
 4. Deficitas.

  CSGO JB netvarka

  ne, tiesiog norėjau parašyt, kad labai dažnai, kai adminų nebūna servery, vyksta nesąmonių darymas, todėl norėjau tiesiog parašyt postą po šiandien matyto žaidimo. O dėl serverio adminų nieko pikto nenoriu sakyt, tiesiog, būna momentų, kada šiektiek apsileidžia, bet, visiem būna
 5. Deficitas.

  CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

  gerbk vyresnį, kai kažką sako :))
 6. Deficitas.

  CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Deficitas.- 24m. https://steamcommunity.com/id/Deficitas/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Visų pirma, turiu nemažai patirties susijusios su CS jailbreak serveriais, antra, būnu serveryje gan nemažai, apart to, kad tik apie jį sužinojau vos prieš porą savaičių, trečia, tinku šitom pareigom, kadangi esu atsakingas priėmant greitus sprendimus ir atsižvelgiu į visų nuožiūras. Kadangi serveris dar yra “beta” versijoj, galiu padėti kitiems palaikyti tvarką, paaiškinčiau nesuprastas taisykles, kad nebūtų nesusipratimo. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Buvęs, Laikiux Jb serveryje ir gan nemažą laiko tarpą. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? CS:GO JB 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - kadangi serverių pagrindinė funkcija yra surinkti kuo daugiau žaidėjų ir praleisti linksmai laiką serveriuose, tai, mano nuožiūra yra svarbiausi dalykai, kuriuos padėčiau plėsti, nekalbant apie oficialius eventus ir panašiai. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Echo, Mellowhype.
 7. Deficitas.

  CSGO JB netvarka

  Šiandien, apie 18:30, vimo csgo jb serveryje, žemėlapyje spy_vs_spy vyko didžiulė netvarka, kai į pareigūnų gretas suėjo dalis žaidėjų, kurie pagal mane nebuvo skaitę taisyklių, arba ignoruojantys jas išdarinėjo nesąmones. Buvo pridaryta pilna freekillų, ir tai tesėsi keletą raundų iki žemėlapio keitimo. Kai buvo klausiami, už ką nusiženginėjo taisyklėmis, jie arba praignoravo žinutes, arba elgėsi lyg viską būtų darę gerai. Tuo metu buvo prisijungęs serverio prižiūrėtojas Jeebis, bet turbūt turėjo asmeninių reikalų. nes žmogaus buvo prašoma padaryti tvarką, bet niekas nesikeitė. P.S. po daug prašymų vienas iš pažeidėjų buvo nubaustas kitame žemėlapyje. Vėliau (~20:00) serveris suklupo ir kaliniam atsispawninus buvo iškart duodami ginklai, serveris pavirto į skerdynes, nebuvo įmanoma vesti dienų. Noriu tiesiog pranešti, į ką adminam reikėtų daugiau atsižvelgti ir norėčiau, kad nubaustumėte prasižengusius žmones, nes tokių atvejų serveryje netrūksta, todėl reikėtų pradėti kažką keisti. Ačiū už dėmesį.
×