Jump to content
ElNino

Reese†*:・゚ir RegiuHD piknaudziauja privilegijomis

Recommended Posts

27 minutes ago, BOT Walt said:

Nesimato kad RegiuHD piktnaudžiauja, bet esu matęs WC3 Serveryje jį darantį nesamonių. Gaila neturiu Screenshotu.

Toks jausmas kad tave screenshotina, tokius pačius šudus darai wc3 serve :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, BOT Walt said:

Turiu SS, kai šiandien Reese mutino GucciStrike savaitei, be įspejimų. 

eik tu oziuk 

Redaguota .exe

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau perm muta uzdejas sitam siukslei RegiuHD kai apytiksliai 45 minutes leido toxic muzika/garsus be jokiu vote su tikslu trugdyt, erzint, priverst zaidejus "leavint" kurie nemoka uzsimutinti Multigames serveryje. Keista kaip sis zmogus dar zaidzia cia kai akivaizdziai matosi kad jis ateina gadint community varda, trolint ir skleist autizma.

@Kingspaw kita kart as tikrai vel desiu jam perm mute/gag/silence ir nenuimk, lai zaidzia jis, bet tyloje, lai klausosi kitu zaideju diskusiju, bet jose nedalyvauja nes to akivaizdziai daryt nemoka.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Deivius1 said:

Buvau perm muta uzdejas sitam siukslei RegiuHD kai apytiksliai 45 minutes leido toxic muzika/garsus be jokiu vote su tikslu trugdyt, erzint, priverst zaidejus "leavint" kurie nemoka uzsimutinti Multigames serveryje. Keista kaip sis zmogus dar zaidzia cia kai akivaizdziai matosi kad jis ateina gadint community varda, trolint ir skleist autizma.

@Kingspaw kita kart as tikrai vel desiu jam perm mute/gag/silence ir nenuimk, lai zaidzia jis, bet tyloje, lai klausosi kitu zaideju diskusiju, bet jose nedalyvauja nes to akivaizdziai daryt nemoka.

Kodėl aš to nesužinojau? Netoleruoju aš tokio elgesio. Kuris iš jų taip elgėsi? Pavaišinsiu vaisiais nuo savo bananų medžio.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Bullzai said:

Kodėl aš to nesužinojau? Netoleruoju aš tokio elgesio. Kuris iš jų taip elgėsi? Pavaišinsiu vaisiais nuo savo bananų medžio.

Viskas tvarkoje, su kingu pakalbejom, is perm pakeite i savaite su ispejimu jam. Kita kart taip nutikus gaus ilgiau susitarem.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...