Jump to content
baba

Nusivylimas serverių vyriausiuoju adminu. DaTroller.

Recommended Posts

Dabar, fActory said:

Alio, tu man neaiškink kas aš esu ir ką aš galiu daryti. Kaip ir sakiau jūs save iškeliate aukščiau nei esate, o esate paprasti menkystos.

Nusileisk, man atrodo vienintelis kuris čia save kelia auksčiau kitų tai esi Tu. Nemanyk kad tavo ta prižiūrėtojo rolė kažką reiškia, kaip ir sakiau, vyniok iš čia cirko nedares kai žinių lygis šiojė temoje nesiekia teigiamo įvertinimo.

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, baba said:

Nusileisk, man atrodo vienintelis kuris čia save kelia auksčiau kitų tai esi Tu. Nemanyk kad tavo ta prižiūrėtojo rolė kažką reiškia, kaip ir sakiau, vyniok iš čia cirko nedares kai žinių lygis šiojė temoje nesiekia teigiamo įvertinimo.

Kuo tu save laikai, kad mane galėtum varinėti, menkysta?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, fActory said:

Kuo tu save laikai, kad mane galėtum varinėti, menkysta?

Tai štai kokie adminai šio projekto yra pilietiški, kad savo proto kieki įrodo laikydami paprastus žaidėjus menkais ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, baba said:

Tai štai kokie adminai šio projekto yra pilietiški, kad savo proto kieki įrodo laikydami paprastus žaidėjus menkais ?

Paprasti žaidėjai skiriasi nuo jūsų, jie nėra tokie piktybiški ir bandantys įrodyti savo nesamas tiesas kaip jūs, menkystos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir Dar tu sakai kad MES iskeliame save auksciau negu esame. Jeigu tu galvoji kad tavo tas "priziuretojo statusas" pakeicia musu nuomone apie tave ir mes pradesim tave gerbti tai tada tavo smegenys atsijungusios arba atrofavusios

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, fActory said:

Paprasti žaidėjai skiriasi nuo jūsų, jie nėra tokie piktybiški ir bandantys įrodyti savo nesamas tiesas kaip jūs, menkystos.

Kartoju dar kartą, nebandyk įrodinėti savo tiesos nežinodamas aplinkybių, kitas klausimas, ar daug šiknų teko išlaižyti kad gauti kitaip vadinama * Prižiurėtojo rolę*, nes sunkiai  tikėtiną kad žmogų kuris protu pasižymi su sulyg teigiamu pažymiu, natūraliai gavo tokias atsakingas pareigas.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Neoxalas said:

Ir Dar tu sakai kad MES iskeliame save auksciau negu esame. Jeigu tu galvoji kad tavo tas "priziuretojo statusas" pakeicia musu nuomone apie tave ir mes pradesim tave gerbti tai tada tavo smegenys atsijungusios arba atrofavusios

Aš jūsų manęs gerbti, rodyti pagarbą ar dar ko. aš pasakau iš savo pozicijos nuomonę apie jūsų šį užvirtą balaganą.

8 minutes prieš, baba said:

Kartoju dar kartą, nebandyk įrodinėti savo tiesos nežinodamas aplinkybių, kitas klausimas, ar daug šiknų teko išlaižyti kad gauti kitaip vadinama * Prižiurėtojo rolę*, nes sunkiai  tikėtiną kad žmogų kuris protu pasižymi su sulyg teigiamu pažymiu, natūraliai gavo tokias atsakingas pareigas.

Ką tu tuo pasieksi taip rašinėdamas? pasimaloninsi save ar kaip išeina? Jei prašote išsakyti savo nuomonę serveriuose, tai kodėl aš to negaliu padaryti?
 

Screenshot_48.png

  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, fActory said:

Aš jūsų manęs gerbti, rodyti pagarbą ar dar ko. aš pasakau iš savo pozicijos nuomonę apie jūsų šį užvirtą balaganą.

Ką tu tuo pasieksi taip rašinėdamas? pasimaloninsi save ar kaip išeina? Jei prašote išsakyti savo nuomonę serveriuose, tai kodėl aš to negaliu padaryti?
 

