Jump to content
Džėkas.

Free ban'as.

Recommended Posts

tavo pingas buvo stabilus 90+ iki 130. As stebejau. Googlinu, matau kad daug kam buna su demo problemu nes dabar sita demo ir man nebepaleidzia.. Nezinau net ka pasakyt. Matyt tau pasiseke, bet as vistiek turiu aki ant taves, itartinas tu man su tuo savo magnetu ir stovejimu bazei kai tik pradejau spectating, sakyk ka nori. Plius dar pradejai gryba pjaut iskart ant spectato, nzn seniuk, nzn.. Laukiam jei kam pavyks paleist demo nes ziuriu ne tik man nepasiledzia dabar. Pagooglinsiu, ziuresim, jei ka rytoj nuimsim.

But still I've got my eye on you

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Džėkas. said:

įkelkit normaliai nufilmuota video, nes dabar nieko neišeina, nes fail'ą pakeičiau i vlc ir neina dem padaryt

Į JOKĮ VLC KEIST NEREIKIA! turi būt .dem failas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Džėkas. said:

Gyvenime demo nebuvau pasileidęs ir realiai nieks čia tavęs neklausė tavo nuomonės :) cya 

Man patinka kaip tu kitiems sakai neišsakyti jų nuomonės :) (Beje, tu tai pasakei prižiūrėtojui :) )

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tigre nx tu vapse cia kisiesi? o tau Nikotinai tai tsg turiu pasakyti kad mes su juo ilgai bendrauju ir as esu 100% uztikrinas kad jis nehackina tai su tokiais blet savo ''sustojo spawne ir atsisuko staigiai'' blet nestebini joks jis cheateris atsimerk tu kurva man jau blet nervai nelaiko einam pasneketi per discorda blet nrml kai bahurai pakalbesim be jokiu cia forumu. O dabar sedi cia ir ''Tigre'' blet servo grazuole matai mandavoske gina blet didvyre jau taip blet atsibodo kai tu visur kisiesi Tigre visi blet sako kad tu visiem uzpisi. zdz blet as cia islieju savo nervus nes pize su tokiais bajeriais tai... as einu dbr ble i serva paprasau kad su dideliu pingu zmogus sustotu ir greit apsisuktu ir pisiu jam permenent bana kurva.. nu kurva ngl tokia logika blet pz. Zajibal mane tikie protinguoliai arba kaip tigre protinguoles atsiranda kurva ir pisa prota. Ai nx varau as kaska vertingesnio padaryti o ne kaskokiai debilu poreliai moralus skaityti.

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Demo pražiūrėtas nuo pradžiu iki galo, nieko nematau čia fishy, galbūt kai lag'as atrodo kitaip. Lauksim "kitų" nuomonės, nes nematau čia jokio "aim magnet" ar kaip ten sakiai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, MArkyzass said:

Tigre nx tu vapse cia kisiesi? o tau Nikotinai tai tsg turiu pasakyti kad mes su juo ilgai bendrauju ir as esu 100% uztikrinas kad jis nehackina tai su tokiais blet savo ''sustojo spawne ir atsisuko staigiai'' blet nestebini joks jis cheateris atsimerk tu kurva man jau blet nervai nelaiko einam pasneketi per discorda blet nrml kai bahurai pakalbesim be jokiu cia forumu. O dabar sedi cia ir ''Tigre'' blet servo grazuole matai mandavoske gina blet didvyre jau taip blet atsibodo kai tu visur kisiesi Tigre visi blet sako kad tu visiem uzpisi. zdz blet as cia islieju savo nervus nes pize su tokiais bajeriais tai... as einu dbr ble i serva paprasau kad su dideliu pingu zmogus sustotu ir greit apsisuktu ir pisiu jam permenent bana kurva.. nu kurva ngl tokia logika blet pz. Zajibal mane tikie protinguoliai arba kaip tigre protinguoles atsiranda kurva ir pisa prota. Ai nx varau as kaska vertingesnio padaryti o ne kaskokiai debilu poreliai moralus skaityti.

( visas textas blet, nx bet kaip ir sakiau islieju nervus)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, MArkyzass said:

Tigre nx tu vapse cia kisiesi? o tau Nikotinai tai tsg turiu pasakyti kad mes su juo ilgai bendrauju ir as esu 100% uztikrinas kad jis nehackina tai su tokiais blet savo ''sustojo spawne ir atsisuko staigiai'' blet nestebini joks jis cheateris atsimerk tu kurva man jau blet nervai nelaiko einam pasneketi per discorda blet nrml kai bahurai pakalbesim be jokiu cia forumu. O dabar sedi cia ir ''Tigre'' blet servo grazuole matai mandavoske gina blet didvyre jau taip blet atsibodo kai tu visur kisiesi Tigre visi blet sako kad tu visiem uzpisi. zdz blet as cia islieju savo nervus nes pize su tokiais bajeriais tai... as einu dbr ble i serva paprasau kad su dideliu pingu zmogus sustotu ir greit apsisuktu ir pisiu jam permenent bana kurva.. nu kurva ngl tokia logika blet pz. Zajibal mane tikie protinguoliai arba kaip tigre protinguoles atsiranda kurva ir pisa prota. Ai nx varau as kaska vertingesnio padaryti o ne kaskokiai debilu poreliai moralus skaityti.

