Jump to content

domY

Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3

About domY

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. domY

  Ban :(

  jo tuoj atbaninsiu cyteri tu krw
 2. oho koks iškalbingas. Gražus tas tavo žodynėlis.
 3. Okey, aš paminėjau tik vieną atvėjį, bet pažiūrėjus į jo pačio elgesį kaip prižiūrėtojo kuris necenzūruotai šneka per voice chat'ą, oh boi. Nu ok, tarkim nesikišu nes man nėra tolko, dar karta sakau, neužsipulkit halos, nieko jis jums nepadare, žmogus nori išbandyti prižiūrėtojo pareigas, chill Ignni.
 4. Žemas tai tik tu, peiki žmonės dėl jų amžiaus to nežinantis, banini už spamą? Ką? Ignni, siūlau baikti tau šitas nesamonęs ir duoti bulzajui nuspresti viską, aš tik pasakiau pliusus, iki.
 5. Neįsakė, pasakysiu tiesiai šviesiai, nesiruošiu žemintis kad kazka mum įsakė, išreiškiu tik savo nuomone.
 6. Mielasis Ignuti, ar pačiam 19 būtų? Kam tas melas ir šmeižtas? Nei tu žinai jo amžių nei ką, btw, kišasi visi į šią košią ir tu tapai pajuokos objektas, cya.
 7. Realiai prižiūrėtojas būtų vienas iš geresnių, rašau tai ne dėl to kad mes su juo sutariame, vien tik dėl jo aktyvumo, draugiškumo ir EGO. Mačiau ignnio quote. Ignni, kas tau neblogai, jei tu su kažkuo nesutari, nereikia peikti, kas tau darbo? Meduzai 17? Tu gal iš medžio iškritęs? Vis dėl to pats nesuauges esi manau reiktu atsižvelgti į save truptį, peace.
 8. domY

  Mapai

  arba nauju pridekit
 9. domY

  Mapai

  Ismeskite nereikalingus mapus, palikit tik bk ski 10x ir greena, vistiek kitu neima
 10. domY

  surf_ski 2

  Sveiki Panaikinkite anti-camp jaile jei yra tai imanoma. Kadangi ne vienas as noreciau, kad to ne butu, nes kai tik nukrenti i jaila po 10 s tau viskas juoda ir enemies ez killai. Vimo, please fix.
 11. kas tas switchinlanes? ateina i classica sako kad is wc3, sptdvj koks ignis sedi uz ekrano, su tapacia fotke ir t.t
×
×
 • Create New...