Jump to content
⁄  ⁄  ⁄ Μ™ Chuliganazz

Kaip pagrindinaii adminai elgesi vimo surf

Recommended Posts

Internetas visagalis, ar ne? Jei tai butu platinimas, reaguotum visai kitaip. O dabar tiesiog pasikeiciau nuotraukyte steame. Pats sakei, kad tau nesvarbu, kas as su sia nuotrauka. Tai cia toks tavo nuomoniu susipriesinimas :) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bet tuomet mielas Dora, aptarkime vieną paprastą dalyką, ar kaip pareigas turintis asmuo neturėtum būt autoritetas ir jaust bent šiek tiek pagarbos kitiems? Taip, Chuliganas pagarsėjęs savo temperamentu gana smarkiai, tačiau jis bent susinervavęs nesilieja ant žmonių banais, mutais ir t.t., ne pirmą kartą naudojiesi savo pareigomis neleistinai, turėdamas "neliečiamybę" būdamas administracijoje. Kaip pats dažnai sakai, viskas čiki su stūmimais kol yra ribos, tačiau kodėl pats niekada jų nejauti? Kodėl visi turi sedėt kaip po padu kai Tu serveryje esi, privalo būti pagarbūs ir nesikeikti, o Tau šios taisyklės negalioja? Tiesiog kaip asmuo turintis administracines pareigas galėtum atsižvelgti bent į šiuos dalykus, jei baudi kitus, nestatyk savęs į dievo vietą ir būk sąžiningas, taisyklės galioja VISIEMS serverio lankytojams, tame tarpe esi ir Tu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Wolfai, tu irgi buna gerokai perdedi su savo "stumimais", taip kad atsizvelkim kiekvienas i save, ar ne? As pajuokaut, vienas ant kito "pastumt" galiu, bet kaip pats sakai yra RIBOS. Chuliganas ju gerokai per daznai nejaucia, laisviau busiu ir as tada. Man dabar banus, mutus jam dalint? Konfliktuot nenoriu, bet kaltas kiekvienas, daugiau ar maziau. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesu dar girdėjęs kad kažkas manimi skųstųsi, todėl jei rasi kas paliudys, kad savo pareigomis naudojuosi per daug, galėsi kažką sakyt. O šiuo atveju galima laisvai pažiūrėt kiek kam mute ir gag esi dejęs ir kokiam laikotarpiui Tu ir palyginti su manimi. Be to, tai ką sakau aš gali paliudyti ne vienas ir ne du serverio lankytojai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Liudytojai cia tie, kurie konfliktuoja su manim, arba nemegsta manes. Be to, nenukrypk nuo pagrindines temos. Bet kokiu atveju, matau palaikysi chuligana.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Oj tu chuliganai.. Lazda turi du galus, žinai šią patarlę? Pirmiausiai apibendrinkime tavo elgesį, o po to apžvelgsime ir mūsų.

Woww... Tu nori pagarbos, kai vos ne visą serverį esi pasiuntęs NAXUI ar kitaip įžeidęs? Aš pilnai suprantu nuo ko visą tai prasidėjo. Tu su tuo daliuku kariauji jau senai, vien dėl to jog jis tave įžeidžia, tu iškart banini, manai tai normalu? Jei tu norėtum visą tą karą baigti - parašytum skundą forume jam, ką dabar darai mums. Pagal mane jis vien tik iš keršto užsidėjo tavo nuotrauką, tačiau tam turi būti pagrindas, galbūt tu jam kažką padarei?

P.S ar nepameni kaip šiandien buvai užsidėjęs nuotrauką forume kurį pajuoktų Dorą? (už tai gavai ispėjimų forume).

Ir realiai tu pats esi kaltas, jog kažkam davei savo facebook, o jie su savo ilgu liežuviu jį paplatino, jeigu tai laikai kaip asmeninę informaciją, tai ją ir saugok, o ne kitiem dalink.

Ir paskutinis dalykas kurį norėčiau išreikšti tai, nesusireikšmink. Pagalvok apie tuos žmones kuriuos tu išjuokei dėl jų išvaizdos, kalbu apie TIGRĘ, ačiū dievui dar nenubukai iki to, kad užsidėtum jos nuotrauką ant profilio.

