Jump to content

Exztasy

Member
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Exztasy

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 09/23/2002

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. Exztasy

  ~~Tapk oficialiu Vimo DJ!~~

  Nežinau ar tai kažką keičia, bet šį mėnesį sueina 16. Tačiau tai nereiškia, kad priekaištauju tau ar Dorai.
 2. Exztasy

  ~~Tapk oficialiu Vimo DJ!~~

  Sveikas, man 15 metų tačiau dauguma draugų sako, kad malonu manes klausytis (no homo), tačiau kadangi pačiam (kaip ir kiekvienam) savas balsas skamba keistai, negaliu girtis. Gali mano profilį pažiurėt ten yra daugiau info. Tai, kad keisis DJ sistema žinau. Nežinau, kokią programą naudosit, tačiau manau, kad ją greitai perprasiu. Kas toliau, ar man tave pridėti, ar kaip?
 3. Exztasy

  Pranešimų datos klaida.

  Klaida pranešimų skiltyje, žiūrint naujausių žinučių datos laiką. Pvz. Prieš %d val
 4. Exztasy

  ~~Tapk oficialiu Vimo DJ!~~

  Koks tavo nick žaidime? Exztasy Ar vasarą neužmirši Vimo.lt serverių? Nei vasarą, nei žiemą, nei rudenį, nei pavasarį. Kodėl nori būti Vimo DJ? Vimo žaidžiu gana ilgokai (aišku aš nesu veteranas, nei profesionalus surf'eris). Pagrindinė priežastis yra tai, kad man patinka leisti, kurti Techno ir kitų žanrų miksus. Tačiau dėl "Vote" apribojimų ir Admin neturėjimo aš ne dažnai galiu ją leisti. Beto, turėti DJ tag'ą prie savo vardo, mano nuomone, yra didžiulė garbė. Dažniausiai leidžiu Techno ir EDM pradinius žanrus (Pvz. DJ Carl Cox darbai). Groju dažniausiai vakarais, naktimis, nes teisinga techno muzika leidžia atsipalaiduoti ir "kaifuoti". Tavo Steam link. https://steamcommunity.com/profiles/76561198798796589 Serveriai. Surf Classic, Speedrun, Surf Training (Surašyti iš eilės ką labiausiai žaidžiu nuo didžiausio iki mažiausio)
 5. Exztasy

  Klaida su Aktyvacijos adresu

  oh shit. Tik dabar supratau Klaidos niekados ir nebuvo
 6. Exztasy

  Klaida su Aktyvacijos adresu

  Jau pataisyta Tikriausiai kažkas kitas pataisė.
 7. Exztasy

  Klaida su Aktyvacijos adresu

  Gramatinė klaida forume. Klaida: Užasiregistravote - Užsiregistravote Užasiregistravote pas Mus, ir nerandate aktyvacijos adreso el.pašte?
×