Jump to content

ℱ𝓪𝓼𝓸𝓵𝓴𝒆♠

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About ℱ𝓪𝓼𝓸𝓵𝓴𝒆♠

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 07/24/2002

Recent Profile Visitors

220 profile views
 1. Sveiki šaika, taigi galvoju padaryt koki nors Konkursėli ar kitaip sakant Eventuka ir mielai pasidalinčiau iš savo tokio manau pavadinčiau "Small Budget" inventoriaus ir suteikt galbūt motyvacijos šiek tiek žaisti Serveryje su savo tikru skinu nei naudojant (ws) komanda Ir reiktu būtent Jūsų Serverio Žaidėju pagalbos kurie nuspręstu ar pasiūlytu kokio tipo tai būtu Konkursas ar vadinamas Eventas kurį mielai padaryčiau ir manau Serverio prižiūrėtojai turėtu tam laiko jį padėti surengti (Eventas vyktu Wc 3 tipo Serveryje) Mielai lauksiu Jūsų atsakymu ir manau šią tema peržiūrėsit ! Keep it UP !
 2. Atokiau pasižiūrėk kas parašyta Jaunuoli. Visos šios Pastabos yra mano ir neverčiu jūsų pritarti gal kažkam visa taip patinka ir tinka, bet tikiuosi kiti tai supras ir nekeliu kritikos.
 3. Sveiki, Vimo profekte žaidžiu gan ilga laika ir manau šie *Pasiūlymai* ar *Pastebėjimai* gali būti naudingi mums Wc3 žaidėjams. -Duoti 'Smoke' vietoi 'Decoy' Manau Adminams ar Vipams visalaik yra skiriamos granatos ir manau vis geriau būtu gauti 'Smoke' ir žymiai geriau galima būtų jį panaudoti negu 'Decoy' -Adminams bei Vipams neduoti 'Armor' Manau visi šiam gali pritarti kai Serveryje Adminai bei Vipai turi pranašuma nes tarkim jie geriau žaidžia ar gauna Armora kuris padidina visą 'Pranašuma' -Sumažinti 'Scroll' galimybes Visi esame susidūre su šia problema ir būnant Serveryje visalaik galima išgirsti kaip žaidėjus vis labiau šis dalykas 'Ūžknisa' ir neturintiems galimybės gauti vadinamo 'Goldo' kuris leistu tai padaryti ir verčia laukti mirusius žaidėjus. Visos šios Pastabos yra mano ir neverčiu jūsų pritarti gal kažkam visa taip patinka ir tinka, bet tikiuosi kiti tai supras ir nekeliu kritikos. Linkiu Sekmės. Gero vakaro
 4. Ne tik buvo šitas buvo ir įžeidinėjimu puikiai viska girdėjau tai ir paminėjau.
 5. Kam reikia tas supras pone Tigre ačiū už tavo citata "Išeisi į lauką pasigrožėti gamta" manau šitas apsakymas tiktu ir tau Bent atsižvelgtumet į ankstesnius įvykius Demo manau daug klaidų pamatytumet savo Prižiūrėtojuse , bet manau šitas pasakymas savo nuodėmės nesusidarys dėkui už jūsu komplimentus būtinai aplankysiu "lauką" kaip jūs sakot, bent kažkas įspėtas buvo. Dėkui už pagalba. Sekmės.
 6. Kaip sakant viskas buvo juoko forma kaip suprasdavo Incognito, bei ponas Laimutis tačiau kažkas prikolu nesuprato manau peržiūrės Demo kaip ponas Laimutis varė ant Royalo kai nepažaidė Dust 2x2 mape. Manau ir pats labai jau ant kitų stumi peržiūrėjus Demo mažiau lysk į šykna kaip sakant dviveidi.
 7. Norėčiau padėkoti labai įspudingiems prižiūrėtojams kai dar gauni permanent bana o ne įprasta kaip turėjo būti skirta. Bei patys free kickina už draugiška ižeidima. Ir nebanina žaidėjo kuris ankščiau buvo Silenced Siūlau peržiūrėti Demo Mirage mape ir įvertinti situacija kuriame buvo nepriekaištingas kickas. Ir dar Dust mape Priž įžeidinėjo žaidėja Royal kuris per gerai žaidė nemanau ar tai priimtina Prižiūrėtojui manau atsižvelsit į savo Priž peržiūrėdami demo abejus. Palieku spręsti normaliems Priž. P.S reasonas taip ogi stebinantis pagarba. Sekmės.
 8. Pridursiu, kad gag ir mute dėti be įspėjimu
 9. Norėčiau gaut Įrodymus už 2 mute bei gagus ir įžeidinėjimus kaip ez ir t.t nepagarba žaidėjams https://imgur.com/45NP8qF
×
×
 • Create New...