IR SVARBIAUSIA, TVARDYK SAVO ELGESĮ.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nuo pagrindinės temos ir nenukrypstama, ką aš bandau parodyti, tai kad šiuo atveju jis yra teisus, kadangi Tu sau per daug leidi. Ir taip, puikiai visi žino koks esu įkyrus dėl savo "teisybės ieškojimo".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirmas dalykas, ta diena kaip as dejau bana tu buvai serveri ir dora , bet jus nieko nedaret kaip priziuretojai. jis mane izeide prie jusu akiu ir jus nieko jam net nepasaket. mute jam dedi gag kaip zinai neina det tada jis per chata izeidineja mane tai kas be lieka tai tik det ban jam, pats zinai kad jis visada visus izeidineja serveri pats sendiena jam mute dejai nes izeidinejo visus. Antras dalykas taip nemeluosiu esu izeides zmoniu serve bet sorry jei nepastebejai esu apsiramines nes pamaciau kad jau kuo toliau tuo serveryje blogeja situacija, kaip ir dora sake nenukrypstam nuo temos, snekame apie asmeninio zmogaus privacia informacija kuri neturi but dalinamasi. UZ tai as jam dejau bana tu jam nuemei, jis grizo i serva vel paplatino mano varda pavarde as jam vel ban daviau o tavo pasiaiskinimas buvo kad jis nusipirko "unban". Jus dabar serverije su dora pasidaret du draugeliai vienas kita ginat ir belenka.darot, palaukiam dienos daug zmoniu patvirtintu ka jus darot ir uz ka mutus ir kickus dedat. zaidziam su dora matchmakinga jis susinervuoja mes ateinam i serva ir jis mus kickina del to kad mes ji sunervavom per mm. Cia yra zaidimas ir zmogaus asmenines informacijos niera ko viesinti. Ir jus abu budami serveryje jam nieko nepadaret tik zvenget. Aciu jum, ir ps. mes cia snekame ne tik apie kaip jus elgetes su manim snekam su daugeliu zaideju

 

Redaguota ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Taip Wolfai, as toks zmogus kuris visada jos iesko. Nieko nepridursiu jau. ;)

Deja Dora, bet Tu to nedarai, o su pareigomis elgiesi kaip Tau atrodo palanku ir patogu. Drausmė serveryje turi būti, tačiau ji turi būti palaikoma pagarba viena kitiems, ne lankytojų baimę gauti nuobaudas. 

15 minutes ago, IGNN1S said:

Oj tu chuliganai.. Lazda turi du galus, žinai šią patarlę? Pirmiausiai apibendrinkime tavo elgesį, o po to apžvelgsime ir mūsų.

Woww... Tu nori pagarbos, kai vos ne visą serverį esi pasiuntęs NAXUI ar kitaip įžeidęs? Aš pilnai suprantu nuo ko visą tai prasidėjo. Tu su tuo daliuku kariauji jau senai, vien dėl to jog jis tave įžeidžia, tu iškart banini, manai tai normalu? Jei tu norėtum visą tą karą baigti - parašytum skundą forume jam, ką dabar darai mums. Pagal mane jis vien tik iš keršto užsidėjo tavo nuotrauką, tačiau tam turi būti pagrindas, galbūt tu jam kažką padarei?

P.S ar nepameni kaip šiandien buvai užsidėjęs nuotrauką forume kurį pajuoktų Dorą? (už tai gavai ispėjimų forume).

Ir realiai tu pats esi kaltas, jog kažkam davei savo facebook, o jie su savo ilgu liežuviu jį paplatino, jeigu tai laikai kaip asmeninę informaciją, tai ją ir saugok, o ne kitiem dalink.

Ir paskutinis dalykas kurį norėčiau išreikšti tai, nesusireikšmink. Pagalvok apie tuos žmones kuriuos tu išjuokei dėl jų išvaizdos, kalbu apie TIGRĘ, ačiū dievui dar nenubukai iki to, kad užsidėtum jos nuotrauką ant profilio.

IR SVARBIAUSIA, TVARDYK SAVO ELGESĮ.

Taip, visi puikiai žinome kaip bendrauja Chuliganas, tačiau jis toks tikrai ne vienintelis, be to, kas nėra serveryje nusikeikęs ar pasiuntęs vienas kito? Pripažinkime - tai kasdienybė. Banų jis dykai nedalina, tačiau Tu kaip administratorius turėtum atsižvelgti ne tik į tai ar Tau jis patinka, bet ir į priežastis dėl kurių jis dėjo tą baną. Atėjęs į serverį dar kaip tik Tavęs klausiau, kas nutiko, nes pagalvojau ar tai tiesiog nebus dar vienas nesusipratimas, tačiau kaip suprantu, baną nuėmei savavališkai, antrą kartą kai jis gavo baną vėl jį pašalinai? Dėl ko? Aš tą jaunuolį kuris gavo baną mačiau pirmą kartą šiandien, gal paskaitykime logus kiek jis stūmė ant tos pačios Tigrės ir visų kitų lankytojų? Kaip jis gerbia kitus, taip ir pats yra gerbiamas, kodėl šiuo atveju jis neturėtų už savo elgesį gauti bausmės? Kadangi sėdi su pareigomis - gag neliečiamybė, puikiai piliečiui sekasi išreikšti savo mintis chatuose. Todėl dar kartą pakartosiu savo nuomonę, Dora nusipelnė įspėjimo dėl savo pareigų naudojimosi netinkamai ir nesąžiningai, asmuo viešinęs asmeninę info - atitinkamos bausmės.

