Jump to content

--->>>[S]aVa[S]<<<---

Member
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

4 Followers

About --->>>[S]aVa[S]<<<---

 • Rank
  Master Sergeant
 • Birthday September 12

Recent Profile Visitors

1,135 profile views
 1. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Esu Savas, man yra 16 metų. Mano Steam: https://steamcommunity.com/id/Savuukas/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba? Esu linksmas, bet ir tuo pačiu drausmingas. Jau gana senai žaidžiu Vimo projekte. Žmonės kurie pažeidinėja taisykles - drausminu, taip pat aktyviai padedu susitvarkyti su iškilusiomis problemomis / sunkumais, bei greitai priimu sprendimus. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip, šiuo metu esu "support-pagalba" - Vimo.lt projekte. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti? Classic surf serveryje (surf prižiūrėtoju). 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Prisidėčiau prie projekto, su Discord serverio tobulinimu (ką ir dabar darau), bei norėčiau padėti per event'us. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Ka$haras, Echo.
 2. Ryt ryte peržiūrėsiu demo ir bus viskas aišku.
 3. Niekas neturi bausti už tokius dalykus, kaip clan tag keitimasis. Tu gali situacija aprašyti už ką tu gavai ban? Gal tu išviso gavai ban už aim'ą. Matau, kad gavai ban už multicheat. Bet neturi baust už clan name changer'i.
 4. Hey, Ban is false. Admin will be warned. Have a nice day.
 5. Žiūrint, dar kokia tavo reklama buvo.
 6. Ban'as pasiliks, nes turi vac ban'intą account'ą. Gali ban'ą išsipirkti pas Bullzai#0652 parašęs jam į discord'ą, arba palaukti pusę metų ir bandyti prašyti dėl unban, jei neturėsi daugiau vac'intu account'u ir jau bus bent jau praėja 90-180 dienų nuo paskutinio vac.
 7. Sveikas, Kaip tu galėjai po metų ban'o grįžti, kai tavo steam account'as prieš pora dienų sukurtas . Pažiūrėjau ban reason. Ban'as ne už nieką tiesiog nereikia cheat'inti
 8. Sveikas, taip daviau ban, dėl to, kad kai prašiau main nepateikei (ignoravai tikriausiai, nes aš spaminau per chat'a, kad atkreiptum dėmesį.) Tūrėtu tave greit atbaninti.
 9. aiškiai dar kartą perskaityk jei kažko nesupratai.
 10. Peržiūrėjau demo: "Juse", "FeraLol", "Mindaugas", "Deja vu": Jūs gaunate po 1 dienos mute.
 11. @WheaRe Heyy, can you write everything in English?
 12. Sveikas, Peržiūrėsiu demo dabar. Maniau, kad jau senai šitas reikalas padarytas. Gal gali tiksliai parašyti: serva/map'a/laika(data). Nes, dabar surast kuriame tu serveryje žaidei yra sunku. P.S radau.
×
×
 • Create New...