Jump to content
Beerus

Mutes

Recommended Posts

Gavau 30 min muta nuo Admin Fuck be reasono, o kai paklausiau uz ka sake izeidinejimus, sako kad jei admina izeidineji gali deti be ispejimo mute? :DD

+Wc3 mane ir kitus zaidejus izeidineja dazniausiai visus storais vadina o kai yra priz ar kitas admin visus lieknais :DD

Jo Steam id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198282935789/

Mano id: https://steamcommunity.com/profiles/76561198806457680/20191002065001_1.jpg.2361131cd280b4ba7e39329dbe4f90ce.jpg

Proof + primetu kitus kur irgi reiketu uzmutint:

20190930062259_1.jpg

20190930062117_1.jpg

20190922064143_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Tai tu pats prisidirbi ir poto eini skustis jog kazkas tau kazka padare.. Bet jau kai tu kazkam muta duodi ir jie eina skustis, tai pradedi complainint ir aiskint kad patys kalti. 

2. Fuckas yra gaves nuo taves muta ir ne viena karta... Bet jis pakenteti sugeba, neapsiverkia.

3. Nevaidink jau labai nekaltu nes tikrai ne viena nusiskundima esu girdejas apie tave. 

Beto tai yra tik 30minuciu mutas, tai nera cia reikalo del tokio menkniekio eit i forumus ir kazka kaltint bei bandyti kazka irdodyti.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, TvG^ said:

1. Tai tu pats prisidirbi ir poto eini skustis jog kazkas tau kazka padare.. Bet jau kai tu kazkam muta duodi ir jie eina skustis, tai pradedi complainint ir aiskint kad patys kalti. 

2. Fuckas yra gaves nuo taves muta ir ne viena karta... Bet jis pakenteti sugeba, neapsiverkia.

3. Nevaidink jau labai nekaltu nes tikrai ne viena nusiskundima esu girdejas apie tave. 

Beto tai yra tik 30minuciu mutas, tai nera cia reikalo del tokio menkniekio eit i forumus ir kazka kaltint bei bandyti kazka irdodyti.

1.Nu gerai noriu paklaust ka as prisidirbau, kad pavadinau apgailetinu? 

2.Nu gerai bet jis gavo su reasonu ir su ispejimais butu free butu irgi beges i foruma "verkti" 

3nesvarbu menkniekis ar dar kas poto kiu dalyku zaisti nebesinori kai prisirenka tokiu adminu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, Beerus said:

poto kiu dalyku zaisti nebesinori kai prisirenka tokiu adminu

Is dalies sutinku nes kai kurie priziuretojai sako kad jeigu izeidineja gali be pwrspejimo duot mute/gag

VVVVVVVV.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

31 minutes ago, fuck said:

Is dalies sutinku nes kai kurie priziuretojai sako kad jeigu izeidineja gali be pwrspejimo duot mute/gag

VVVVVVVV.png

:DDDD vnesuprantu is kur jeebis traukia tokias nesamones...

Nera tokios taisykles ir manau,kad niekada nebus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, Beerus said:

:DDDD vnesuprantu is kur jeebis traukia tokias nesamones...

Nera tokios taisykles ir manau,kad niekada nebus.

del tokios dezinformacijos zmones ir kencia.Adminus praranda ir mutus gauna

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu mane įžeistu aš dar ir perm baną uždėčiau

P.S Jeigu yra įžeidžiamas admin jis gali tau be perspejimo dėt mute/gag tai nėra toks dalykas kuriam reikėtų dėt įspėjimą

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, ValcoNN said:

Jeigu mane įžeistu aš dar ir perm baną uždėčiau

P.S Jeigu yra įžeidžiamas admin jis gali tau be perspejimo dėt mute/gag tai nėra toks dalykas kuriam reikėtų dėt įspėjimą

ir turėtum gražų pokalbį su manim. Įspėt žaidėjus reikia. Už įžeidimą dedami mute/gag, ne banai. Taisyklės visiem vienodai galioja.

  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir tai vaikai pavyzdys, kad ne visi juokai gali būti suprasti.

Redaguota DCRE
Ismok rasyt pavYzdys xD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...