Jump to content
xLEgeNDSx

Ban for old acc VAC

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
- ӼʟɛɢɛռɖӼ

https://steamcommunity.com/id/LosLEGENDOS/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
- AWP serve
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
- Neikon
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
- Manes zmones klause kodel taip gerai zaidziu nors turiu vos 200h ant sito acc. Pasakiau jog senas acc gavau Overwatch o po to uz skinchanger VAC adminas perziurejo mano sena acc ir be jokiu kalbu gavau Perm Bana.

Nemanau jog taip galima, nes taisyklese jokio tokio punkto nera.
- ĮRODYMAI - 

ban.png

Redaguota xLEgeNDSx

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O kas turi buti taisyklese parasyta? Gi aiskiai nurodyta kad draudziami cheatai, tu ta dariai tiek su viena tiek su kita paskyra ir galvoji kad su trecia zaisi lyg niekur nieko? Nesidaro taip.

Nori zaist turi ispirkt kalte. Paaukosi 7 eurus lietuvos gyvunu prieglaudai (betkuriai) ileisiu i servus, kitu atveju nenorime asmenu kuriem betkada gali kazkas uzeit ir jie nuo overwatcho bana prasileis ar dar koki scripta isirasys. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai galejo bent perziuret mano pc ir tt . O is kur tu zinai kad as tai darau ir su kita paskira? Tame ir esme kad nieko nezinai ir dbr sakai cia. Galejau vps niekam nesakit kad turejau kita paskira bet ne nu gi normalus esu maniau visi supras bet kaip matau pox cia visiem .

Redaguota xLEgeNDSx
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Bullzai said:

Tai su šita gavai ant overwatch, nors net nerodo jog valandų ant jos turėtum. Tebūnie.
Steam Community :: VAC'ed

Tada su šita šiandien VAC gavai, nes skin changerį naudojai?
Steam Community :: TEVAS

Nah, i don't think so.

atvirksciai, uz skin changeri vacas, uz cheatus game banas. Uz skin changeri neina gaut paprasto game bano nes stebetojai nemato kokius jis skinus dedasi, bet tas pats pointas, gavo viena ban, nepasimoke, prasileido ir antra JAU su akivaizdziu cheatinimu o ne uz skin changeri.

 

29 minutes prieš, xLEgeNDSx said:

Tai galejo bent perziuret mano pc ir tt . O is kur tu zinai kad as tai darau ir su kita paskira? Tame ir esme kad nieko nezinai ir dbr sakai cia. Galejau vps niekam nesakit kad turejau kita paskira bet ne nu gi normalus esu maniau visi supras bet kaip matau pox cia visiem .

Kam mum ziuret? Tu nesupranti musu policy> Tu esi CHEATAS. Visiskai nera svarbu KUR tu cheatinai ar pas mus ar kitur, tu gauni bausme uz tai kad GADINI musu mylima zaidima del savo malonumo, tad dabar MES gadiname TAVO malonuma uz tavo padarytas klaidas. Tu uzmuses zmogu negali pasakyt "tai buvo pries 17 dienu, as pasikeiciau" uz klaidas turi atsakyti ir jas ispirkti!

Nori free unbano, parasyk kai abiems banams bus jau 364 dienos, tada galesu suorganizuoti FREE unbana su salyga kad daugiau jokiu vacu/game/overwatch banu NEBUS. Tikiuos i klausimus atsakiau kodel tu free unban negausi.

Tad gali arba islaukti arba paremti lietuvos gyvunelius issalkusius kad galetum pas mus anksciau sugryzti ir nebesiputuok.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Deivius1 said:

atvirksciai, uz skin changeri vacas, uz cheatus game banas. Uz skin changeri neina gaut paprasto game bano nes stebetojai nemato kokius jis skinus dedasi, bet tas pats pointas, gavo viena ban, nepasimoke, prasileido ir antra JAU su akivaizdziu cheatinimu o ne uz skin changeri.

 

Kam mum ziuret? Tu nesupranti musu policy> Tu esi CHEATAS. Visiskai nera svarbu KUR tu cheatinai ar pas mus ar kitur, tu gauni bausme uz tai kad GADINI musu mylima zaidima del savo malonumo, tad dabar MES gadiname TAVO malonuma uz tavo padarytas klaidas. Tu uzmuses zmogu negali pasakyt "tai buvo pries 17 dienu, as pasikeiciau" uz klaidas turi atsakyti ir jas ispirkti!

Nori free unbano, parasyk kai abiems banams bus jau 364 dienos, tada galesu suorganizuoti FREE unbana su salyga kad daugiau jokiu vacu/game/overwatch banu NEBUS. Tikiuos i klausimus atsakiau kodel tu free unban negausi.

Tad gali arba islaukti arba paremti lietuvos gyvunelius issalkusius kad galetum pas mus anksciau sugryzti ir nebesiputuok.

Gerai tai pvz kiek man kainuotu unban?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , xLEgeNDSx said:

Ten kur nick "TEVAS" cia ne mano acc .

 

Paskyra tavo, nekabink cia mums nosyciu, ip pas tave statinis, pastovus ir ta paskyra aiskiai matosi.

8 valandas prieš , xLEgeNDSx said:

Gerai tai pvz kiek man kainuotu unban?

 

Rasiau. 7 eurai, bet ne mums o gali pasirinkt betkuria gyvunu prieglauda lietuvoje. busi bent gyvuneliu paseres.

Salygos kad daugiau neturi vac banu (nebent dabar jos pateiksi is anksciau) ir ateityje ju nebegausi.

 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Deivius1 said:

Paskyra tavo, nekabink cia mums nosyciu, ip pas tave statinis, pastovus ir ta paskyra aiskiai matosi.

Rasiau. 7 eurai, bet ne mums o gali pasirinkt betkuria gyvunu prieglauda lietuvoje. busi bent gyvuneliu paseres.

Salygos kad daugiau neturi vac banu (nebent dabar jos pateiksi is anksciau) ir ateityje ju nebegausi.

 

Ok supratau. Ne, daugiau acc neturiu tik tie kurios jau jums parodziau. O ten su to acc "TEVAS" ilga istorija  jeigu norit galim per discroda susiskambint viska jums paaiskinsiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...