Jump to content
⁄  ⁄  ⁄ Μ™ Chuliganazz

Kaip pagrindinaii adminai elgesi vimo surf

Recommended Posts

Just now, Ti ti ri Dora said:

Suprask ir mane. As nesitikejau, kad su "silpnesniu" Chuliganu ivyks tokios nesamones. Bet, uzuot sprendus problemas, tu mus paprasciausiai uzsipuolei. Vyksta viskas ir visada. Kaip minejau, praleisk daugiau laiko serveryje.

Serveryje praleidžiu didelę dalį laiko ir puikiai didžiąją dalį lankytojų pažįstu, galime ir apklausa padaryti, procentaliai surašyti, jei reikia, kiek žinau dėl aktyvumo pas nesi pasižymėjęs prieš naujus, o man ant skūros lipi - negražu. Ir čia nėra nesąmonės, tiesiog dar kartą ta pati Tavo jau įžymi frazė, "Viskas gerai, kol yra ribos". Manau ribas smarkiai peržengei ir ne pirmą kartą Dora. Gerbiu Tave asmeniškai kaip žmogų, pats balsavau už Tave ir palaikiau Tavo kandidatūra, tačiau dabar gailiuosi, su privilegijom dažnai leidi sau per daug. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na jeigu taip nepatinku ir aš Tau, tai ką aš čia išvis veikiu? Kiek pastebėjau, esu daugiausiai laiko praleidžiantis serveryje prižiūrėtojas. Tas reikalaują, ir nervų, ir kantrybės. Mano charakteris kaip kada, galiu plaukt stumt su visais arba būt rūstus. Na, jei taip nenori balsuok, kad mane mest, nes pats raginai dalyvaut.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Na jeigu taip nepatinku ir aš Tau, tai ką aš čia išvis veikiu? Kiek pastebėjau, esu daugiausiai laiko praleidžiantis serveryje prižiūrėtojas. Tas reikalaują, ir nervų, ir kantrybės. Mano charakteris kaip kada, galiu plaukt stumt su visais arba būt rūstus. Na, jei taip nenori balsuok, kad mane mest, nes pats raginai dalyvaut.

Niekas Tavęs mest nenori, ar Tu to nesupranti? Dėl ko visa šita tema eina? Nori serveryje tvarkos. Kaip galima ramiai eit žaist jei vieni bijo eit kažką sakyt ir būt savim nes matai du kart pasakiau "n*" ir mute/gag gavau, net jau ir draugiškai "pasilazdavot" nebegalima nesusilaukus dėl to problemų.. Visi Tave supranta, nėra lengva atlikti šias pareigas, tačiau negi taip sunku tiesiog būti teisingam, visada gaunu spyrį į šikną kai per daug smarkiai nubaudžiu kažką kaip Tu sakai dėl prastos savijautos ar nuotaikos, tą pačią akimirką pasitaisau, kodėl negali priimti kritikos ir elgtis taip pats? Dabar kalbama ne apie principus kas geresnis kas prastesnis, neteisingai nesuprask.

Redaguota WolfPack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Savo nuomones nekišiu, tačiau būtų malonu jog tu Wolfai nekalbėtum už Chuliganą, žalą patyrė jis, o ne tu, nieko nežinodamas - neišsiaiškinsi, o tik apšmeiši. Labos nakties.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

vėl nukrypom nuo temos. Greičiausiai vėl kartosi, ką parašei pirmai, ar jau leisi Chuliganui pasireikšt?

Reiškiasi visi kiek nori, ar aš čia turiu laukt jo ir kaip Tu su Igniu varyt kartu už rankučių susikibus? Jei esate abu teisūs, tiesiog praleisk pro akis, sulauksim savininko žodžio ir išsiaiškinsim kas ištikro nutiko. 

Redaguota WolfPack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S said:

Savo nuomones nekišiu, tačiau būtų malonu jog tu Wolfai nekalbėtum už Chuliganą, žalą patyrė jis, o ne tu, nieko nežinodamas - neišsiaiškinsi, o tik apšmeiši. Labos nakties.

Šmeižimo jokio nėra, o visą informaciją kurią pasakiau aš, pateikė ir jis pats, sakau viską kaip yra atvirai, nustokit maskuotis po gražiais tekstais ir elkitės kaip priklauso.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tema gana stipriai išsiplėtė, todėl manau, kad išreikšiu ir savo nuomone. Tema kurta dėl asmeninės informacijos platinimo, todėl apie tai pakalbėsiu pirmą. Sakyčiau, kad čia jau yra ribų peržengimas (man asmeniškai) Į tokia informacija žiūriu rimtai vien dėl tokių dalykų, esu privatus asmuo ir fb ar panašiai nedalinu nors ir tikrai pasitikiu kaikuriais žmonėmis, vien dėl šitokiu dalykų jo neviešinu.

