Jump to content
M4RT1Z

Chuliganskas

Recommended Posts

pakeitė jis nuotrauką, kai redagavo postą. Jis buvo originalią įmetęs pats, kaip ir Bachūrų forume parašiau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, Bullzai said:

pakeitė jis nuotrauką, kai redagavo postą. Jis buvo originalią įmetęs pats, kaip ir Bachūrų forume parašiau.

GG, Chuliganas prigautas xD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na belieka bullzajui priimt nuosprendi. Atminkit kad demo kurio jus taip tikejote buvo perduotas tikrai HIGH ranked zaidejam ir jie cheatu nepamate. Ka tai reiskia? - Tai reiskia kad chuliganas gali buti baudziamas tik uz pasalines/pagalbines programas, ne uz sukciavima, cheatinima. Kaikurie projektai bausmes uz tokius dalykus paema 1-3 menesiam, kiti kaip ir su cheatais sulygina ir skiria PERMAMENT. Tad klausimas kokia sito projekto politika ties pagalbinemis programomis. 
Vienintelis budas issisukti tai Chuliganui ikelti originalu screenshota kur nebutu tu suduku baltu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Viskas, as atsiraukiu jau man yra perm ban uzdetas  tesiog sakau photoshop visagalis cia greituka padariau taip fontas neatitinka ir spalva bet ja galima internete susirasti kokia steam spalva naudoja su fontu. Viskas darom sita tema man perm ban ir baigiam siais nesamones. Kiek zmoniu perziurejo demo viskas legit atrode dabar del kazkokio sc man per ban bet tekto. Viskas bullzajau nesigincisiu sutinku su tavo sprendimu jau perm ban uzdetas dar IP uzdek ir uzdaryk sia tema ir viskas. 

Sekmes tavo projektui gal kada ir vel susimatysim

Ir priziurek savo priziuretojus tegul taisykliu laikos.

final work 2.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:D, Chuliganai - aš tave žaidime vos porą kartų esu sutikęs, prieš nė vieną žaidėją kol kas nieko prieš neturiu.

Truputį pasikapstęs, sužinojau kelis dalykus konkrečiai.

  • Pasirodo, jis tą nuotrauką buvo įkėlęs prieš 5 dienas kitoje temoje...
  • Redagavęs bandė ištrint, bet pamiršo seną temą... (Kek)

4.thumb.png.cc40b5717df890eeb836f1bcf2ac90f8.png

Patikrinęs log, ar tikrai jis įkėlė, radau

 

3.thumb.png.00dcb6d9b45ddc0f53b09fe55b367628.png

 

o čia tas Untitled1.png, originalus failas, kurį pats chuliganas ir įkėlė. Situacija gan juokinga patapo man. O ginklai surfe mėtytis belekur ant žemės gali, mirus žmogui, lavonas dingsta po kurio laiko, bet ginklai lieka ant map apačios. P.S. man čia panašu, kad kilo Toweriu ant surf ski 2 map, nes p50 panašioj vietoj spawn yra, kiti ginklai panašu kad ant ilgosios trasos mėtosi, o awp šalia pačio tower, dažnas camp spotas.

Untitled1.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Bullzai said:

:D, Chuliganai - aš tave žaidime vos porą kartų esu sutikęs, prieš nė vieną žaidėją kol kas nieko prieš neturiu.

Truputį pasikapstęs, sužinojau kelis dalykus konkrečiai.

  • Pasirodo, jis tą nuotrauką buvo įkėlęs prieš 5 dienas kitoje temoje...
  • Redagavęs bandė ištrint, bet pamiršo seną temą... (Kek)

4.thumb.png.cc40b5717df890eeb836f1bcf2ac90f8.png

Patikrinęs log, ar tikrai jis įkėlė, radau

 

3.thumb.png.00dcb6d9b45ddc0f53b09fe55b367628.png

 

o čia tas Untitled1.png, originalus failas, kurį pats chuliganas ir įkėlė. Situacija gan juokinga patapo man. O ginklai surfe mėtytis belekur ant žemės gali, mirus žmogui, lavonas dingsta po kurio laiko, bet ginklai lieka ant map apačios. P.S. man čia panašu, kad kilo Toweriu ant surf ski 2 map, nes p50 panašioj vietoj spawn yra, kiti ginklai panašu kad ant ilgosios trasos mėtosi, o awp šalia pačio tower, dažnas camp spotas.

Untitled1.png

Tai jis liks bane ar ne ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Viskas, as atsiraukiu jau man yra perm ban uzdetas  tesiog sakau photoshop visagalis cia greituka padariau taip fontas neatitinka ir spalva bet ja galima internete susirasti kokia steam spalva naudoja su fontu. Viskas darom sita tema man perm ban ir baigiam siais nesamones. Kiek zmoniu perziurejo demo viskas legit atrode dabar del kazkokio sc man per ban bet tekto. Viskas bullzajau nesigincisiu sutinku su tavo sprendimu jau perm ban uzdetas dar IP uzdek ir uzdaryk sia tema ir viskas. 

Sekmes tavo projektui gal kada ir vel susimatysim

Ir priziurek savo priziuretojus tegul taisykliu laikos.

final work 2.png

Bandai neigt situacija bet nepavygsta tau biski, jau prigautas esi kad pats keitei photo. Gali nebeneigt ir tesiog sedet linksmas bane. Viso Gero. Malonu buvo sedet tavo 5k mute

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Deivius1 said:

Gaila kad teko ginti apsimelavusi asmeni :) Palinkekime jam sekmes.

Svarbu išsiaiškinta iki galo. Pasitaiko visko ;)

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Weapon ESP irgi yra čytai, ir juos bet kada galima išjungti, aš tavęs irgi pasiilgsiu, iki susitikimo zuiki :*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ban 3 mėn už palengvinančias programas + 1 mėn už mėginimą išsisukt ir apšmeižt kitus + 1 mėn už laiko gaišimą ne tik mūsų projekto žaidėjų, bet ir kito projekto (2tro geriausio Lietuvoje) = 5 mėn ban, simple math, man's not hot.

Uhh, daug palmių užsėt reikės man, kad išmaitint bananais čia visus. Tema rakinama, smagaus vakaro ir gero žaidimo visiem.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...