Jump to content
Kamui

BAN

Recommended Posts

Buvau vakar užbanintas su reason: "pailsek nuo projekto, nemoki normaliai bendraut :)". Taisyklėse aiškiai parašyta, jog už tokius dalykus yra dedami gag ir mute, o ne banai. Steam ID: STEAM_1:0:127504636.

Quote
  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

https://vimo.lt/bans/index.php/bans#1043

@Bullzai

Redaguota Kamui
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , Kamui said:

Buvau vakar užbanintas su reason: "pailsek nuo projekto, nemoki normaliai bendraut :)". Taisyklėse aiškiai parašyta, jog už tokius dalykus yra dedami gag ir mute, o ne banai. Steam ID: STEAM_1:0:127504636.

https://vimo.lt/bans/index.php/bans#1043

@Bullzai

Klausimas dėl ko tuomet gavai ban, nes jei šiaip keiktumeis ar rėkautum, tai ir būtum gavęs mute/gag.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

29 minutes ago, Bullzai said:

Klausimas dėl ko tuomet gavai ban, nes jei šiaip keiktumeis ar rėkautum, tai ir būtum gavęs mute/gag.

Kaip tai dėl ko gavau ban? Taigi aiškiai parašyta, kad ĮŽEIDINĖJAU, o už įžeidinėjimus ban NEDEDAMI.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Augustas said:

Man irgi tas pats buvo . Rašė reason buvo: užknisai kad per daug žaidi 

Pas mane panaši situacija. Administratorius išprovokuoja, poto kala ban už įžeidimus ir visiems px :D:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Realiai 10-15min sedejau, ir ziurejau tave. Atejau vien del to, nes pasake , kad cytini. Bet radau prie ko prikibt, kaip kolioji visus zaidejus is eiles, kitaip sakant atejai "paduchint". Netoleravau tokio elgesio ir tiek. Taisykles manau zinai puikiai. Taves tikrai neprovakavo ;)

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 12/23/2018 at 1:46 PM, Ti ti ri Dora said:

Realiai 10-15min sedejau, ir ziurejau tave. Atejau vien del to, nes pasake , kad cytini. Bet radau prie ko prikibt, kaip kolioji visus zaidejus is eiles, kitaip sakant atejai "paduchint". Netoleravau tokio elgesio ir tiek. Taisykles manau zinai puikiai. Taves tikrai neprovakavo ;)

"Taisykles manau zinai puikiai" Taip zinau, butent todel parasiau i foruma kad buvau netaisyklingai uzbanintas, kadangi uz mano pazeidimus yra dedami MUTE, bet ne BANAI. Idiotas tu konkretus :D:D:D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Kamui said:

Idiotas tu konkretus :D:D:D

Jau rodai, kad buvai vertas :)

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu as matau zaideja kuris issipisineja ne pirma karta, kuris zino projekte esama tvarka bei taisykles ir tuom naudojasi, as irgi duodu pailseti nuo musu kad atsivedintu lauke. 

Kam mum siuksles kurie galvoja pastums, pazemins zaideja ir toliau zais laiminga su mute? 

Kadangi zaidejas dar melavo kad ji "isprovokavo" butu saunu kad ban butu pratestas keliom savaitem. Konkretus proto pisimas kad isvengt bausmes. Ir NETGI jeigu provokavo, taip elgtis nevalia ir nenormalu. Sita veikeja i krosni. 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...