Po to pradėjote truputi pulti vienas ant kito, todėl ir apie tai pašnekėsiu. Su visais trejais sutariu tikrai gerai todėl sakyčiau, kad nesirenku ,,pusės"

Dora - Su Dora mėgstu pasipizdavoti vienas iš kito tikrai pasijuokiame ir pašnekame nesamones, pastumiame vienas ant kito tame nematau nieko blogo ir nebijau, kad dėtų man mute/gag , bet kalbu tik už save.

Ignas - Su Ignu taip pat pajuokaujame kartais padarome kokių nesamonių ir panašiai, sutariame irgi gerai taip pat nebijau mute/gag kartais žinoma pajuokaujame, bet ar tos 5 minutės muto mane nuskriaus? Ne.

Wolf - Wolfas į pareigas žiūri rimtai ir tai labai gerbiu su juo sutariu taip pat puikiai drįsčiau pavadinti neblogu draugu, nesamoniu jis tikrai nedaro ir į pareigas žiūri rimtai nesu girdėjas, kad keiktusi ir panašiai.

Pabaigoje ginčijotes dėl to kas yra geresnis prižiūrėtojas. Mano nuomone tai yra Wolfas nes jis yra pastoviai aktyvus nebūna, kad kažkur pradingsta mėnesiui ar dviems ir savo pareigas atlieka gerai. Dora bent jau anskčiau mėgo dėti tokias ,,rimtesnes" bausmes ir kartais pradingdavo mėnesiui, dviems. Nesakyčiau, kad yra blogas prižiūrėtojas, bet kitų nuomonė gali skirtis. Ignas gana retai ateina į serverį, dažniausiai ateidavo kai būdavo ,,iškviestas" bet taip pat kartais tiesiog ateina pažaisti, pailsėti.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

buvau, visa laika serve, pats bazarini apkalbineji kitus zmones dabar kai is taves isipisineja tu verki forume, tsg pripazink jog pats kaltas su jumis buvo daliukmauz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  • Unban pirkimų/pardavinėjimų nebuvo paskutinius 7-8 metus, nuo projekto įkūrimo.
  • Pritariu Wolf nuomonei, kad reikia atsižvelgti ar įsigilinti į situaciją, t.y. už ką buvo nubaustas ir kodėl apskritai  konfliktas įvyko (vien dėl prevencijos ateity, turėtume visi pasidomėt).
  • Nereikia kiekvieną kartą griežtai bausti ar laukti progos, kada galėsi būtent tą žmogų baust (NEBENT atvejis ne pirmą ir ne trečią kartą kartojasi, ir darosi nuomonė, kad nenori nei pasimokyti, nei pripažint, nei nusiramint). 
  • Dora, kaip prižiūrėtojas biški peržengei ribas, turi reprezentuoti serverį ir jo administraciją, o nepasiduoti provokacijom ar blogai nuotaikai (yra kitų būdų, adekvatesnių, kaip galima susidoroti su atsiradusią problema.)
  • Dėl aktyvumo pretenzijų asmeniškai niekam neturiu ir neturėsiu, visi esam suaugę žmonės (daugelis bent iš prižiūrėtojų), turim savus gyvenimus, darbus, ar net šeimas. Ne visada surasi laiko būti aktyvus, ypač kiekvieną dieną.
  • Kol kas neturėjau progos peržiūrėti demo ir logu, kas unbanino antrą kartą, čia komentuoti dar negaliu, bet toks vaizdas, kad chuliganas pats prisidirbo, arba liaudiškai tariant, prisiprašė - būkim biedni bet teisingi, iš niekur nieko, niekas nevyksta.
  • Kas liečia mutinimus dėl keiksmų, tai reikia atskirti, kur tai yra vartojama kaip prieskonis sriubai ir kur tai yra pati sriuba. Nėra sunku tai atskirti, ar nepritariate mielieji?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , Bullzai said:
  •  
  • Kol kas neturėjau progos peržiūrėti demo ir logu, kas unbanino antrą kartą, čia komentuoti dar negaliu, bet toks vaizdas, kad chuliganas pats prisidirbo, arba liaudiškai tariant, prisiprašė - būkim biedni bet teisingi, iš niekur nieko, niekas nevyksta.
  •  

Antrą kartą unbaninau aš.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...