Ačiū už komplimetus ;* ir tavo gramatika tiesiog nuostabi. Kiekvienas žaidėjas gali išsakyti savo nuomonę forume, tam jis ir yra sukurtas, viskas ką dariau, tai norėjau padėti :) 

Redaguota DCRE

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prigerei seni? ar kas cia tau yra? Ko taip pratrukai :D Nori pakalbet, nieko pries, aisku iksart jauciasi amziaus skirtumas :) 

Matau pats protingas esi.. Tai pakomentuok demo seni, mes visi norim izgirsti tave

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, DCRE said:

Ačiū už komplimetus ;* ir tavo gramatika tiesiog nuostabi. Kiekvienas žaidėjas gali išsakyti savo nuomone forume, tam jis ir yra sukurtas, viskas ką dariau, tai norėjau padėti :) 

''PADEJAJA'' didziausia bl.. nepyk perdaug bet blet sakau tokie nervai o del rasymo tai Airijoi givenu jau 5 metus taip kad del to nepisk proto dar netaip nupuses kur kaikurie lietuciai gyvenantis Airijoje.

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, :D | N1KoT1N said:

Prigerei seni? ar kas cia tau yra? Ko taip pratrukai :D Nori pakalbet, nieko pries, aisku iksart jauciasi amziaus skirtumas :) 

Matau pats protingas esi.. Tai pakomentuok demo seni, mes visi norim izgirsti tave

nesiruosiu junktis as to tavo demo niekada nebandes ir man vps neidomu tsg sakau kad jisai nehackina as tau ta garantuoju bl o keik girdejau tai tau 19 ir jei tai tiesa tai ira 4 metu skirtumas

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, MArkyzass said:

Tigre nx tu vapse cia kisiesi? o tau Nikotinai tai tsg turiu pasakyti kad mes su juo ilgai bendrauju ir as esu 100% uztikrinas kad jis nehackina tai su tokiais blet savo ''sustojo spawne ir atsisuko staigiai'' blet nestebini joks jis cheateris atsimerk tu kurva man jau blet nervai nelaiko einam pasneketi per discorda blet nrml kai bahurai pakalbesim be jokiu cia forumu. O dabar sedi cia ir ''Tigre'' blet servo grazuole matai mandavoske gina blet didvyre jau taip blet atsibodo kai tu visur kisiesi Tigre visi blet sako kad tu visiem uzpisi. zdz blet as cia islieju savo nervus nes pize su tokiais bajeriais tai... as einu dbr ble i serva paprasau kad su dideliu pingu zmogus sustotu ir greit apsisuktu ir pisiu jam permenent bana kurva.. nu kurva ngl tokia logika blet pz. Zajibal mane tikie protinguoliai arba kaip tigre protinguoles atsiranda kurva ir pisa prota. Ai nx varau as kaska vertingesnio padaryti o ne kaskokiai debilu poreliai moralus skaityti.

trauk tą savo snapą.

 

jeigu banas free - pats prižiūrėtojas ir atbanins, o dabar laukiam demo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Cirkas live. Gribekit popkornus. hahahaha

Žodyną savo į servisą nuvežk, nes blemba daugiau 14 metų neduočiau, tokioms protingoms mintims :))

3 minutes prieš, MArkyzass said:

''PADEJAJA'' didziausia bl.. nepyk perdaug bet blet sakau tokie nervai o del rasymo tai Airijoi givenu jau 5 metus taip kad del to nepisk proto dar netaip nupuses kur kaikurie lietuciai gyvenantis Airijoje.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Seniuk tai jei tu nesiruosi nieko daryt tai kam tu isvis cia keli bangas ? :( man gal net 19 nera , tu tik nemusk.. Tai kad tu sackai man yra vienodai, tu gal gali yra Obama ar Merkel pazysti, jokio skirtumo, ka tu sakai yra gerai bet tai neikam nieko neirodo.. tai kad surask geresni argumenta

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

vps Nikotinai isnykes buvai ilgai dabar atejai

Dabar, IGNN1S 弐 said:

trauk tą savo snapą.

 

jeigu banas free - pats prižiūrėtojas ir atbanins, o dabar laukiam demo

ira tas tavo supistas demo blet ir ne man sakyk traukti snapa  tigrei nes blet ta is niekur nieko rasineja o as uzstoju drauga.

dar blet doros tik betruko nx.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...