Jump to content
Džėkas.

Free ban'as.

Recommended Posts

4 valandas prieš , :D | N1KoT1N said:

Tigre niekam nieko blogo nera padare, ko jus taip prikibot?:|

Būtent, visiškai nesuprantu naivių žmonių, kurie kritikuoja asmenį einantį už teisybę.

4 valandas prieš , Levis #AntiBelov said:

JUS KURWA KANDONAI KA DAROT SERVE BROKEN PRIZIURETOJAI VAPSIE (NEVISI). TVARKYKIT SERVA NERVAS IMA BANINA BELEKA BELEKUR. IGNNIS NAHUI NESAMONES DARO KITI IRGI TASPATS. ****POPKORNAI VIETOJ****

Vien tik iš tavo pranešimo, matosi jog esi arba psichinę negalią turintys asmuo arba propaguojantis baisią rašliavą. Jeigu, vis dėl to, turi nusiskundimų dėl manęs, prašau, rašyk temą arba pačiam Bullzai privačiai, o ne teršk temą, kurioje tu esi visiškai net nepaminėtas.

4 valandas prieš , Džėkas. said:

Į šikną lenda visiem, visi jau pastebėjo ir nereikia čia prota knist, kad pats nematai.

Nežinau, ar jus čia ne taip suprantat bendravimą, ar aš vienintelis. Pagal mane, Tigre ganėtinai padoriai elgiesi su jumis, kaip tokiais karštakošiais, ji padeda jums išaiškinti jog ir prižiūrėtojai yra žmones, gali klysti ar leisti laisvalaikį ne tik surfe.

4 valandas prieš , MArkyzass said:

Igni ira tas demo kalbek laukiu tu gi pas mus blet dievas.

 

???

4 valandas prieš , MArkyzass said:

ne man sakyk traukti snapa  tigrei nes blet ta is niekur nieko rasineja o as uzstoju drauga.

dar blet doros tik betruko nx.

Tu užstoji draugą? Tą patį daro ir Tigrė, užstodama Nikotiną, tačiau tavo neišlavintai pasąmonei dar iki šiol tai yra nesuprantama. O dėl Doros, jis kaip ir jus visi pašaliniai šioje temoje, gali laisvai diskutuoti ir ginti tam tikrą asmenį, tad... Labai nesusireikšminkite.

 

Patį demo peržiūrėsiu rytoj ir pasakysiu čytino ar ne.

Taipogi labai norėčiau, jog viso šito vėžio nepropoguotumėte ir neplatintumėte dar labiau, nes šis serveris jūsų dėka virsta į vaikų paradą, ačiū.

Labos nakties.

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žaidėjas atbanintas, dėl įrodymų stokos.

Dabar taip chebra, labai gražiai nuo šios akimirkos, kas nesilaikys tvarkos forume ir net nesistengs sumažinti necenzūrinių žodžių savo žinutėse, nebus net įspėjami, bus iškart baudžiami. Jeigu negalite civilizuotai bendrauti/išreikšti savo nuomonę ar pretenzijas, tuomet pasakysiu tai vieną kartą - šitas forumas ne vieta tai mokytis, ir tai nebus toleruojama.

Smagaus žaidimo visiem, nervus į konservus. P.S. alus ne karvę kainuoją - pamėginkit, gal padės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2018-05-13 at 23:18, IGNN1S 弐 said:

Būtent, visiškai nesuprantu naivių žmonių, kurie kritikuoja asmenį einantį už teisybę.

Vien tik iš tavo pranešimo, matosi jog esi arba psichinę negalią turintys asmuo arba propaguojantis baisią rašliavą. Jeigu, vis dėl to, turi nusiskundimų dėl manęs, prašau, rašyk temą arba pačiam Bullzai privačiai, o ne teršk temą, kurioje tu esi visiškai net nepaminėtas.

Nežinau, ar jus čia ne taip suprantat bendravimą, ar aš vienintelis. Pagal mane, Tigre ganėtinai padoriai elgiesi su jumis, kaip tokiais karštakošiais, ji padeda jums išaiškinti jog ir prižiūrėtojai yra žmones, gali klysti ar leisti laisvalaikį ne tik surfe.

???

Tu užstoji draugą? Tą patį daro ir Tigrė, užstodama Nikotiną, tačiau tavo neišlavintai pasąmonei dar iki šiol tai yra nesuprantama. O dėl Doros, jis kaip ir jus visi pašaliniai šioje temoje, gali laisvai diskutuoti ir ginti tam tikrą asmenį, tad... Labai nesusireikšminkite.

 

Patį demo peržiūrėsiu rytoj ir pasakysiu čytino ar ne.

Taipogi labai norėčiau, jog viso šito vėžio nepropoguotumėte ir neplatintumėte dar labiau, nes šis serveris jūsų dėka virsta į vaikų paradą, ačiū.

Labos nakties.

Suauges atsirado :D

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , MArkyzass said:

Suauges atsirado :D

 

Kurioje vietoje tu matai, jog aš teigiau, kad esu suaugęs? hmm

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...