Jump to content
Kontrolinis I Galva

Unban

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Kontrolinis I Galva http://steamcommunity.com/profiles/76561198160300245
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - Surf training
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nežinau, net ne žaidimo metu buvau užbanintas.
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Nežinau už ką banas, tiesiog kai jungiaus į serverį rašė reason: dublicate nickname (kažką tokio) nors jau senokai čia žaidžiu 😄 ir permanent ban.. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai nori pasakyt šitie acc ne tavo? Fuzzy gavo baną už aimbotą, ar čia tikrai ne tu, o matyt tavo mama prisijungė ir gavo?

image.png.cae91a44ca16ff4e282e4d4298c5ce26.png

  • Lovin' it 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dublicate rašo, nes ban ant kito ACC gavai, ant kurio matyt ir cheatinai. Jeigu tau deda tokį ban sistema, vadinas tas pats IP yra :). Jei tas pats IP, tikėtina kad ir tas pats žmogus. Nebent turi mažesnį braliūka kuris cheatint mėgsta. Tuo atveju gg. 

  • Lovin' it 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Iš kur jus mamas ir broliukus traukiat 😄 Stumiat baisiai. Bazaras, kad jokių nickų nekeičiu ir naudoju tik tą patį Kontrolinis I Galva. Realiai nežinau, kaip įrodyti, kad nenaudoju šitų Fuzzy ir Suicide nickų ir juolabiau neįsivaizduoju kaip gali būti tas pats IP. Naudoju Splius internetą. Tikrai yra įsivėlus klaida 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Kontrolinis I Galva said:

Kokio bb man čytint su main steamu.. 

teisingai, todėl pasiėmei kitus acc ir cheatinai, tad čia tikrai ne klaida

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Kontrolinis I Galva said:

Iš kur jus mamas ir broliukus traukiat 😄 Stumiat baisiai. Bazaras, kad jokių nickų nekeičiu ir naudoju tik tą patį Kontrolinis I Galva. Realiai nežinau, kaip įrodyti, kad nenaudoju šitų Fuzzy ir Suicide nickų ir juolabiau neįsivaizduoju kaip gali būti tas pats IP. Naudoju Splius internetą. Tikrai yra įsivėlus klaida 🙂

Tai nori pasakyti, kad tie ACC nėra tavo, nesi jų matęs ir neturi nk bendro su jais? 

Kiek laiko jau turi ši internetą? Kas nors kitas žaidžia csgo pas tave namie (su ta pačia interneto linija, kaip ir tu)?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

53 minutes ago, DCRE said:

teisingai, todėl pasiėmei kitus acc ir cheatinai, tad čia tikrai ne klaida

Ble seni nebegrybauk taip žiauriai. Ne penktokas esu, kad sugalvot ant to pačio IP cheat (ir išvis nesu cs go cheatu naudojes).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes ago, Bullzai said:

Tai nori pasakyti, kad tie ACC nėra tavo, nesi jų matęs ir neturi nk bendro su jais? 

Kiek laiko jau turi ši internetą? Kas nors kitas žaidžia csgo pas tave namie (su ta pačia interneto linija, kaip ir tu)?

Taip, nieko bendro su jais neturiu ir nelogiška atrodo, kad Fuzzy gavo bana pirmas, tada po 3min Aš ir sekančia diena Suicide. O internetą naudoju 4mėn. Niekas nežaidžia daugiau, su mergina gyvenu... ble čia iki tokio lygio aiškintis reikia. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paskutiniu metu visiems  duplicate account banai už nieką, nei cheatino, nei ką, man asmeniškai numeriai nesueina. Tarkim kažkas IP pasikeitė koks šansas, kad paklius tavo iš visos Lietuvos? du kartus net tuo labiau. Neskaitant to, kad IP paklius vieno iš vimo žaidėjo.

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Tomas said:

Paskutiniu metu visiems  duplicate account banai už nieką, nei cheatino, nei ką, man asmeniškai numeriai nesueina. Tarkim kažkas IP pasikeitė koks šansas, kad paklius tavo iš visos Lietuvos? du kartus net tuo labiau. Neskaitant to, kad IP paklius vieno iš vimo žaidėjo.

Ble aš tik dėl šito bano acc susikuriau vimo.lt, tu galvoji man labai rūpi čia cheatint. Lengva yra apsimest mentu ir vaidint didvyriu, o kaip man įrodyti, kad ne aš cheatinau čia praktiškai neimanoma jei mano IP yra ant dar 2 žmonių. Ir išvis kaip aš galėjau prisijungt kai FUZZY GAVO BANA taigi juk ant IP gauni... O po manes dar suicide prisijunge kita diena, ble nesuprantu aš 😄 KUR LOGIKA?

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ok, pamėginkim pasitelkt logiką.
image.png.18465e847ba3f587d399e7407031cd1a.png
Perm baną gavo Fuzzy, tada po 3 min jungei TU ir gavai už dublicate account. Dabar tu nori mums čia pasakyt, kad čia yra sutapimas, jog tau Interneto tiekėjas pakeitė IP į šito žmogaus, kuris prieš 3 minutes pas mus BAN gavo 😄 ? Come on dude.. Logiškesnis paaiškinimas būtų, kad gavai Baną, atsiloginai nuo Steam paskyros, prisijungei prie kitos ir mėginai vėl jungtis ir nesitikėjai jog sistema atpažins, jog ten tu, mmm?
Patikrinau dar asmeniškai šitą IP, tai radau dar 10 skirtingų NICK'ų su kuriais buvo žaista mūsų serveriuose IŠ šito IP adreso.
Tad arba atsiprašant pisi protą, kad čia nesi tu ir nk nežinai, nes 3 minučių tarpe gaut antrą BAN ant to pačio IP? Pagalvok apie šansus mielas bičiuli. Arba pas ant savo WI-FI nenaudoji slaptažodžio ir turi kaimynų, kurie mėgsta pacheatint.
Either way, ban stays. 

  • Lovin' it 4
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jopapa BIČIULI. Koks man tolkas pist protą dėl cheatinimo, jei cheateris būčiau tikrai nesivelčiau į šitą valahita 😄 ir man būtų dapizdi ant tu visų banų. 
O dabar pas jus kažkokia grybiena yra įsivėlus sako 10 nicku skirtingų ant IP :DD  Tu pagalvok gauni baną tarkim, kol prisijungi prie kito steamo ir dar i servą prisijungt per 3min neimanoma. Ir dar kažkoks suicide boys kita diena ant to pačio ip gaut ban wtf. Aišku aš jūsų vietoj irgi netikėčiau, bet duodu žodį, kad žaidžiu tik su Kontrolinis I Galva ir jokių cheat nenaudoju. Tikrai nežadu čia mokėt šaibų už free ban, BIČIULI 🙂 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...