Jump to content
Beerus

Šėtonas Abusina Admin.

Recommended Posts

Na sveiki, pries kelias dienas pastebejau, jog Šėtonas nusipirko admina ir ji pradėjo abusinti...

Sau dedasi mutus ir gagus o poto kaltina kitus adminus daro nesamoningus vote, seniau tai isvis hackino dar pats prisipazino, ir labai toxic jau...

surf_ski_20042.jpg

surf_ski_20039.jpg

surf_ski_20040.jpg

awp_lego_2_hd0006.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu šiandien prisijungęs irgi nieko mielo iš jo pusės nemačiau serveryje, su žaidėjais nesiskaito, pyktis nemokant žaist beribis ir dabar dar forume nusiskundimai? @Bullzai verdiktas jūsų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Teko dabar pakalbėt su juo katik žaidime, vaikinukas nesijaučia kur ęsantis... Keikiasi, aplamai "Dėjas" ant visko 🙂 Abejoju, kad žmogutis pirkosi paslaugą vardan serverio.. 🙂😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, ValcoNN said:

Nu šiandien prisijungęs irgi nieko mielo iš jo pusės nemačiau serveryje, su žaidėjais nesiskaito, pyktis nemokant žaist beribis ir dabar dar forume nusiskundimai? @Bullzai verdiktas jūsų.

Zinau as tikrai atsiprasau ir kai uzlaiko nervas tsg neberasysiu i chata tokiu nesamoniu elgsiuos graziai. Ir as nebedarysiu tokiu nesamoniu. Tai labai tikrai atsiprasau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Echo said:

Teko dabar pakalbėt su juo katik žaidime, vaikinukas nesijaučia kur ęsantis... Keikiasi, aplamai "Dėjas" ant visko 🙂 Abejoju, kad žmogutis pirkosi paslaugą vardan serverio.. 🙂😄

As nebesikeiksiu viskas patikek prasau. busiu draugiskas ir geras. Na juk cia man reikejo isbandyti ir tas nervas buna tad labai atsiprasau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Danqis said:

As nebesikeiksiu viskas patikek prasau. busiu draugiskas ir geras. Na juk cia man reikejo isbandyti ir tas nervas buna tad labai atsiprasau.

mane nervacija ima 😂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...