Jump to content
Totalxsj

Free banned

Recommended Posts

ive been banned for wallhack for default shooting through door on dust2x2 mini :D;Dhmm

 
 
Name Totalxsj
Steam ID STEAM_1:0:116514907 (View Steam Profile)
Invoked on 18-09-07 23:54
Length Permanent
Reason wallhack
Redaguota Totalxsj

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nebuvo kas veikt tai galvoju isijungsiu, fuck it.
Kazkokio aim aisisto ar wh nepastebiu, zaidejas gerai timina shotus ir zino kur taikytis, visgi mapas mazas. Pas mus dust2_2x2 tokie shotai iprasta nes spotu mazai tad zinai kur ko tiketis. Ausines uzsideja girdesite zingsnius jo priesu tad puikiai zino kada but pasiruosusiam sudrozt visa apkaba. Nei taikinukas purtosi, nei vedzioja i galvas, manau paskubetas banas nes jau nuo map pradzios matosi kad adminas nervuojasi. Jeigu kazkuri tiksli vieta uzkliuvo, pasakyk kuri, dar karta suletintai perziuresiu ar duosiu kokiam adminui kuris nusimano apie cheatus daugiau nei as.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taigi, paaiskinsiu situacija.

Jei jis ne wh, tai neblogas ekstrasensas, atkreipkite dėmesį tada, kaip kur teroristai eina, mini map puikiai matytis turi, jei jie eina longa, jis nepushina iskarto, o laukia. O kaip eina shorta jis puschina. Tiesiog manau moka gerai nuslept, tikrina visas vietas, bet be shifto, nes žino kad ten nieko nera, kaip aš save filmavau, išgirdau kaip pareina longa, iškarto supratau kad jis, tai su šhiftu tycia gryzau prie durų, ir jis pradėjo per duris saudyt, tipo tikrino, bet jis žinojo kad ten esu, ir šiaip kaip ji filmavau jis nei karto taip per durys nesaude, o kaip tyčia matai patikrino kaip aš esu ten. Prieš tai kaip ėjo short terai, jis jau nebėgo į t spawna pracekint, nors visą laiką tą darė. Ir labai greit nušovė tera kai jis campino, tai irgi įtartina. Jis nevedziojo, tą suprantu kad sunku pagauti. 

Jei moki slėpti kad zaidi su wh tai tikrai nepagaus, bet aš esu 99.99% tikras, kad jis žaidė su wh. 

O jei jis toks geras žaidėjas, pats turi suprast kad žaidžiant reikia pačiam daryti demo, kad nebūtų taip kad už nieką uzbanintu. Ir galėtų įrodyti kad nėra cheatas, o dėl aim nieko nesakiau, ir neivardinau to, tai nežinau kam tai parasei, tiek kad užkliuvo jo shotai su deagle, flickai buvo labai keisti, nes taip saudyt ir kiekvieną kulką pataikyti reikia mokėti. Bet kaip ir sakiau, aš jo kaip aimbotu nepalaikiau, gal tiesiog pasiseke jam.

O jei galvojate kad nėra cyteris, tai unban, su sąlyga kad kiekviena karta žaidžiant jis darytų demo. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, TipoSparta said:

Jei moki slėpti kad zaidi su wh tai tikrai nepagaus, bet aš esu 99.99% tikras, kad jis žaidė su wh. 

 

Chill mate i did two time that check, but in the second time saw hit marker and i continued to shoot

O jei galvojate kad nėra cyteris, tai unban, su sąlyga kad kiekviena karta žaidžiant jis darytų demo.

https://dropmefiles.com/sHuCk - one day demo before the ban

Redaguota Totalxsj

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

i'll unban you now, but if there's gonna be another topic about your ban, i wanna see 2 different demos. Have fun, enjoy the game.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...