Screenshot_48.png

Taip as paprašiau žaidėjų palaikymo, nes vieninteliai kurie mus gali kaip žaidėjus palaikyti tai kiti žaidėjai, nes ką prižiūrėtojai ir adminai gali tai tik dalinti baudas, nes nei aš nei kiti žaidėjai kurie gavo šias baudas, jokio įspėjimo nei nusiskundimo dėl mūsų elgesio negavo. Tik jum vat šovė į galvą kad reikia mus visus pravalyti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, baba said:

Taip as paprašiau žaidėjų palaikymo, nes vieninteliai kurie mus gali kaip žaidėjus palaikyti tai kiti žaidėjai, nes ką prižiūrėtojai ir adminai gali tai tik dalinti baudas, nes nei aš nei kiti žaidėjai kurie gavo šias baudas, jokio įspėjimo nei nusiskundimo dėl mūsų elgesio negavo. Tik jum vat šovė į galvą kad reikia mus visus pravalyti.

O jums pirma įspėjimus reikia duoti, o paskui bausti? 😄😄😄 sugrįžkit į realų pasaulį...

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pakomentuokit geriau video, ką taip darydami norėjot pasakyti, ką įrodyti ar dar ką?

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, baba said:

Kimetsu, skaityti knygos viršelį ir skaityti visa knygą yra du skirtingi dalykai, ir kitas supratingumo lygis įsigilinant į teksto informacijos perteikimą.

 

Aš išsakiau savo nuomone. Nemanau, kad yra kažkokia neteisybė šioje vietoje bei Vimo projekto nužemėjimas verte. So once again. It's already great!

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, fActory said:

O jums pirma įspėjimus reikia duoti, o paskui bausti? 😄😄😄 sugrįžkit į realų pasaulį...

 

 

1 minute prieš, fActory said:

Pakomentuokit geriau video, ką taip darydami norėjot pasakyti, ką įrodyti ar dar ką?

Komentuoju video. Taip as nesakau kad mes esame visiškai dėl to nekalti, bet atsižvelgiant į tai kad jokie žaidėjų nusiskundimai nebuvo pateikti dėl mūsų ar konkrečiai mano, tai nematau priežasties kodėl mus reiktų mane ir kitus žaidėjus bausti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Kimetsu かまどタンジロ said:

Aš išsakiau savo nuomone. Nemanau, kad yra kažkokia neteisybė šioje vietoje bei Vimo projekto nužemėjimas verte. So once again. It's already great!

Ačiū Kimetsu už dvipusį palaikymą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, baba said:

 

 

Komentuoju video. Taip as nesakau kad mes esame visiškai dėl to nekalti, bet atsižvelgiant į tai kad jokie žaidėjų nusiskundimai nebuvo pateikti dėl mūsų ar konkrečiai mano, tai nematau priežasties kodėl mus reiktų mane ir kitus žaidėjus bausti.

Neatsakei į mano klausimą. Ar mums reikia laukti, kol žaidėjai pradės rašyti nusiskundimus. Jei žaidėjai nesiskundžia, tai nereiškia, kad jiems tai patinka, supranti tai?

Redaguota fActory
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, baba said:

Ačiū Kimetsu už dvipusį palaikymą.

Aš palaikau Vimo pusę šiuo atžvelgiu 😄. Iš pateikto video akivaizdžiai esat nesubrendę, nes rokelicA vadina prižiūrėtoją SomeOne "bybčiulpiu" ; Verksniu. Klausimas. Ar smagu būtų, jeigu dabar va prisijungtum i serverį ir tave taip vadintų? Nebandyk gintis su "Man nerupėtų" ir t.t.. Kad ir kas tai bebūtų jūsų nuomone, tai vis dėl to yra patyčios pirmoje vietoje ir pagal Vimo.lt projekto taisykles, patyčios yra netoliaruojamos. Have a nice day!

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, fActory said:

Neatsakei į mano klausimą. Ar mums reikia laukti, kol žaidėjai pradės rašyti nusiskundimus. Jei žaidėjai nesiskundžia, tai nereiškia, kad jiems tai patinka, supranti tai?

