Jump to content
ValcoNN

CS:GO WarCraft3 [ WC3 ] Žemėlapių [ Map'ų ] Pasiūlymai.

Recommended Posts

Sveiki,

Kreipiames labiau į pačio WC3 serverio žaidėjus kurie dažniau jame lankosi. Ši tema buvo kuriama dėl WarCraft ( WC3 ) Serverio žemėlapių papildymo ir mums būtų malonu pamatyti jūsų varijantus, kokius būtent jūs norėtume išvysti žemėlapius ( Map'us ) mūsų serveryje. Labiau bus atkreiptas dėmesys į Public Map'us kadangi pastaruoju metu vis daugiau žaidėjų mėgaujasi Public Map'ais. Žinoma galima siūlyt ir Surf map'us.

Būtų malonu jūsų pasirinktus Map'us įkelti iš workshop'o. ( Workshop'a galit rasti Steam / Community / Workshop ir įvesdami į paiešką Counter-Strike: Global Offensive. Norėdami įkelti map'ą tiesiog nukopijuokite workshop linką ir įkelkite čia.

 

Gero žaidimo jums linki: Vimo Administracija 😜

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nežinau ar yra nes niekada nemačiau, kad imtu, bet cache būtų neblogai, galėtų skii_GO pakeisti,nes  tėra lievesnė skii2 versija.

Edit: Dar gal neblogai būtų mažesnės public mapų versijos kaip dust2x2 nes dažniausiai kai būna parinktas paprastas dustas būna susitarimas eiti tik į A nes mažokai žmonių, o ir su galiomis teroristams daug lengviau perimti site'us.

Redaguota Tomas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jo galetu vel imesti Deagle mapa, imesti ar pakeisti dust paprasto mapo versija i senesne nesw daug zaideju(ir man) labai dropinasi fps + isimti surf sky 2 go nes ten patringi beveik visur 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau net pamiršęs kad tokia tema egzistuoja. Jūs mane /prod'inkit kol nepadarysiu ateity 😁, per daug darbo ir taip numatyta jau, bet jei reik tai reik, nkr nedingsiu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...