Jump to content
Pepe Ponss

WC3 CHRONOS

Recommended Posts

Maldauju aš ssugražinkit chronos vienintelė rasė su kuria lošiau. Per šiandien per 2-3H gal tik 200 pointu pasikėliau. o per tiek ankščiau beveik 1K gaudavau. MALDAUJUUUU

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Pepe Ponss said:

 Per šiandien per 2-3H gal tik 200 pointu pasikėliau. o per tiek ankščiau beveik 1K gaudavau.

Kalbėjau apie „points“ (lt. taškai).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pepe pons tu visalaika buginai rase ir buvo tas buas todel buvo logiska ta rase pasalint nes ta rase yra bugas su kuriuo zmones labai lengvai kelesi taskus. Ir tai mano manymu jau yra sukciavimas

Redaguota Erikuzas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai va būtent, kad negalėjo, todėl ta klasė ir yra dabar pašalinta. Pati klasė tikrai nėra net tarp geresnių tai suprantama, kodėl ją pasirinkai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tame ir problema kad galejo tk su peliu zmones nori naudot ir kitus ginklus ne tik peili pvz: yra map kur galima tik su awp arba su deagle ir zmones nori naudot tik tuos ginklus nes isrenka ta map o jei ateina kazkoks bugeris ir viska sugadinai tai nelabai malonu

 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Pepe Ponss said:

Nu joks aš ne buhgheris servas bugina ir tiek.

tai nereiškia, jog serverio klaidas reikia naudoti savo labui.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu zmogus neturi laiko ir yra uzsiemes tai aisku kad netvarkys tai jam paprasciau ateit ir isimti ta "Klase" negu kad sedet valandu valandas ir knistis prie to pacio dalyko + tu siuos 3 atsakymus galejai sutalpinti i 1 zinute.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš susinervinęs buvau ir man nusispjaut buvo kekliom žinutėm aš parašiau, tai manai restartuot serverį truktų ilgiau nei išimti rasę ?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad ir restartuosi serveri vistiek ta problema visam gyvenimui neisnyks tai kam zmogui kas 2 savaites bereikalingai junginet serva jei paprasciausiai gali isimt 'Klase' ir nebesirupinti tuom.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...