Jump to content
ŪGA BŪGA

gaunu banus uz nieka

Recommended Posts

o tai kodėl toks trumpas? Bent 1-2 minutes prieš tai irgi reikia pamatyt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Uz nieka banu nedalina. 

1. Sketchy accountas, naujas, steam lvl nera, valandu ant csgo nera

2. Nesugebi net demo ikelti. Nereik mum tu tavo video su 240p kokybe. Zaidime kai esi serve consolei rasai "record vimo190125" ir viska irasys uz tave, po to parasysi stop ir tavo csgo folderyje atsiras demo, ji mum ikelsi.  Jis ir vietos maziau uzema bet ir kokybe bus padory neiskraipyta. 

3. No recoil gan suktas reason, keli accountai buvo pas mus kurie "free" banus gaudavo bet didzioji dauguma tu free/new accountu su to reason kur buvo bausti jau vace. 

Lauksim demo, tada ziuresim. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

prisijunk į serverį, pradėk įrašinėt demo, pasidaryk DEFAULT nustatymus žaidimo, tada gali žinoma pasikeist kokį bindą kaip strafe jei naudoji, daugiau bindų surfe nežinau kokių tau gali reikėt, ir tada pažaisk, duodu 99% kad ban negausi tuomet. Man toks vaizdas kad cfg naudoji kažkokius neaiškius, arba net mouse tap macro kažkokius, nes nei droži nei tapini. Vienas toks atvejis jau buvo, kuris cfg dėl tap naudodavo ir vis dėl recoil ban gaudavo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu nzn ka man daryt nes ant mauso esu ir reloada ir voice chat nustates ir keiciu sensitivity ant jo o game settings visi default isskyrus tuos kuriuos ant mauso kaip minejau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vienas klausimas, turi controlleri kokį (Playstation ar Xbox ar dar kokį) prie PC prijungęs?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Arba ištrinti driverius controllerio turi, arba toliau ban bus. Del headphones nežinau, netestavau dar nes neturiu pats jų, bet jei turi Controllerio driverius kokius PC tai tada būna tie banai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...