Jump to content
Beerus

Free Mutas ir Gagas.

Recommended Posts

bv taip atejau i wc3 serwa ir adminas pradejo achuelint, tada pasakiau camperis apgailetinas ir piso gaga be ispejimu ir be nieko< o pries tai piso muta Hopped guy ar kid nebeatsimenu nicko....20190413231521_1.thumb.jpg.0f8635b4020afdfe9323a76499c312fb.jpg

20190413231539_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Savo pasireiškimu neskubėčiau iškarto skubint išvadu, kad daviau free GAG arba MUTE duodu pagal paskirtį nes tu prieš tai Įžeidinėjai žmones ir ne Pirmą sykį tai pagal savo nuožiūra GAG tikrai buvo ne For Free kaip tu sakai.... 🙂

Pats tikrai nepradėjau išsišokinėt tiesiog raminau, bet pradėjai Įžeidinėt ir mane... 🙂 

Ir kaip sakant pagal taisykles viskas buvo tvarkinga pasiskaityk 😛 

 

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.
Redaguota Fasolke

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Fasolke said:

Savo pasireiškimu neskubėčiau iškarto skubint išvadu, kad daviau free GAG arba MUTE duodu pagal paskirtį nes tu prieš tai Įžeidinėjai žmones ir ne Pirmą sykį tai pagal savo nuožiūra GAG tikrai buvo ne For Free kaip tu sakai.... 🙂

Pats tikrai nepradėjau išsišokinėt tiesiog raminau, bet pradėjai Įžeidinėt ir mane... 🙂 

Ir kaip sakant pagal taisykles viskas buvo tvarkinga pasiskaityk 😛 

 

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

Kitu žaidėju aš neižeidinėjau 🙂 Tiesiog Pasakiau Šetonas Batonas 😄 o jis tai gal supranta prikolus 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

47 minutes prieš, ForgotteN said:

Kitu žaidėju aš neižeidinėjau 🙂 Tiesiog Pasakiau Šetonas Batonas 😄 o jis tai gal supranta prikolus 😉

Dėja, bet ne visi supranta prikolus kaip tu manai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

40 minutes ago, ValcoNN said:

Dėja, bet ne visi supranta prikolus kaip tu manai.

Nu bet jei pats Šetonas pradejo žvengt ir dar parase sits geras o poto gaga pisa tj kazinau.

 

Redaguota ForgotteN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Deja viskas ne taip buvo kai tu pradedi kelti bangas ant kitų žaidėju kai jie tave nušauna ar ką, bet aš tai nesakau, kad čia buvo free GAG...

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sw as Setonas, taprasme cia yra prikolas ir rage complication. jei zmogus to nesupranta ir be ispejimu deda free Gaga ir mute tai yra ziauru. Ir as nenoriu ant nieko kazka blogo pasakyt cia tik mano nuomone.

 ir beto kai sake Setonas Batonas tai cia gi prikolas as suprantu.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Danqis said:

Sw as Setonas, taprasme cia yra prikolas ir rage complication. jei zmogus to nesupranta ir be ispejimu deda free Gaga ir mute tai yra ziauru. Ir as nenoriu ant nieko kazka blogo pasakyt cia tik mano nuomone.

 ir beto kai sake Setonas Batonas tai cia gi prikolas as suprantu.

Būtent.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...