Jump to content

Recommended Posts

Mane uzbanino uz wh jau praejo kaskur 4-5 menesiai nuo bano, tai noreciau atsiprasyti uz ka as padariau, ir gauti unbana Prasau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , LukaZ said:

Mane uzbanino uz wh jau praejo kaskur 4-5 menesiai nuo bano, tai noreciau atsiprasyti uz ka as padariau, ir gauti unbana Prasau.

2 menesiai 2 dienos*

6 valandas prieš , LukaZ said:

Mane uzbanino uz wh jau praejo kaskur 4-5 menesiai nuo bano, tai noreciau atsiprasyti uz ka as padariau, ir gauti unbana Prasau.

Atsiprasai tik todel nes tik dabar gavai VACA (pries 2d).

 

6 valandas prieš , LukaZ said:

Mane uzbanino uz wh jau praejo kaskur 4-5 menesiai nuo bano, tai noreciau atsiprasyti uz ka as padariau, ir gauti unbana Prasau.

tenor.gif.cc14597166254b2a9b36faa6d4f120e2.gif

 

6 valandas prieš , LukaZ said:

Mane uzbanino uz wh jau praejo kaskur 4-5 menesiai nuo bano, tai noreciau atsiprasyti uz ka as padariau, ir gauti unbana Prasau.

1775578409_tenor(1).gif.876423859ce1c28c4f10d74e4d257c90.gif

 

 

 

Juokus padejus i sali, jei isties jautesi blogai prisidirbes ir sugadines zaidima simtiem kitu, gali issipirkti unbana ir sugryzt i zaidima su pazadu kad neatsiras daugiau vacintu paskyru, itarimu kad cheatini etc.
Jei sutinki, kreipkis i discorda bulziaus:   bullzai #0652
O taip, suteikt free unbano tikrai neapsimoka ir nematau prasmes, per anksti spresti ar tu pasikeitei ir ar tai nepasikartos, o pazaduku mes mateme tikrai dideli kieki. Jei labai nori free unbano, rastelk po nauju metu, jei netures turima paskyra tavo vaco, galesim pakalbeti tada del sanso.
Sekmes dribsni

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , LukaZ said:

ai pisk nx geriau atsibaninsiu savaip

Truputi pagarbos, jaunuoli

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Siuksliukas lieka uzbanintas. Uzbaninu ir forume, taipogi bachuru projekte.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...