Jump to content
mQ

Padovanojo free ban.

Recommended Posts

Žaidžiau sau ramiai, kol gavau 2h ban už aimbot. Ar čia jūs atsilupę esat ar kas, 1500h valandų turiu ir mat sugalvojau ant kažkokio surf servo pacheatint. Arba čia jūsų anticheat sistema chujova ar adminams galvoj IQ dropas. Ačiū už sugaištą dėmesį. :)

20190530110949_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Su tokiu požiūriu, koks yra tavo, dar pagalvočiau ar verta duoti unban'ą, vien dėl tavo įsireiškimų. 😉 
 

1 valandą prieš , mQ said:

Žaidžiau sau ramiai, kol gavau 2h ban už aimbot. Ar čia jūs atsilupę esat ar kas, 1500h valandų turiu ir mat sugalvojau ant kažkokio surf servo pacheatint. Arba čia jūsų anticheat sistema chujova ar adminams galvoj IQ dropas. Ačiū už sugaištą dėmesį. 🙂

Antra vertus, kaip yra posakis: Koks esi tu - tuo ir kitus "Tepi" 😉 Manau, kad aplamai pasėdėsi savo tą ban'o laiką ir ramus vėl žaisi. dėl savo išsireiškimų labai "Spalvingų" 🙂😄 Tavo vietoje dabar gražiai atsiprašyčiau, arba tiesiog - pralaukčiau tą gauto ban'o laiką. Gero laukimo laiko (Nes abejoju, kad tavo "Sprestižas" leis atsiprašyt 😉 🙂😉 

P.S. Taip, kartais serverio anticheat'as susibugina. bet nereikia čia kaltint kitų. 🙂

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Anticheatas ne tik cheatus detectina, tad pasiziurek ar cfg tvarkingi ir ar joje nera senu komandu, ar pele tvarkinga be pagalbiniu funkciju kuriu kitos peles neturi, (double click, multiple actions vienu paspaudimu, auto wheel scrollinimas....)  isitkink kad controller/joystick/kita pele nebutu to metu prijungta prie pc. Daug variantu yra tad vietoj savo IQ dropines bereikalingai, paeksperimentuok normaliai ir issiaiskink kame problema.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Atsiprašyt? Už ką? 😄 Kaip jūs kalbat su savo serverio žaidėjais, taip ir aš su jūsų "administracija" kalbu. Pirma pagarbą rodykit kitiems žaidėjams. (Pilna jūsų adminų kurie net nerodo pagarbos kitiems, nes jie mano, kad turi visas serverio privilegijas ir gali bet ką daryti.) Nesiklaupsiu ir neatsiprašinėsiu už nieką. 😄  Jeigu administracija tokia jautri, tai čia man kaip su kunigu šnekėt ir atsiprašinėt už savo "nuodėmes"? Deja, galvojau, kad serveris pasikeitė ir išmetė administracijos šiukšles iš serverio. Bet matos kad atsirado daugiau. Nepažįstu aš jūsų ponas, tad nepamanykite, kad apie jus rašau. Neverta čia su jumis ginčytis, bet pasakiau savo nuomonę. 🙂 Ačiū.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, mQ said:

Atsiprašyt? Už ką? 😄 Kaip jūs kalbat su savo serverio žaidėjais, taip ir aš su jūsų "administracija" kalbu. Pirma pagarbą rodykit kitiems žaidėjams. (Pilna jūsų adminų kurie net nerodo pagarbos kitiems, nes jie mano, kad turi visas serverio privilegijas ir gali bet ką daryti.) Nesiklaupsiu ir neatsiprašinėsiu už nieką. 😄  Jeigu administracija tokia jautri, tai čia man kaip su kunigu šnekėt ir atsiprašinėt už savo "nuodėmes"? Deja, galvojau, kad serveris pasikeitė ir išmetė administracijos šiukšles iš serverio. Bet matos kad atsirado daugiau. Nepažįstu aš jūsų ponas, tad nepamanykite, kad apie jus rašau. Neverta čia su jumis ginčytis, bet pasakiau savo nuomonę. 🙂 Ačiū.

Turetumet suprasti, jog dauguma adminu yra viso labo nusipirke privilegijas zmones, negalim visu ju suvaldyti ir kaip JUS issireisket, paverst 'kunigais'.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Alright, tema rakinu, kazkoks ziobaras papi**  prota priziuretojam atejo ir paverkt. Kita kart gavus ban nuo anticheat nebus padedama nebent ismoks adekvataus elgesio ir bendravimo.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...