Jump to content
DrabberMaple765

Gavau False Ban Ar Ka?

Recommended Posts

Violation gali bet kuriam žodyne išsiverst, ką reiškia, o Convar aš išversiu - Nustatymai, scriptai, cfg, mėginimas pakeist servo nustatymus, didesni nustatymai (cfg) negu nurodyta, pvz sensitivity didesnis nei 8 = ban (kadangi pats naudoju 400 dpi ir 5 sens žaidime, ir surfe nematau tikslo turėt didesnį sens, tačiau jeigu randi priežastį, gali pasidaryt 800 dpi ir turės 10 sens, gali net dar didinti DPI ir turėsi tiesiog tokią jautrią pelę, kad, na, gausi ban :D, tikiuosi esmę supratote, viskas yra apgalvota ir apskaičiuota.)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu kam neaisku kas yra dpi (tikiuos bent kiek padejau :D) :

DPI means Dot Per Inch. In theory, if a mouse has 1600 DPI, then, if you move your mouse one inch (2.54 cm), the mouse pointer will move 1600 pixels.

The higher the DPI, the more sensitive the mouse is. That is, you move the mouse even a tiny bit, the pointer will move a huge distance across the screen.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 valandas prieš , Bullzai said:

Violation gali bet kuriam žodyne išsiverst, ką reiškia, o Convar aš išversiu - Nustatymai, scriptai, cfg, mėginimas pakeist servo nustatymus, didesni nustatymai (cfg) negu nurodyta, pvz sensitivity didesnis nei 8 = ban (kadangi pats naudoju 400 dpi ir 5 sens žaidime, ir surfe nematau tikslo turėt didesnį sens, tačiau jeigu randi priežastį, gali pasidaryt 800 dpi ir turės 10 sens, gali net dar didinti DPI ir turėsi tiesiog tokią jautrią pelę, kad, na, gausi ban :D, tikiuosi esmę supratote, viskas yra apgalvota ir apskaičiuota.)

As buvau patestines, soviau 16k dpi, ir pradejau sukinetis greit, ir tapint, kick gavau iskarto 😁 

O siaip viskas lygiai kaip pas tave, tik sens mazesnis, ir dar nei karto negavau kick, ar kazkokio ispejimo. 🙂

Ka noriu pasakyt, kad tai yra pas juos problemos, o ne anti-cheat, ir nieko nebandyk keist. 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kaip ir minejau kazkurioje temoje ,bet pakartosiu ir cia :

Aptikau tik 3 skirtingus budus gauti kick is servo , bet dar neteko gaut ban uz tai... 

1. Jei tavo sensitivity yra didesnis nei "8" 
2. Jei turi ant mouse "double click" ar "daugiau" 
3. Greit "flickinant" ir saudant kokiu 15 kulku "LETAI PO VIENA KULKA" 

 

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Mandarinčikas said:

kaip ir minejau kazkurioje temoje ,bet pakartosiu ir cia :

Aptikau tik 3 skirtingus budus gauti kick is servo , bet dar neteko gaut ban uz tai... 

1. Jei tavo sensitivity yra didesnis nei "8" 
2. Jei turi ant mouse "double click" ar "daugiau" 
3. Greit "flickinant" ir saudant kokiu 15 kulku "LETAI PO VIENA KULKA" 

 

 

 

1 ir 2 budi teisingi, valve maximalus leistinas sensetivity per settings yra 8.
double clickinimas yra pranasumas kurio kitas zaidejas turet negali, daugelis naujesniu mouse turi sia funkcija.

O del flickinimo nesu uztikrintas kodel kickina/banina

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Deivius1 said:

1 ir 2 budi teisingi, valve maximalus leistinas sensetivity per settings yra 8.
double clickinimas yra pranasumas kurio kitas zaidejas turet negali, daugelis naujesniu mouse turi sia funkcija.

O del flickinimo nesu uztikrintas kodel kickina/banina

aš galvočiau , kad po tiek flickinimo šuviu, Sistema tiesiog pamano, kad kažkas silent aim naudoja ir tiesiog po tiek šuviu iškikina . p.s čia tik mano nuomonė. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...