Jump to content
Boostas1

Nenormalus priziuretojas

Recommended Posts

Zodziu jau nekarta matau kaip izeidineja visus,sprogdina nesustojes,pervadineja i nesamoningus vardus.

Kaip cia taip? sake viskas 'px' jam.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šiek tiek juokinga, paklausius voice chato (text chato irgi) galima paklausyti kaip tu mane įžeidinėji, todėl aš su tavim elgiuosi tolygiai - aišku, nemanau jog tau pačiam būtų maloniau jeigu sėdėtum 30 minučių tyloje, nei su pakeistu nickname.

O dėl Tomo - jis priekaištų neturi, toks mūsų tarpusavio bendravimas.

 

Iš text chatų įmesiu po to įrodymus, nes dabar neveikia hlstatsx.

Ir kas svarbiausia, nuotraukų daug, o visose jose matosi tik vienas - kai pakeičiu tavo nickname hmm

Redaguota IGNN1S 弐
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai gerai siusk mano izeidinejimus,pasiziuresim.

Bet visiskai nemanau jog cia geras budas taip kalbeti serve,ypac kai esi priziuretojas.

Redaguota Boostas1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šiek tiek juokinga, paklausius voice chato (text chato irgi) galima paklausyti kaip tu mane įžeidinėji, todėl aš su tavim elgiuosi tolygiai - aišku, nemanau jog tau pačiam būtų maloniau jeigu sėdėtum 30 minučių tyloje, nei su pakeistu nickname.   Man idomu nuo kada tokios taisykles kada zmogus su privilegijom gali elgtis tolygiai su kitu zaideju? Tu turi rodit pavizdi ir tiesiog mute det uz izeidinejimus. 

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes prieš, Boostas1 said:

Tai gerai siusk mano izeidinejimus,pasiziuresim.

Bet visiskai nemanau jog cia geras budas taip kalbeti serve,ypac kai esi priziuretojas.

Neveikia, hlstatsx, susitvarkys ir įmesiu.

15 minutes prieš, Cardinals said:

Šiek tiek juokinga, paklausius voice chato (text chato irgi) galima paklausyti kaip tu mane įžeidinėji, todėl aš su tavim elgiuosi tolygiai - aišku, nemanau jog tau pačiam būtų maloniau jeigu sėdėtum 30 minučių tyloje, nei su pakeistu nickname.   Man idomu nuo kada tokios taisykles kada zmogus su privilegijom gali elgtis tolygiai su kitu zaideju? Tu turi rodit pavizdi ir tiesiog mute det uz izeidinejimus. 

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

Supranti, čia sąžinės reikalas kaip nubausti asmenį. Galėjau aš jį užmutinti, ir būtų pasedėjęs 30 minučių tyloje, o dabar tiesiog pakeičiau nicknamę, kurį galėjo atsikeisti iš karto, čia aš jam kaip ir paslaugą padariau, nubausdamas griežčiau, jeigu būčiau žinojęs jog jis mane įžeidinėja ne ant juokų, tikriausiai ir būčiau užtildęs, bet dabar galvojau juokas į juoką ;)

 

12 minutes prieš, Cardinals said:

7.jpg

toggled timebomb on Tomas koks tikslas cia buvo sita dalyka naudoti?

O dėl Tomo - jis priekaištų neturi, toks mūsų tarpusavio bendravimas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Igni jau visiskai nesusikalbam,tai tu turejai mutint mane uz izeidinejimus?

Tu jau net nesugebi prisipazinti jog nesamones sneki su savo 'prikolais'.

Uz ka mane mutinti? Buciau galejes tave gagint, buciau seniausiai tai padares.

Redaguota Boostas1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, Boostas1 said:

Buciau galejes tave uzmutinti, buciau seniausiai tai padares.

Ignis išvis nekalba servery, uż ką tu jį mūtintum?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, ¡Cocumber said:

as tai zajava rasyciau , nes cia jau kaip kriminalinis nusikaltimas gaunas. susibasliuos bapkes ir spakainas sedesi. galesit daryt "make it rain" B)

Geras pasiulymas ant manes irgi naudojo sitas nesamones tad as kaip ir milijonierius jau busiu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Boostas1 said:

Igni jau visiskai nesusikalbam,tai tu turejai mutint mane uz izeidinejimus?

Tu jau net nesugebi prisipazinti jog nesamones sneki su savo 'prikolais'.

Uz ka mane mutinti? Buciau galejes tave gagint, buciau seniausiai tai padares.

Taip, turėjau teisę ir mutint ir gagint, bet abu darėm vienokį ar anokį šūdą, tai vien dėl to ir nemutinau, tu iš manęs pizdajovaisi ir įžeidinėjai - aš iš tavęs.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Boostas1 said:

Tai mesk irodimus kaip izeidinejau,to laukiu ;)

Būtent, jog vakar vėl restartavosi hlstatsx sistem ir nerodo senesnių chatų, jeigu bullzajui eina - tegu pažiūri :) pamenu kai pavadinai "duxs" už tai irgi yra baudžiama btw

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes prieš, Thepijus said:

Tas kinietis tai gal ,bet Tomas tai ant bairio

Aš nežinau, ar tau trūksta chromosomų ar ko, bet temos pavadinime jau yra parašyta „prižiūrėtojas“, o Tomas yra adminas, ir šiaip, prašau paskaityti turinį prieš kažką komentuojant.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

24 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

Aš nežinau, ar tau trūksta chromosomų ar ko, bet temos pavadinime jau yra parašyta „prižiūrėtojas“, o Tomas yra adminas, ir šiaip, prašau paskaityti turinį prieš kažką komentuojant.

Tau žiuriu per daug chromosomų

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...