Jump to content
mancelispx

Sveiki

Recommended Posts

https://steamcommunity.com/id/mancelis666/

Discord: mancelispx#9999

bana gavau 2021-11-10 19:55:12 Public serveryje

Kiek pamenu gavau bana nuo anticheato 

Situacija: Trumpai ir aiskiai kai nezaidziau rimtai ceso buvau nesubrenbes ir nezinojau cheatinimo aplinkybiu taip buvau pajunges cheatus, ju net nespejas panaudoti gavau bana nuo anticheato nes buvo free cheatai, poto pradejau cheatinti mm iki tol kol negavau vac bano ir teko kurtis nauja accounta is klaidu pasimokiau pradejau zaisti normaliai be cheatu be nieko ir pradejo gan gerai sektis noreciau gaut galimybe vel buti jusu serverio zaidejas ir tobulinti igudzius butent jusu serveryje ! Sorry uz klaidas chebra nepasikartos prizadu. p.s numetu savo youtube channeli kad galetumet isitikint jog ilga laika zaidziu jau legit + noreciau jei man bus suteiktas sansas gryzt i serveri kad taip pat gauciau unban ant jusu discordo. https://www.youtube.com/channel/UCCpHXD1vNTnfBS6XHNrobMQ1415345236_banapeal.png.1328d2adb5e2e62d440d3aa0eba2b756.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , mancelispx said:

Neisivaizduoju 😄 prasau tiesiog suteikt sansa nes kai gavau bana taip ir gavau daugiau nebuvau zaides jusu serve po to karto

Bano esmė ir yra, kad nebegali žaisti šiame serveryje...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kadangi turėjai ne vieną, o kelis VAC'intus acc, pasiūlysiu tokią išeitį - nusipirk VIP ir kebabų už 5e, atbaninsim. Įprastai žmonės su multiVac nerašo tokių apealiacijų, kadangi tu parašei ir jau metai praėjo nuo ban, galima suteigt šansą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...