Bet tai ir nereiškia kad jie į tai turi ir pretenzijų, norėčiau paklausti dar vieno dalyko, ka tokio šiame demo neadekvataus padariau kad nusipelniau 2 menesių silince ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Kimetsu かまどタンジロ said:

Aš palaikau Vimo pusę šiuo atžvelgiu 😄. Iš pateikto video akivaizdžiai esat nesubrendę, nes rokelicA vadina prižiūrėtoją SomeOne "bybčiulpiu" ; Verksniu. Klausimas. Ar smagu būtų, jeigu dabar va prisijungtum i serverį ir tave taip vadintų? Nebandyk gintis su "Man nerupėtų" ir t.t.. Kad ir kas tai bebūtų jūsų nuomone, tai vis dėl to yra patyčios pirmoje vietoje ir pagal Vimo.lt projekto taisykles, patyčios yra netoliaruojamos. Have a nice day!

Matai, viskas priklauso nuo žaidėjo, kaip jis tai priima, šiuo atveju SomeOnas asmeniškai yra geras serverio draugas, su kuriuo išties malonu žaisti ir padėti serveriui plėstis, šiuo atveju gali paklausti pačio SomeOne, kokia jis turi susidares nuomonę apie mane ar ta pati rokelicA, Bei kaip jis reguoja į jūsų taip vadinamas patyčias. 

Redaguota baba

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, baba said:

Taigi, ForFuno žaidėjams gerai žinoma situacija, kai per pastarasias dienas krito vieni pagrindiniai serverio žaidėjai t.y: Jamal, Mikelandzelas, rokelicA, taipogi as. Kodėl sakau pagrindiniai ? Visuomet visi kartu stengiamės dėl serverio gerovės, mąstydami tam tikras įdomias veiklas bei susibūrimus vakarais.  Ne gana to dėl serverio gėrovės su vienu iš Adminų žinomu kaip *Meh* arba *SomeOne* stegiamės kurti jaukesne ir platesnio pasirinkimo serveryje atmosfera surinkdami ir atrinkdami naujų žemėlapių *packą*. VIsuomet stengiames serveryje išlaikyti gera nuotaiką ir gerą atmosferą žaidėjams, bet mes buvome visis sustabdyti po vieno įvykio. Žaidėjams žinomas kaip *DaTroller, visiškai be jokios svarios priežasties vieną dieną sugalvojo su mumis tiesiog susidoroti, mat musu serveriuose skleidžiama energija veikia priešiškai žaidėjams ir netgi juos atbaido iš serverio. Kaip mano, ir mano serverio bičiulių kitaip sakant *Bausmėja* yra teigiama.-* kad MES niekiname žaidėjus, ižeidinėjam, žeminam, pastoviai naudojame necenzūrine leksiką, ir negerbiame prižiūrėtojų*. Noriu paklausti, ar bent vienas Adminas, prižiūrėtojas ar žaidėjas gavo bent vieną nusiskundimą ar svarų irodymą, kuris įrodytu tokią veiklą serveriuose. Tad man įdomu ar pats pagrindinis adminas turi teisę bausti žaidėjus nepagrįstais ir neįrodytais faktais, kai PATS dar kartą paminėsiu DaTroller, neskiria nė minutės savo laiko serverio ar net serverių apžvalgai ir situacijai iš vidaus. Asmeniškai niekad nemačiau jo ir negirdėjau kad jis domėtusi serverio situacija, ka galima būtų patobulinti serverio žaidėjų naudai. As suprantu jis rengia visokius eventus ir stengiasi pritraukti žaidėjus į serverius, as tai vertinu. Bet ar čia pasiteisinimas to kas jau įvyko? Pagrindiniai žmonės kurie laiko jūsų kaip adminų, prižiūrėtojų ir developerių serverius ir yra patys žaidėjai, tad leiskite mum žaidėjam daugiau spręsti apie serverio gerove, bei priimti teisingus sprendimus, nes jūs be mūsų esat niekas. Ir noriu priminti ne viskas kas būna pasakyta serveriuose būna pasakyta rimtai, kartais tiesiog reikia įsijungti gerą nuotaiką ir judėti kartu su *ŠAIKA* pasroviui. Gerbiu visus serverio žaidėjus bei atsidavusiu adminus, linkėjimai *Mehui* esi išties atsidaves žaidėjas bei Adminas. Už *Mehą* į valdžia. O arogantiškus ir valdžios trokštančius pitūhus lauk.

