Jump to content
/mynthons

PERMANENT BAN

Recommended Posts

Sveiki, snd gavau bana as ir mano draugelis Rarr, tamsta BOGA turi problemu su ego, tai viena is priezasciu kodel mes su draugeliu is jo issipisinejom nepaisant to kad tiesiog neturejom ka veikt, zodziu kaip sauksi taip ir atsilieps man kazka pasakys sersiu atgal tai tiek, o del banu trukmes matomai susipyne pirstai zmogui, nes adekvatus adminas adekvaciai su situacija ir susidoros.o tas pats provokuoja, grasina tai taip ir gaunasi, nepatenkintas savo gyvenimu tai ateina kitiem zmonem nuotaikas gadint, tariamas priziuretojas o spec' adminai serveryje uz ji zmones banina uz cheatus tuo metu kai jis pravardziuoja zaidejus visokiausiais maisto produktais :smile: susitupet zmogui reikia nes siuo metu jis su savo privilegijom nesusitvarko naudoja jas kaip gaubta ginybai nuo zaideju katrie neatlaike jo nesamoniu seria ji keiksmazodziais, labai jau idomus jo tvarkos priziurejimo procesas kai isprovokuoja zmogu ji pravardziuodamas sulaukes atsako grasina mute.

unknown.png

unknown.png

  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 Sveikas matau atėjai adekvatus, ego dauguma buvo ir tavo, tai nenusverk situacijos, nepasakes visos tiesos prisidirbot abudu, aš buvau atėjas tikrai su alt acc, nes turėjau tikrinti viena žmogu, tai girdėjau kaip iš jo isipisinėjete ir stumete, atgal nuo jūsų jis tik gynėsė, tai prašau visa situacija išdėstiti ir ne savo teikti, jei nebučiau buves bučiau praleides, tai tau tik pasakau, čia ne Bogos ego kaltas, o jus jo ego gadinate, nesakau kad tik jus. Gražios dienos

Redaguota ◇𝕵𝖊ffKiller◇
  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

atejo paverkt i forumus mynthonas su rarru XDDDDDDDDDDDDDDD Servo vierchai, kai adminai ateina i serva kaip peles po sluota sedi :DDDDDDDDDDDD Rarr prisitriochines vps :DDDDDDDDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Zirklius kaip visada pasirodo tuo metu kai balius senai baigtas kaip alkana ziurke nuo stalo renkanti maisto likucius praleisdamas visa deserta, taprkitko akys yra duotos ne be priezasties persiskaityk tema pasuk galva ir pagalvok butent del ko viskas vyko, na o tada isreisk savo nuomone, nes siuo metu is to ka matau tai tik debiliskaja tavo puse nereikia vaidinti visisko dauno, kad ir kaip noreciau tai paneigt toks nesi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...