Jump to content
Fasolke

Įspėju Vimo žaidėjus dėl Scamerio.

Recommended Posts

Just now, 옻우Mikasa ヅ said:

Tai tu abeli atsimerk ir pascrollink i virsu siunciau viska

Nereikia čia putotis, bent žinai mano steam'o paskyra? Man visiškai neįdomu ką tu siuntei ten viršui jeigu sakai jog aš siunčiau, tiesiog įrodyk man jog ten buvau aš ir siuntinėjau tau.
Atrodo jog neturėčiau ką veikti turėčiau eiti visiems ir siuntinėti kažkokius link'us, kai net man to nereikia, ir turi būti visiškas pusdebilis jog kaltintum mane dabar be jokių įrodymu.

Jeigu nori, padiskutuoti apie kažką tai discord'as mano yra : ғlυrĸαe#6294
 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, 옻우Mikasa ヅ said:

Sakiau, kad tu siuntinejai? sakiau steam paskyra kuri vardu gangsteris. durneli, gal truputi paskaityk

Jei esi susipykęs su Lietuviu kalba, tai niekas nekaltas
image.thumb.png.609163b85c90c3c5874f537f809aa225.png

Nes čia screenshot'e matosi jog minėjai būtent mane 🤷‍♂️
 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, 옻우Mikasa ヅ said:

Nes tu atsakei, prie ko cia as, kai paminejau paskyra gansteri, tu krw debilas ar kaip? nervini negaliu

What ?? It doesn't make any sense.
Šneki jau visiška pieva, tai gal geriausiai būtu jog neberašytum.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, 옻우Mikasa ヅ said:

O tai kas cia?

wdym.PNG

Nu čia jau mano klaida, jog aš nepaskaičiau nes galvojau turėjo omenyje  jog čia aš " gangster'is " nežinau ar suprasti, bet still 😄  
My bad jog nepaskaičiau viršaus :Dddd 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Duokite gansterio steama, uzmesiu taipogi, screenshotose konkreciai matosi kad skatina eit i nuoroda, jungtis naudojant steam kad galetu paskyra pavogti ir gaut prisijungima prie jos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Speju nelabai atkast pavyks pagrindini scammeri. Cia kaip uzburtas ratas ir sugedes telefonas eis, is vieno i kita... Be inside info kur kazkas istiesu pazintu ta pagrindini scammeri, nelabai ka pesime. Augi kolkas atbaninu, pateike pakankamus proof irodancius kad jo paskyra buvo pavogta.

Jei turetumet rimtos info apie zmogu, praneskite, reik gaudyti ir perduot grupem/projektam ar net E-policijai kad siuksliuka pagautu, cia slykstu lietuviu is savu vogti... Neutralizuoti toki zmogu asap reik.

 

O kolkas tesiog informuokite steam nauokus ir draugus apie toki scam ir bandykite patys nepasigaut, nes taip ir pratesiate sugedusi telefona. 

Panasios scam gudrybes ateiciai:

Scammeris: Sveikas, noriu pranest kad netycia tave pareportinau uz cheatus... Kad negautum bano, duok savo email, issiusiu cancel reporta
Zaidejas: Ok, mano email giedrelis771@gmail.com, kas toliau?

Scammeris: Issiunte tau steamas i emaila koda, pasakyk ji man kad galeciau cancelint reporta
Zaidejas: Ok, stai kodas

Ir jeigu iteiksite jam ta koda, asmuo pakeis jusu email/passworda ir gaus prieiga prie paskyros, kuria atgaut uztruks nuo 12 iki 72h su steam supportu...

 

 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...