Redaguota WolfPack

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na jo, neturiu net ir žodžių.

Aš pirmą baną nuėmiau, nes tu pats vos nerėkdamas to prašei. Antro net neliečiau, pats daliuk'as teigė jog unbaną nusipirko, tačiau aš nei žodžio. O mes po to susiginčijome ar eina pirkti unbaną, ar ne.

O dėl nuotraukos ir tavo FB, viskas viršuj.

 

P.S kaip tai mes nieko nedarėm? Taip, aš žvengiau, nes man buvo žiauriai juokinga, tačiau po pirmo bano, kai tu liepei atbanint jis prisijungė su tą pačią nuotrauką ir tu jį vėl užbaninai nes jis davė tavo fb, kurį tu esi jau išplatinęs pats anksčiau, o po to kai jis jau gavo unban (ne nuo manęs, tikrinkit logus ar ką), jis grįžo be tavo nuotraukos, nes atskaičiau jam moralą.

 

Pagrindas toks, nereikėjo kelti bangų ir nebūtų viskas prasidėję, dabar pridarei daliukui kažko, o jis ir keršija, siūlyčiau visą tai pamiršti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Chuliganai, kas vyksta už serverio, tas ir lieka ten. Kicką gavai kaip ispėjimą, nes atėjas pradėjai stumt iškarto. Antras dalykas, tai būtų pats davei vienam ar tai keliems žaidėjams savo FB. Pats kaltas, kad neapgalvojai jog tavo FB išplis. Čia viskas eina iš lūpų į lūpas, kas senai aišku. Sužinojas vienas, perduos penkiem, o tie penki dar penkiem. Tokia čia grandinė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S said:

Na jo, neturiu net ir žodžių.

Aš pirmą baną nuėmiau, nes tu pats vos nerėkdamas to prašei. Antro net neliečiau, pats daliuk'as teigė jog unbaną nusipirko, tačiau aš nei žodžio. O mes po to susiginčijome ar eina pirkti unbaną, ar ne.

O dėl nuotraukos ir tavo FB, viskas viršuj.

Tai nori pasakyti, kad Tau vienas iš lankytojų kurį Tu turbūt nelabai ir pažįsti pasakė, kad nusipirko UNBAN, Tu nuėjai ramia dūšia ir nuėmei baną nieko nepatikrinęs? Taip pat, nelabai suprantu ką turi omenyje vos nerėkdamas? Jei matai, kad žmogus pagarbos nejaučia ir jau seniai turėjo sedėti "poilsyje" bent dienai dėl savo "garbingo" elgesio, ar neturėjai palikti baną ir tik išsiaiškinęs visą situaciją jį nuimti? Taip, esi prižiūrėtojas, turi aukštesnę galią ir teisę tai daryti, bet pagalvok iš tos pusės, jis nusikalto - o ramiai gyvena be bausmės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, WolfPack said:

Tai nori pasakyti, kad Tau vienas iš lankytojų kurį Tu turbūt nelabai ir pažįsti pasakė, kad nusipirko UNBAN, Tu nuėjai ramia dūšia ir nuėmei baną nieko nepatikrinęs? Taip pat, nelabai suprantu ką turi omenyje vos nerėkdamas? Jei matai, kad žmogus pagarbos nejaučia ir jau seniai turėjo sedėti "poilsyje" bent dienai dėl savo "garbingo" elgesio, ar neturėjai palikti baną ir tik išsiaiškinęs visą situaciją jį nuimti? Taip, esi prižiūrėtojas, turi aukštesnę galią ir teisę tai daryti, bet pagalvok iš tos pusės, jis nusikalto - o ramiai gyvena be bausmės.

