Jump to content

Dovis

Member
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dovis

 1. Tikiuosi, kad aš laimėsiu. gg ez
 2. "bet ką aš galiu padaryti jei vaikas nesupranta pokšto" Firstly, įžeidinėjimai nėra juokas, nes kai kurie to nemato kaip juoką. Secondly, kaip tu pats pasakei, jei tu matai, kad nesupranta tavo tokiu pokštų, nedaryk, ir nesakyk, pasilik juos sau. Sprendžiant kas čia yra parašyta tarp jūsų, jus susipykot ir pradėjo įžeidinėti vienas kitą.
 3. Dovis

  banas

  Tau reikia pateikti, čia arba per vimo.lt discord'a savo main account'a. Tu turbūt ban'a gavai už tai, nes nesuteikia tam admin'ui savo main'o ir jis tave užbanino. Sakau, jei esi legit, pateik main paskyra steam'o.
 4. del reference, https://discord.com/channels/317066915006775296/317066915006775296/813024557455376384
 5. Dovis

  FREE KILL'Ų TEMA

  Jūsų nickname žaidime: d0vis Žaidėjo, kuris jus nufreekillino, nickname: Gordon Ramsay Laikas bei map'as: jb_clouds_beta02 19:09 (anglisku laiku) 21:09 lietuvisku Apibūdinkite situaciją: Warden'as Velnias, pasake komanda susisaldysite (kada?, ne dabar). As sedejau saloje, ir mums nebuvo duota komandu, tad as tiesiog susisaldziau ant masinos,kad jiem butu lengviau, ir mane nusove ir nedave free day, per visa map'a.
 6. Dovis

  FREE KILL'Ų TEMA

  Jūsų nickname žaidime: d0vis Žaidėjo, kuris jus nufreekillino, nickname: a8we Laikas bei map'as: jb_moonjail_v2 17:36 (anglisku laiku) 19:36 lietuvisku Apibūdinkite situaciją: Zaideme saimono ar reakcijas, ir vienas kolega sukilo, ir man nusove su juo, kai as buvau susisaldes, ir ne rebelis, poto negavau free day
 7. • Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.- d0vis dar žinomas kaip Sk1mmy, LumberJack, Panda. https://steamcommunity.com/id/dovis2k • Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė? - Atsakymas truputėli bus keistas, aš gavau ban'a per online ar kaip ten jie vyksta, del VAC account, ar multiple ( neprisimenu nes įvyko prieš 6 menėsius. • Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė? - Jei neklystu DaTroller • Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę? - Sedėjau Deagle Only serveryje, taškiau galvas, užsinorėjau į tuoletą, po pusės valandos grįžau, ir bandžiau jungtis atgal į Deagle serverį arba į jailbreak, ir žiuri, you have been banned by this server, iš karto pasimetes buvau, po to DaTroller pakomentavo ant mano old main profilio, priežastį ban'o, aš 'acceptinau' priežastį ir palikau, bet pas taruoju metu, žiuriu, kad tie kurie turi VAC ban'us gauna šansus, o mano ban'ui yra like tik 7 ar 8 dienos, 10/29/2020 20:33 P:M Unban bus kaškur, o aš nenoriu tiek laukt, nes dabar Anglijoje (mano gyvenvietė) yra lockdown, tai namie sėdžiu daug, ir norėčiau pažaisti Vimo serveriuose. Buvau išbandės kitų projektų, Lietuviškų, Angliškų, tai ten žaidėjai nesirenka, tai administracija šudina, tai free ban'us mėto, visur problemos, bet šiame projekto vienintelė problema kuri man įtakį darė, tai buvo tada, kai aš buvo prisidirbes, o ne atvirkščiai, čia buvo mano kaltė, o ne serverio/projekto. Ačiū už jūsu dėmesi, ir atsiprašau už klaidas, bandžiau kuo geriau parašyti, bet mano žinute turėtume suprasti.- ĮRODYMAI - Irodymų kaip sakant nėra, tiesiog norėjau pažiurėti ar įmanoma gauti unban ankščiau, nes taip norisi į jailbreak nueit, taip norisi atgal i Lietuvišką projekta.
×
×
 • Create New...