Jump to content
Toresitas

del priziuretojo

Recommended Posts

priziuretojas " !god wokeN" slayina uz tai kad taisyklese pagal ji parasyta kad negalima campinti, taisykles atsiverciau, perskaiciau, bet nieko panasaus kad campint negalima nemaciau. pagrasino kad jei dar kart campinsiu ar bandysiu kazka issiaiskint gausiu muta ir gaga. 

geros dienos. 

P.S veiksmas vyko training serveryje.

Redaguota Toresitas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Geriausiai, kad tokiu atveju turetum demo, nes is tokiu pasakiojimu, tai grynas "Burimas is tirsciu" gaunasi… 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gerai esu kaltas nėra tokios taisyklės atsiprašau. Esu atėjęs iš bachuru public servų kur už tokius dalykus yra slayinama. Bet pagalvok save naujoko pusėje. Naujokas nieko nežinodamas surfe bando kažko išmokti ir tu campindamas ant bokšto jį tiesiog per siena visada nuimi. Koks jam įdomumas žaisti? Jis išeis ir daugiau nebegrįš į serverį kadangi galvos kad jam čia ne vieta. Apie mutą visiškai nesąmone suvėlei. Aš tau pagrasinau mutu vien tik dėl to nes tu po slay mane pradėjai vadinti "Dalbajobu" "Duchu" "Randomu" ir dar grąsinai man kad aš greitu metu prarasiu prižiūrėtoją 😃

Redaguota woken-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia ne bachuru servas ir jei naujokams nepatinka, gali pasirinkti kitus serverius.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, DCRE said:

Čia ne bachuru servas ir jei naujokams nepatinka, gali pasirinkti kitus serverius.

Tai kaip tu manai šiam serveriui nereikia naujokų kurie žaistų ir pirktų paslaugas?

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Reikia, bet jei tai jiems trukdytų būtų ne viena tema forume, bet kaip matai, jų nėra. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, DCRE said:

Reikia, bet jei tai jiems trukdytų būtų ne viena tema forume, bet kaip matai, jų nėra. 

Tu galvoji visi tokie protingi kad eitu ir rašytu į forumą? Daugelis training serve yra užsienečiai jie net nesuprastu kam tas forumas reikalingas 😄

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gal gana tuščiažodžiaut, nes visi darom klaidų, ir iš klaidų mokomasi... Gal geriau jūs taip prižiūrėtumėt serverį, kaip mus - prižiūrėtojus... Supraskime, kad žmogus padarė klaidą, tai nereik pult viską verst ant jo... c'mon... Geriau gal baigiam šitą temą, Apsiribojam tik tuom... Klaida menka, iš kurios tikrai klaida pasimokyt buvo. Gero žaidimo 😉

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nezinau, jei mane uzp**tu camperis vaikas, tesiog nuskrisciau ji nusaut ir is principo uzimciau jo vieta, nes kaip minejo woken, tokie dalykai atbaido "low skill'o" zaidejus ir jie leavina. Bet kadangi taisykles nera, baust su admin komanda nereik, tai zaidejo pasirinkimas ar but sudu ir gadint kitiems zaidimo patirti ar zaist kaip visi padoriai. Tema rakinama.

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Mieli pabiručiai mano.. Už tai kad paslayino, nes manė jog pagal taisykles gali, prižiūrėtojo tikrai niekas neatims, bet bizūno tikrai reikės duoti už taisyklių nežinojimą @woken-. Kaip ir už būrimus dėl grasinimų, bizūno reikės duot @Toresitas.

Ir nepulkim iš karto kažkurio pabiručio teisti @DCRE. Taip, čia ne bx servas, tačiau nepamirškim jog tiek jie iš mūsų daug ko išmoko, tiek mes daug ko iš jų išmokom, o kaip visi žinome, tobulybėi ribų nėra, tačiau tai nereiškia, kad nereikia jos siekti.

P.s. @Deivius1 tarp kitko mano mėgstamiausia veikla ypač traininge ir yra medžiot camperius, nes visgi pagalvojus naujokams reiktų draugiškesnę aplinką sukurti, o jei serve kas antras miškininkas bus (urėdas ar urodas, pamiršau kaip vadinas jie.. *wink*), tai tikrai išsilakstys visi naujokai 😊.

Smagaus žaidimo.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...