Jump to content

Karolis - Blogas Dėdė

Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Karolis - Blogas Dėdė

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taip pat noriu pridėti, kad map: jb_last_encounter_csgo laikas: 21:24 nusižengėjęs - nigriv
 2. Taigi atėjęs į serverį ir pabuvęs kelias minutes, į PM ir Jailbreak serverio chate atėjo toks tekstas "ką tu nigriv freekillini" "fk nuo nigriv" "free gag nuo nigirv" tada aš pradėjau stebėti specadminą nigriV, jis vedė kamerų dieną ir liepė tupėti dešinuose kampuose, sokinėti ir pjaustyti dešiniu klavišu visi kurie teisingai darė buvo nufreekliinkiti įskaitant ir mane. Jis atsiprašant ant tiek durnelis, kad iš jo pusės dešinė pusė yra visai kitam kampe, o iš mūsų pusės dešinys kampas yra ten kur mes ir buvome, tad jis nufreekillino apie 6-7 žmones. Tad laukiam DEMO ir nigrivo pasiaiškinimo. + NigriV mūtina ir gagina be jokio įspėjimo, buvo kiti trys spec adminai s erveryje tarp jų ir aš, mes jam sakėme, kad būtina duoti įspėjimus o ne iškarto mutinti/gaginti, bet jis vistiek taip, daro tai lauksiu serveryje Prižiūrėtojo, kad padarytų tvarką. Nes nigriv vėl bandis mane baninti perma iš serverio xddd.
 3. Tai kas, kad neturiu 15 metų? Gavau leidimą ir leidžiu laiką, Deficitas neikarto man neaiškino jokių taisyklių, ir aš jas tikrai moku, tu čia vienintelis prižiūrėtojas kuris prie manęs prikimbi iš kitų Vimo prižiūrėtojų. Jau kiek kartų tau buvo aiškinta, kad apsiramintum ir be priežasties nepriskiabinėtum, nes dėl kiekvienos smulkmenos prisikimbi. + sakiai DEMO astiųsi, bet dar kažkaip nematau, gal jau išsigandai, kad neįrodysi? Hmm... O problemų būna taip, nes vyresni 16+ metų bernai vien stūgauja, akd tik nebūčiau CT komandoje, o man jau tai įgryso tai bandau to vengti, o tu vienas iš tų kuris bando mane tik sužlugdyti ir skątinti, kad nežaisčiau šitame serveryje.
 4. Noreciau paklausti kiek kreditu reikia kad galetum gauti VIP?
 5. Tai vat, nusprendziau nusipirkti vipa, uzsisakiau pirma karta, atejau i serveri ziuriu nera, buvo serveryje ten administratorius ar kas bet jo nick sirxaba ir jis sake palaukt kol pasikeis mapas, ir tada tau turetu uzsidet tas vipas laukiau praejo daug laiko bet vistiek neuzsidejo... Tada galvoju gal kazka blogai padariau, bet ne viskas ten buvo gerai, tada dar karta uzsisakiau vipa, vel laukiau kol mapas pasikeis bet vistiek nepadejo ir VIP negavau, sake kad rasyciau i foruma, tai vat ir parasiau, noriu atgauti pinigus arba gauti atitinkama privilegija laukiu atsakyko -Karolis
×
×
 • Create New...