Jump to content
Tataki

Dynamic ip ban

Recommended Posts

Vakar tapačią paskyrą, man į AŽ atsiuntė Kačiukė kadangi paprašiau. Šios paskyros nepažįstu taip pat, nei grupės matchina, nei friend list, nei kas apart, kad kažkas su mano ip žaidė 🙂.

Negaliu atsakyti kaip taip įmanoma, bet spėju kad pasinaudojo programa "Virtualiu Privačiu Tinklu" t.y (VPN).

 

15 hours ago, fActory said:

https://steamcommunity.com/profiles/76561199203567690 susipažinkime. Kadangi aš jo nepažįstu, tai yra didelis šansas, kad tu jį pažįsti

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Tataki said:

Vakar tapačią paskyrą, man į AŽ atsiuntė Kačiukė kadangi paprašiau. Šios paskyros nepažįstu taip pat, nei grupės matchina, nei friend list, nei kas apart, kad kažkas su mano ip žaidė 🙂.

Negaliu atsakyti kaip taip įmanoma, bet spėju kad pasinaudojo programa "Virtualiu Privačiu Tinklu" t.y (VPN).

 

 

Geresnių atmazų reikės paieškot - 
image.png.93988854cf3d621a55b9a1814348a48a.png

Mano educated guess būtų:
Pačytinai su nauja paskyra, prasileidai ban nuo mūsų AC, bandei grįžt už kelių val. su savo main ir žaist lyg niekur nieko.
IP nesikeičia matau jau 4 mėn. + ban ana paskyra gavo prieš porą val tau jungiantis.

Dėl unban kainos gali rašyt man arba @Deivius1 į PM.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesikuriu naujų paskyrų be reikalo. Seną esu pardavęs steam grupėję. Čytint neapsimoka kam man veltui leist pinigus ir gaut banana? 😄 

Miyagis tokios paskyros nei matęs, nei girdėjęs, nei joje prisijungęs buvau.

Jei čia atmazai tai neįsivaizduoju kaip pateikt įrodymus kitaip?

BAN po kelių val nes  jungiaus su savo main kaip ir visada 😄 Kam man su fresh jungtis kai turiu main ir su juo galiu žaisti be jokių problemų.

Ar jums dar į smegenys nedaeina 😄, kad bet kas gali pasikeist į bet kieno IP su (Vpn) ir žaisti tam pačiam serveryje, logiškai + pamasčius nekeičiu ip nes nebandau išvengti "Bano" ar kažkas tokio.

Manau apsvarstysit kaš čia iš Administracijos skaitys dar kart.

 

Redaguota Tataki
update

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paaiškinsiu dar kartą, nuosekliau viską.

Cheateris žaidė ir gavo ban nuo Anti-Cheat 07-27 20:41 -> Tuomet tu už 2h ir 30min iš to pačio IP jungeis su savo šita paskyra -> gavai automatiškai ban, nes sutapo IP su cheaterio -> Dar po šiai dienai turi tą patį IP.

Free unban nebus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...