Nenorėjau nieko įžeisti apart DaTrollerio, peace šaiką, jeigu ne jūsų visų kompanija, diena išties būtų tamsi ir nuobodi, ypač karantino laikotarpiu. Ačiū jum. 

Žaidėju prašyčiau atsakyti į šią temą, norint mus palaikyti ir išteisinti už nepadarytus nusižengimus.

                                       

                                       PEACE šaika.

 

 

 

Visų pirma, gerbk visus čia esančius ir išmok rašyti, nes neįmanoma perskaityti ką Tu čia rašai.

Visų pirma tai nei Jūs čia esate pirmi besijaučiantys toki pagrindiniai, nei manau, kad paskutiniai. Siūlyčiau labai nesireikšminti, kaip Jūs ir sakote. O kad galvojat, jog kažką darote dėl serverio „gerovės“  - kol kas ir hlstats ir video įkeltas aukščiau - kitaip. Nebent galvojat, kad įžeidinėjat, tyčiojantis ir užsiiminėjant mobingu - yra gerovės darymas ― mums nepakeliui. Tai pastarieji sakiniai atsako į visus kitus Tavo klausimus apie gerą atmosferą ir linksmą nuotaiką ― tai yra, jog geros nuotaikos pasiekimas per patyčias nėra mūsų vertybė.
Visų antra, vėl lenda iš kažkur ekspertai, kurie žino, kaip kiekvienas adminas/prižiūrėtojas prisideda prie serverio. You don't, tad ir prašau - patylėkit ir nenusišnekėkit, nes jeigu taip toliau neadekvačiai paistysit - gausit mute bei baną.
Visų trečia, kadangi čia jau toki generalizavimai, kad mes be Jūsų niekas. Tad prašome - išeikite, niekas nelaiko. Mums dar tik geriau bus be Jūsų.
Visų ketvirtą, tai kadangi Jums, atrodo, kad kas sakoma nebūtinai turi būti priimti rimtai. Tai aš galvoju, kad Jūs esate rajoniniai „bahūrai“, kurie nėra gyvenime išėję į tikrą gyvenimą ir visas gyvenimas Jums atrodo toks paprastas ir lengvas. Tai iš to plaukia, kad esate neadekvatūs neempatiški debilai, net greičiau idiotai, kurie nieko gyvenime nesupranta per mąstymą, o tik per pasekmės, dažniausiai fiziškai. Tad kaip ir pirmame punkte aš sakiau - tokio tipo žmonių mums šiame serveryje - nereikia.

Kadangi nori įžeisti DaTroller, tai jau esi neadekvatus debilas, nes diskusija, o ne įžeidimai yra sprendimas.


Tl;dr iš didelio rašo išėjo iš krašto 🙂

2 hours ago, Purple said:

Neperesniausiai pradėjau žaisti mg serve ir kas užkabliavo, tai friendly community, vakar vakare prisijungiau, serverį tyla,  pagrindinių žaidėjų nėra, visi kaip per laidotuves 😄 iškart nebesinori žaist.

Suprantu, išsprusta vienas kitas žodis, bet dėl to nemanau jog reikėtu banint long term be jokių įspėjimų...

 

Rimti argumentai.

1 hour ago, baba said:

Bullzai, kodėl ištrynei mane palaikančius ir skatinančius perversmą žaidėju komentarus ? Ir kodėl grasini bausmėmis žaidėjams kurie nuoširdžiai tiki ir reiškia savo nuomone, ar nuomonės reiškimas šiais laikais yra vadinamas spaminimu ? Nereikš savo nepasitenkimo grąsinimais šiai tiesai, kurią viršuje esu parašes, išliedamas savo negatyva ir nepasitenkinimą trindamas komentarus.

