Jump to content
EdvijNN-

Dublicate account

Recommended Posts

43 minutes ago, EdvijNN- said:

Šiandien bandydamas prisijūngti prie serverio mane išmeta ir rašo, kad gavau bana už dublicate accounta? What? Vienintelis su kuriuo lošiu visą laiką, tai šitas https://steamcommunity.com/profiles/76561198981413223/

Gavau bana už visiškai nieką, padėkite išspręsti problema, ačiū!

Bana gavo tavo seimos narys arba tu pats undercover ant sio accounto: https://steamcommunity.com/id/f0urz3ra/
Tai banas uzdetas buvo ir ant to zaidejo ip adreso. Kaip jis sutampa su tavo, nezinau, eik gal kaimynui per spranda uzmest kad wifi vogia arba sesei ar mamai kurie cheatino. dunno.

  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Viskas aišku:) Mano pusbrolis, kuris žaidžia ant to pačio interneto gavo bana ant serverio. Tai taip gaunasi, kad užbanino ir mane, nes tas pats internetas.

Mano pusbrolis bana gavo iš 2k friendlyboy už galimai cheatinima be įrodimų. Tai įvyko šiandien 03-21 tarp 10:30val-10:50val. Prašyčiau peržiūrėti ir įvertinti situacija:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, EdvijNN- said:

Viskas aišku:) Mano pusbrolis, kuris žaidžia ant to pačio interneto gavo bana ant serverio. Tai taip gaunasi, kad užbanino ir mane, nes tas pats internetas.

Mano pusbrolis bana gavo iš 2k friendlyboy už galimai cheatinima be įrodimų. Tai įvyko šiandien 03-21 tarp 10:30val-10:50val. Prašyčiau peržiūrėti ir įvertinti situacija:)

Mapo ir serverio paklausk kad zinotume kuris demo ir kad nereiktu per 5 ieskot.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

Mapo ir serverio paklausk kad zinotume kuris demo ir kad nereiktu per 5 ieskot.

1v1 serveris, dust2 short'as, nežinau kaip tiksliai vadinasi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, EdvijNN- said:

1v1 serveris, dust2 short'as, nežinau kaip tiksliai vadinasi.

Neisisaugojo demo, matyt ryte buvo mazai zaideju ir neisijunge auto demo irasinejimas.
Paklausiu 2k friendlyboy kuris tave uzbanino del daugiau info kai online bus

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Deivius1 said:

Neisisaugojo demo, matyt ryte buvo mazai zaideju ir neisijunge auto demo irasinejimas.
Paklausiu 2k friendlyboy kuris tave uzbanino del daugiau info kai online bus

Kartoju antra karta, ten ne aš, o mano pusbrolis:D Nematau reikalo lošt ant antro acc jei jau aš taip top1. Mes gyvenam tame pačiame name ir naudojame tą patį internetą:).

Demo nėra, įrodymų nėra, viskas kaip ir aišku, jo atsakas nieko nereiškia jei įrodymų neturi🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nera tai nera  ¯\_(ツ)_/¯ ka jau padarysi. Teks pasikliaut admino sprendimu 😄

  • Kek 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , Deivius1 said:

Nera tai nera  ¯\_(ツ)_/¯ ka jau padarysi. Teks pasikliaut admino sprendimu 😄

:Ddddddddddd už kažką banas, net nežinia už ką be įrodymų:Ddddddddddd

Bent mane atbanintumėt...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir man dar įdomu ar tas adminas atliko teisingai savo veiksmus, nežinia, demo taigi nėra:Dd Nes pažiūrėjus į jo statistika 1v1 serverį atrodo ką tik pradėjęs žaisti. Tai gali išvis būti koks vaikas nusipirkęs SpecAdmino privilegijas, su kuriomis tik baninti gal temoka, just guessing:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, EdvijNN- said:

Ir man dar įdomu ar tas adminas atliko teisingai savo veiksmus, nežinia, demo taigi nėra:Dd Nes pažiūrėjus į jo statistika 1v1 serverį atrodo ką tik pradėjęs žaisti. Tai gali išvis būti koks vaikas nusipirkęs SpecAdmino privilegijas, su kuriomis tik baninti gal temoka, just guessing:D

Pusbrolis tavo turi šviežiai sukurta acc ant kurio gavo baną, iš patirties galiu pasakyti, kad šviežio acc kurimasis reiškia mėginima pacheatinti ir nenukentėti, tai dar klausimas ar nemoka naudotis specas savo privilegijomis ar tavo pusbrolis nežinojo apie duplicate acc banus, o gal net pusbrolio nėra, nenustebčiau.

fghjkhfg.PNG

hjkhjg.PNG

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Tomas said:

Pusbrolis tavo turi šviežiai sukurta acc ant kurio gavo baną, iš patirties galiu pasakyti, kad šviežio acc kurimasis reiškia mėginima pacheatinti ir nenukentėti, tai dar klausimas ar nemoka naudotis specas savo privilegijomis ar tavo pusbrolis nežinojo apie duplicate acc banus, o gal net pusbrolio nėra, nenustebčiau.

fghjkhfg.PNG

hjkhjg.PNG

Antra acc susikūrė, kad faceit galėtu žaist iš naujo:) Jam 12m. jis net cheatu parsisiųst nemoka, galiu garantuot 100%, kad jis nė karto necheatino, pamatytumėt per demo, bet aišku neturit. Tikėkit netikėkit nesvarbu man:) Kam man reiktu tokių pačių vienodų acc? Lošiu ant vieno acc ir neapsikraunu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kol nei vienam accounte nera VAC ar nera prigautas kaip cheatina, tol no need for worries. Jeigu gautu, bus blokuojama viskas, tai is anksto israsyk pusbroliui zuvies 😄 kad net nekiltu noras cheatint.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...