Jump to content
Ti ti ri Dora

Admin`o neadekvatumas

Recommended Posts

Esu girdėjas nusiskundimų dėl bataz. Nusiskundimai buvo tokie: nepagarba iš jo pusės, stumimas. Iš mano pusės. Kai ateina jo "draugeliai", bando ah*jelint prie jų (chate). Skatina juos, stumti ant manęs, susižodžiuoti. Kaip adminas jis pareigų visiškai neatlieka (mute, gag t.t.) išskyrus vote. Jeigu trumpiau, tai jis visiškai naudojasi savo pareigomis tik sau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bet jis ne prižiūrėtojas? Taip nusipirkęs admin privilegijas kaip suprantu? Ar jis nick pasikeitęs ir tiesiog to nežinau aš? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

na esmė tokia.. Kadangi jis ne prižiūrėtojas, tai jis ir nėra realiai įpareigotas kažkam. Bet kadangi nusipirko Admin privilegijos, jam galioja papildomas taisykles, kurios yra aiškiai nurodytos. O kad ten stumia, tai ką.. jeigu keikiasi, reklamuoja ar pažeidžia kitas taisykles, gali gi drąsiai mutint/gagint.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Teko man šiandien su juo susidurti. Visiškai nesilaiko taisyklių, adekvačiai keikiasi ir visiškai nesivaržo. Dėčiau gag'ą, tačiau administratoriaus imunitetas trukdo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

dėk mute. Keiksis toliau, įpsėk. Po įspėjimo keiksis toliau, dėk kick. Grįžęs vėl keiksis, dėk ban. Problem solved.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...