AŠ TAU AIŠKIAI RAŠAU JOG NENUĖMIAU, AR TU NEĮSKAITAI? " Antro net neliečiau "

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Wolfai, tave serveryje sutikti galima karta, du i savaite. Sitoje situacijoje nedalyvavai kaip viskas vyko. Nesuprantu, kodel taip uztikrintai reiskiesi? Ar tik nepapirktas chuligano boostu busi? :D:) 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S said:

AŠ TAU AIŠKIAI RAŠAU JOG NENUĖMIAU, AR TU NEĮSKAITAI? " Antro net neliečiau "

Nereikia putotis, aš pasiklausiau Tavęs, ar tai ką pasakiau yra tiesa, nes šiuo atveju nežinau nei vieno kito asmens kuris tą akimirką žinojo situaciją ir galėjo tą baną pašalinti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Ti ti ri Dora said:

Wolfai, tave serveryje sutikti galima karta, du i savaite. Sitoje situacijoje nedalyvavai kaip viskas vyko. Nesuprantu, kodel taip uztikrintai reiskiesi? Ar tik nepapirktas chuligano boostu busi? :D:) 

Lankausi dažniau, nei sakai, beto, žmogus parašė pasiteirauti ką daryti, nes jau ne pirmas kartas kaip jūs abudu darote nesąmones mano požiūriu, tam ir yra forumas, kad viską išsiaiškintume, ar tai ne tiesa?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Nereikia putotis, aš pasiklausiau Tavęs, ar tai ką pasakiau yra tiesa, nes šiuo atveju nežinau nei vieno kito asmens kuris tą akimirką žinojo situaciją ir galėjo tą baną pašalinti.

Kam klausti, jei viskas aiškiai parašyta? Ir jei nieko nežinai, verčiau viską išsiaiškinti iki galo iš chuligano, nes liūdyji į jo pusę.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S said:

Kam klausti, jei viskas aiškiai parašyta? Ir jei nieko nežinai, verčiau viską išsiaiškinti iki galo iš chuligano, nes liūdyji į jo pusę.

Teisę klausti ir bandyti išsiaiškinti kaip yra ištikro, turiu. Jei esi teisus ir kaltas jis, nėra jum ko baimintis, tiesiog norisi, kad serveryje būtų tvarka. Liūdyju į jo pusę pagal visą turimą informaciją sukaupta per visą laiką kol žaidžiau kartu su jumis bei tuo žmogumi, kuris gavo baną. Iš Chuligano išsiaiškinti negana, nes betkuris gali meluoti, todėl dar kartą kartoju - tam yra forumas kuris ir skirtas tokiems atvejams. Visi gauna galime papasakoti savo versiją. Grįžtu prie to pačio klausimo, kas nuėmė lankytojui baną? Laukiam Bullzajaus žodžio.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Teisę klausti ir bandyti išsiaiškinti kaip yra ištikro, turiu. Jei esi teisus ir kaltas jis, nėra jum ko baimintis, tiesiog norisi, kad serveryje būtų tvarka. Liūdyju į jo pusę pagal visą turimą informaciją sukaupta per visą laiką kol žaidžiau kartu su jumis bei tuo žmogumi, kuris gavo baną. Iš Chuligano išsiaiškinti negana, nes betkuris gali meluoti, todėl dar kartą kartoju - tam yra forumas kuris ir skirtas tokiems atvejams. Visi gauna galime papasakoti savo versiją. Grįžtu prie to pačio klausimo, kas nuėmė lankytojui baną? Laukiam Bullzajaus žodžio.

Kalbant atvirai Wolfai, galėtum prisipažinti jog manęs nemėgsti kaip ir kiti, vien dėl to jog, į nusižengimus žiūriu labiau nei tu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Ti ti ri Dora said:

Nei karto nemaciau, kai mums konfliktuojam, kad tu Wolfai TUO METU butum serveryje. 

Gal todėl, kad kai aš esu serveryje pastoviai statau klizmą, kad elgiatės neteisingai? Todėl ir dramos pagrinde kai nėra manęs arba kažko kito kas gina silpnesnius prie kurių jūs kimbat?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S said:

Kalbant atvirai Wolfai, galėtum prisipažinti jog manęs nemėgsti kaip ir kiti, vien dėl to jog, į nusižengimus žiūriu labiau nei tu.

Taip, aš Tavęs nemėgstu kaip pareigas turinčio asmens dėl Tavo perdėto tvarkos palaikymo "akmenine" ranka. Kodėl taip sakau, todėl kad pareigas turintys asmenys turiu palaikyti gerą serverio gyvenimą, Tu kažkodėl visus tik gavęs progą baudi net nebandydamas susitarti, ar tai sąžininga? Pats šią poziciją gavau tik dėl pačio serverio lankytojų palaikymo, todėl man nesvarbu kaip jūs manipuliuosit savo administracinėmis pareigomis vistiek eisiu už lankytojus kurie - šiuo atveju - yra teisūs. Kalbu ne tik apie būtent šį incidentą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Suprask ir mane. As nesitikejau, kad su "silpnesniu" Chuliganu ivyks tokios nesamones. Bet, uzuot sprendus problemas, tu mus paprasciausiai uzsipuolei. Vyksta viskas ir visada. Kaip minejau, praleisk daugiau laiko serveryje.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...