Jump to content
YmS

free mute

Recommended Posts

atejau i serva pradejau šneketi ir adminas išove mute nieko nesakes admin'as kuris užmutino jo nickname KYSmute.thumb.png.7a9d8fc4f0998cc05a5808eaaeb1d08f.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

žmogus aiškiai sarkazmo nesupranta, ir dėja tiesiog prikolinu tai koks čia stumimas, dar mane už racizma užmutino ir manau neturi irodymu nes taip nebuvo.

 

Redaguota YmS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bet imėtei kai perm mute uždėjo ne 30 min kind of a dick move considering he removed that right after. Tuo pačiu sarkazmas naudojamas su žmonėmis kuriais gerai sutari arba pažysti ne veltui sarkazmas laikomas blogiausia juokučio forma, sarkazmas ir pašaipa su stumimu vaikšto labai plonu keliu, o kaikur ir susijungia.

16 hours ago, YmS said:

ir dėja tiesiog prikolinu tai koks čia stumimas

 

16 hours ago, YmS said:

neturi irodymu nes taip nebuvo.

Šituose dviejuose sakinukuose taip pat save neigi nes iš pradžių prikolinai ne stūmei, o po to jau nieko nedarei.

Pro tip jei manai, kad kiti tavo humoro nesupras dont joke around. Arba tiesiog chill out.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"neturi irodymu nes taip nebuvo." šitaip sakiau nes jis mane užmutino dėl rasizmo. 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, YmS said:

atejau i serva pradejau šneketi ir adminas išove mute nieko nesakes

 

18 hours ago, YmS said:

žmogus aiškiai sarkazmo nesupranta

 

18 hours ago, YmS said:

dar mane už racizma užmutino

Tai už ką užmutino, kiekvienoje žinutėje naujas reasonas atsiranda, apsispręsk.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ar tu blind ? pirmoj žinutej užmutino perma tai ir sakau pradejau šneket ir užmutino, o kur 30 min dave tai pasake kad už rasizma.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai taip ir atmutino ta tavo perma, dabar dramas keli dėl 30 min muto kuris jau vakar baigėsi. Beto toks ir tavo tas bendravimas, ką radau chate tai eh, nenustebčiau, kad ir per mic kažką panašaus šneki.

nais.PNG

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

labai norečiau pamatyt ka antra puse šnekejo per mikrafona bet gaila negali taip padaryt tai suprastum.

 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

but wait, kodėl tu keiti tema kai mes šnekam ne apie ka rašau i chata o kad jis tau paraše kad aš stumiu o man pasake kad už rasizma

 

555.jpg.104cb61fdabe1d6ecb75285f05511a04.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nes žmogaus bendravimas per daug nepasikeičia kai jis pradeda rašyti nei kalbėti. Stumsi per chata tai ir per mic turbūt nepagailėsi žodelių.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ne tiesiog labai žmogus sunervino stumia ir stumia ateina draugelis ir stumt pradeda abudu tai tiesiog išsiliejau.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , Tomas said:

Nes žmogaus bendravimas per daug nepasikeičia kai jis pradeda rašyti nei kalbėti. Stumsi per chata tai ir per mic turbūt nepagailėsi žodelių.

Bet admin'o reason'ai irgi daug ką pasako... Aplamai kas per reason'ai tokie gali būt pas administratorių... Palauk, palauk, negink to administratoriaus ankščiau laiko... 😉 O gal ten tavo draugas? Hmm... Įdomu... ,Bet man įdomiau reason'ai.. Reikės atkreipt dėmesį į tą "Veikėją"
~Papildau
Geriausiai reiktų laukti to administratoriaus kuris čia ir pridirbo visą šitą jovalą... (Nors jo nei kvapo čia nėra) 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Echo said:

Aplamai kas per reason'ai tokie gali būt pas administratorių

Nesupratau ką tuo turėjai omenyje

 

14 hours ago, Echo said:

negink to administratoriaus ankščiau laiko... 😉 O gal ten tavo draugas?

Drauguose jį turiu, bet out of game nebendraujame. Tiesiog keista, kad žaidėjas kuris žaidžia netoli 2 metų, pradėtų daryti nesamones, taipogi davė mutą 30 min, o imetė nuotrauką kur uždėtas perma, just seems kind of sketchy ya know, atrodo, kad nori jam labiau įkasti dėl bausmės nei rasti teisybę.

 

14 hours ago, Echo said:

Geriausiai reiktų laukti to administratoriaus kuris čia ir pridirbo visą šitą jovalą

Tikrai taip, buvau jam dėl to parašęs, bet taip ir nepasisakė forume.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...