Jump to content
zmadriv

Free ban - zmadriv

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

 Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199094720908/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2022-03-04 apie 22:30 ; fy_poolparty ; awp only serveris.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Lukis
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Buvo taip, kad zaidziau poolparty mape ir apsimeciau vedziodamas per sienas. Viskas labai gerai girdis, kur zmogus laksto, stovi ir sokineja. Pradejo pora zmoniu zyst, kad "wh" turiu. Tik atejo Priziuretojas "Lukis" ir uzbanino. Video visi buvo filmuoti, kur apsimeciau, kad cytinu. Po bano, parasiau priziuretojams, DaTroller perziurejo pries 2 dienas mano zaista demo, sake akivaizdus cheatas, matosi kaip vedzioji. 😄

video: https://www58.zippyshare.com/v/0OkRL8O3/file.html

Redaguota zmadriv

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Buvo gautas nusikundimas, atejus į serveri nusprendžiau pažiurėt kaip žaidziate ir net keliom minutem neprėjus mačiau kaip vedžiojai.

 

Redaguota Lukiss

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Tai, dabar nuspresk pasižiūrėti demo įrašus, nes jei ta dieną man sekėsi nereiškia, kad vedžiojau ar ar kažką tokio, demo įraše net nematau žmonių per tas sienas, tai kas tu per tikrintojas jei demo neatsiverti pasižiūrėti, o vertini tai ka matai iš savo ekrano? Taigi visus video esu sukėles, nepatingėk ir pažiūrėk 🙂 Geros dienos !

Redaguota zmadriv

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš net nekabu apie vakarykšti demo, nes šio mėnesio pradžioj 03 diena tavo demo buvo peržiuretas ir buvo ivestas verdiktas. beja tau tikete paaiškino dėl ko gavai. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai pasižiūrėk vakarykštį demo, ir mano video ikeltus? Gavai pranešimą, jog serveryje cheateris, atėjai ir užbaninai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , zmadriv said:

Tai pasižiūrėk vakarykštį demo, ir mano video ikeltus? Gavai pranešimą, jog serveryje cheateris, atėjai ir užbaninai.

Buvai peržiūrėtas jau diena prieš, tik nebuvo imtasi veiksmų tavęs pašalinti, tad persikėlė viskas į sekančią dieną ir vėl gi buvo iškviesta administracija peržiūrėti tavęs gyvai. O mes žiūrėjome demo ir pateikėme savo ataskaitas / nuomones apie tavo žaidimo "įgūdžius".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
16 hours ago, Blaivus said:

Buvai peržiūrėtas jau diena prieš, tik nebuvo imtasi veiksmų tavęs pašalinti, tad persikėlė viskas į sekančią dieną ir vėl gi buvo iškviesta administracija peržiūrėti tavęs gyvai. O mes žiūrėjome demo ir pateikėme savo ataskaitas / nuomones apie tavo žaidimo "įgūdžius".

Gerai, vakar gavot iškvietimą, jog vėl aš cheatinu. Prieš ateinant jum, dauguma ten mane cheateriu vadino, nes aš specialiai tai dariau. Ir kai tuo momentu vadino cheateriu mane, as video padariau, kad vedžioju per sienas, nes žinojau, kad čia pisliava vėl bus. Gi ne šiaip sau filmavau viską.

Redaguota zmadriv

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , zmadriv said:

Gerai, vakar gavot iškvietimą, jog vėl aš cheatinu. Prieš ateinant jum, dauguma ten mane cheateriu vadino, nes aš specialiai tai dariau. Ir kai tuo momentu vadino cheateriu mane, as video padariau, kad vedžioju per sienas, nes žinojau, kad čia pisliava vėl bus. Gi ne šiaip sau filmavau viską.

Man vakarykštė diena visiškai nedomina. Sakau, kad buvai peržiūrėtas jau Kovo 3d.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 3/5/2022 at 9:47 PM, Blaivus said:

Buvai peržiūrėtas jau diena prieš, tik nebuvo imtasi veiksmų tavęs pašalinti, tad persikėlė viskas į sekančią dieną ir vėl gi buvo iškviesta administracija peržiūrėti tavęs gyvai. O mes žiūrėjome demo ir pateikėme savo ataskaitas / nuomones apie tavo žaidimo "įgūdžius".

Ir norėčiau pamatyti klipus, tam tikras vietas, kur as cheat'inu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Sprendimas buvo padarytas, tai jai kažko reikia prašom kreiptis į Pona Bulzai arba Troli.

Ačių ir sėkmės.

Redaguota Lukiss

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, Lukiss said:

Sprendimas buvo padarytas, tai jai kažko reikia prašom kreiptis į Pona Bulzai arba Troli.

Ačių ir sėkmės.

Buvo kreiptasi, ir pasakyta, kad atsiųstumėt. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jai norite demo tai prašom kreiptis į Troli ar bulzai, o ne čia rašinėti ir tikėtis kažko. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
22 hours ago, Lukiss said:

Jai norite demo tai prašom kreiptis į Troli ar bulzai, o ne čia rašinėti ir tikėtis kažko. 🙂

Tai liepė jums Bullzai atsiųsti, ar jūs čia apsimetat ar nusiteikę prieš mane?

Redaguota zmadriv

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes prieš, zmadriv said:

Tai liepė jums Bullzai atsiųsti, ar jūs čia apsimetat ar nusiteike prieš mane?

Niekas nenusiteikę, tiesiog dar gausi palaukti, kol sukarpysiu tau klipus ketvirtadieni vakare arba penktadieni, jeigu niekas kitas neapsiims tomis terlionėmis.
Be patient, ačiū už supratingumą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...