 

Ištrinta, nes `pritariu` nėra argumentas bei tikrai nieko neprisideda prie diskusijos - tik duomenų bazės ir forumo užteršimu 🙂
Gali tikėti čia savo nuomonę, bet jeigu ji neadekvati - už ją yra baudžiama. Tiesos čia nėra, tik sapaliojimai.

1 hour ago, Neoxalas said:

nu gerai pradesiu "adekvaciai mintis destyt". kaip purple sake be ju dvieju ir be zmoniu kurie kalba serveris yra nuobodus ir neidomus. Mes bandom paivairint serverio veiklas ir pns. Mes nenorim padaryti kazka blogo serveriui. Mes tik norim padaryti kad serveris isliktu gyvas ir kazkas jame butu ir netyletu kai kokios laidotuves, Ir is mano patirties sitas serveris turi problema renkantis priz ir kitus adminus per greitai. Cituoju purple ir Vaikuti pabiruti

Paskaityk viršuje.

1 hour ago, Neoxalas said:

nieks neklause taves

 

Tavęs tuo labiau - dar kartą taip prabilsi - daugiau nekalbėsi.

1 hour ago, baba said:

Matau tai Tu čia esi tas kuris nesupratai, žaidėjai būtent tokiu būdu reiškė savo palaikymą ir atsidavimą, nematau tikslo mano posto pozityvumo pašalinti ištrinant komentarus.

Viršuje atsakymas

Redaguota leftas
klaidų pataisymai
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, baba said:

Matai, viskas priklauso nuo žaidėjo, kaip jis tai priima, šiuo atveju SomeOnas asmeniškai yra geras serverio draugas, su kuriuo išties malonu žaisti ir padėti serveriui plėstis, šiuo atveju gali paklausti pačio SomeOne, kokia jis turi susidares nuomonę apie mane ar ta pati rokelicA, Bei kaip jis reguoja į jūsų taip vadinamas patyčias. 

Honestly, jeigu net ir SomeOne neįsižeidė, vistiek buvo daug įžeidinėjimų kitiems žaidėjams. Pvz.: Remiui. Kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai, kad gąsdinti žmogų. Ką jis tokio padarė, kad jūs jam grasintumėte sumušimu, DDOS ataka ir t.t.?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Kimetsu かまどタンジロ said:

Honestly, jeigu net ir SomeOne neįsižeidė, vistiek buvo daug įžeidinėjimų kitiems žaidėjams. Pvz.: Remiui. Kodėl reikia elgtis taip neadekvačiai, kad gąsdinti žmogų. Ką jis tokio padarė, kad jūs jam grasintumėte sumušimu, DDOS ataka ir t.t.?

Amm klausimas, ar iš mano pusės bent vieną grasinimą išgirdai ? O dėl jų žargono kalbant su remiu, galima lengvai argumentuoti, Remis paprastai tariant labai daug prasiskolines iš visų serverio žaidėjų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes prieš, leftas said:

Visų pirma, gerbk visus čia esančius ir išmok rašyti, nes neįmanoma perskaityti ką Tu čia rašai.

Visų pirma tai nei Jūs čia esate pirmi besijaučiantys toki pagrindiniai, nei manau, kad paskutiniai. Siūlyčiau labai nesireikšminti, kaip Jūs ir sakote. O kad galvojat, jog kažką darote dėl serverio „gerovės“  - kol kas ir hlstats ir video įkeltas aukščiau - kitaip. Nebent galvojat, kad įžeidinėjat, tyčiojantis ir užsiiminėjant mobingu - yra gerovės darymas ― mums nepakeliui. Tai pastarieji sakiniai atsako į visus kitus Tavo klausimus apie gerą atmosferą ir linksmą nuotaiką ― tai yra, jog geros nuotaikos pasiekimas per patyčias nėra mūsų vertybė.
Visų antra, vėl lenda iš kažkur ekspertai, kurie žino, kaip kiekvienas adminas/prižiūrėtojas prisideda prie serverio. You don't, tad ir prašau - patylėkit ir nenusišnekėkit, nes jeigu taip toliau neadekvačiai paistysit - gausit mute bei baną.
Visų trečia, kadangi čia jau toki generalizavimai, kad mes be Jūsų niekas. Tad prašome - išeikite, niekas nelaiko. Mums dar tik geriau bus be Jūsų.
Visų ketvirtą, tai kadangi Jums, atrodo, kad kas sakoma nebūtinai turi būti priimti rimtai. Tai aš galvoju, kad Jūs esate rajoniniai „bahūrai“, kurie nėra gyvenime išėję į tikrą gyvenimą ir visas gyvenimas Jums atrodo toks paprastas ir lengvas. Tai iš to plaukia, kad esate neadekvatūs neempatiški debilai, net greičiau idiotai, kurie nieko gyvenime nesupranta per mąstymą, o tik per pasekmės, dažniausiai fiziškai. Tad kaip ir pirmame punkte aš sakiau - tokio tipo žmonių mums šiame serveryje - nereikia.

