Jump to content
Sign in to follow this  
ValcoNN

CS:GO WarCraft3 [ WC3 ] Žemėlapių [ Map'ų ] Pasiūlymai.

Recommended Posts

Sveiki,

Kreipiames labiau į pačio WC3 serverio žaidėjus kurie dažniau jame lankosi. Ši tema buvo kuriama dėl WarCraft ( WC3 ) Serverio žemėlapių papildymo ir mums būtų malonu pamatyti jūsų varijantus, kokius būtent jūs norėtume išvysti žemėlapius ( Map'us ) mūsų serveryje. Labiau bus atkreiptas dėmesys į Public Map'us kadangi pastaruoju metu vis daugiau žaidėjų mėgaujasi Public Map'ais. Žinoma galima siūlyt ir Surf map'us.

Būtų malonu jūsų pasirinktus Map'us įkelti iš workshop'o. ( Workshop'a galit rasti Steam / Community / Workshop ir įvesdami į paiešką Counter-Strike: Global Offensive. Norėdami įkelti map'ą tiesiog nukopijuokite workshop linką ir įkelkite čia.

Gero žaidimo jums linki: Vimo Administracija 😜

Nežinau ar yra nes niekada nemačiau, kad imtu, bet cache būtų neblogai, galėtų skii_GO pakeisti,nes  tėra lievesnė skii2 versija.

Edit: Dar gal neblogai būtų mažesnės public mapų versijos kaip dust2x2 nes dažniausiai kai būna parinktas paprastas dustas būna susitarimas eiti tik į A nes mažokai žmonių, o ir su galiomis teroristams daug lengviau perimti site'us.

Edited by Tomas
  • Like 2

Jo galetu vel imesti Deagle mapa, imesti ar pakeisti dust paprasto mapo versija i senesne nesw daug zaideju(ir man) labai dropinasi fps + isimti surf sky 2 go nes ten patringi beveik visur 

Buvau net pamiršęs kad tokia tema egzistuoja. Jūs mane /prod'inkit kol nepadarysiu ateity 😁, per daug darbo ir taip numatyta jau, bet jei reik tai reik, nkr nedingsiu

• Kek 1

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this