Kadangi nori įžeisti DaTroller, tai jau esi neadekvatus debilas, nes diskusija, o ne įžeidimai yra sprendimas.


Tl;dr iš didelio rašo išėjo iš krašto 🙂

Rimti argumentai.

Ištrinta, nes `pritariu` nėra argumentas bei tikrai nieko neprisideda prie diskusijos - tik duomenų bazės ir forumo užteršimu 🙂
Gali tikėti čia savo nuomonę, bet jeigu ji neadekvati - už ją yra baudžiama. Tiesos čia nėra, tik sapaliojimai.

Paskaityk viršuje.

Tavęs tuo labiau - dar kartą taip prabilsi - daugiau nekalbėsi.

Viršuje atsakymas

*Kadangi nori įžeisti DaTroller, tai jau esi neadekvatus debilas, nes diskusija, o ne įžeidimai yra sprendimas.* labai įdomu, bandant pateikti šį pavyzdį ižeidžiant mane. Žmogu kuris stengiasi išteisinti kitus nors pats stengiasi ir dega daugiausiai. Ir kaltas esu mažiausiai, demo yra, prašom pažiūrėti į mano neadekvatumą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, baba said:

Amm klausimas, ar iš mano pusės bent vieną grasinimą išgirdai ? O dėl jų žargono kalbant su remiu, galima lengvai argumentuoti, Remis paprastai tariant labai daug prasiskolines iš visų serverio žaidėjų.

Tai nėra pasiteisinimas. Prasiskolines ar ne, jis neatėjo į serverį sulaukti kažkokių grasinimų. Bei tuomet klausimas, kam ginti kitus savo pradiniame post'e? Jeigu tą darė kiti, bet tu juos gini, tai padaro tave accomplice (Lietuviškai - bendrininku.). Taip, kaip jūs bendraujate serveryje yra ne tik blogos atmosferos aplinkiniams kūrimas, bet kaip ir minėjau patyčios bei grasinimai. Oh, and kai paskutinį kartą tikrinau, kibernetinių atakų grasinimai yra baudžiami baudžiamojo kodekso. Correct me if I'm wrong, bet Remis techniškai galėtų net kreiptis į policija dėl jūsų elgesio. Manau jums reiktų džiaugtis, kad jis dar to nepadarė ir priimti bausme, o ne skūstis dėl bausmių kurių nusipelnėte.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, baba said:

*Kadangi nori įžeisti DaTroller, tai jau esi neadekvatus debilas, nes diskusija, o ne įžeidimai yra sprendimas.* labai įdomu, bandant pateikti šį pavyzdį ižeidžiant mane. Žmogu kuris stengiasi išteisinti kitus nors pats stengiasi ir dega daugiausiai. Ir kaltas esu mažiausiai, demo yra, prašom pažiūrėti į mano neadekvatumą.

Vadinimas debilu nėra įžeidimas, tai tiesiog kitais žodžiais sakau, kad Tavo intelektas nėra normalus. O šiaip ačiū, už pavyzdį, kodėl esate debilas.
Čia taikoma ne Tau vienam tas tekstas, o visiems Tavo draugams 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...