Jump to content

Recommended Posts

Kokį dar accounta klaunai jus du servo , dėk demo duok įrodymus kad ten aš IP, Steam id, balsą mano, net nesilankau aš tam vimo kaip ir daugelis žmonių dėl jūsų dviejų taip kad nesijaudinkit klausimas ar susitiksim liepos mėnesį išviso. 47894CE4-9A09-4B15-9EE5-F68452974DF8.thumb.jpeg.0819d81fc10f152fc8d8d5415d29ecb4.jpeg

man net juokas paima paskaičius šita, man net šlykštu butų jūsų vietoj tiek šudo malt uz bullzajaus nugaros. Vienas 16 metu vaikas kitas vapse belenka daro ir dar admina turi, dora ir Ignis “kompetetinga administracija”

#savevimo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Oj tos dramos. :D Atgaivins foruma biski, is patirties pas mus sakau :D Dora dux! Chuliganas lox! Ignis vaix! Fight fight fight! (cia joke jei kas serga autizmu ir nesuprato)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Chule, prikoliukas tu :D labai nepatenkintas net nezaisdamas serve. O gal savo jau sukurei? Paskirsi cia puse musu i priz? :D Man patinka, kaip tu pyksti uz tiesa, gavai bana tai ir sedek ramiai kamurkei savo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Chebra matot kaip jus nukrypstat nuo temos :D net savo darbo neatliekat, jum demo ikele o jus cia su manim bazarinat :D tokie jus ir adminai, get your asses to work, o igni tu tai palauk vasareles :) tu jau prisibazarinai vaikeli :* sedesi namuose prie kompiuterio per langa i grazu ora ziuresi :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Peržvelk dar kartą viską ką rašei. TU nukrypsti nuo temos. Čia pirmai rašei komentarą, kad mest mus su Igniu ir statyt į mūsų vietą DannyF. Puiku tegu dalyvauja. Bet nukrypsti tai tik TU. Man įdomu, ką jam nepilnamečiui darysi? Laužysi, peršausi, užmuši? Nebejuokink čia visų prašau. O jei ir atlėksi, nesvarbu kas pas tave per brigada "kavenskų" su dūmais atlėks. Rašysi į forumą, kad nuo Igno stogo p*zdi gavai? :D Aš rašau ir juokiuos.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Chebra matot kaip jus nukrypstat nuo temos :D net savo darbo neatliekat, jum demo ikele o jus cia su manim bazarinat :D tokie jus ir adminai, get your asses to work, o igni tu tai palauk vasareles :) tu jau prisibazarinai vaikeli :* sedesi namuose prie kompiuterio per langa i grazu ora ziuresi :D

Graudus tu esi, ir daugiau jokių žodžių neturiu tavo apibūdinimui. Kad mes su tavim bazarinam, tai nereiškia jog pareigų neatliekam. Tie demo peržiūrinėjami po truputelį, ir šiaip į šiuos dalykus tau nereikėtų kištis, tikriausiai reikės tau apriboti lankymą ir forume.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Oj ne pone dora netaip supratote aš jam tikrai nieko nedarysiu baikit juokis. Aš jau per senas tokiem bairem. Tai davai apribok jei gali, nesupyksiu tikrai. Yra kitu būdu prisijungti taip prie servo taip ir prie forume :) tik reikia noro. 

Pone tik prašau negrasinti nes tik su savo admin kažką gali padaryti. Pridek į facebooka braškė pasnekesim normaliai gi mano facebooka dar žinai Ar jau pamiršai :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Oj ne pone dora netaip supratote aš jam tikrai nieko nedarysiu baikit juokis. Aš jau per senas tokiem bairem. Tai davai apribok jei gali, nesupyksiu tikrai. Yra kitu būdu prisijungti taip prie servo taip ir prie forume :) tik reikia noro. 

Pone tik prašau negrasinti nes tik su savo admin kažką gali padaryti. Pridek į facebooka braškė pasnekesim normaliai gi mano facebooka dar žinai Ar jau pamiršai :D

Tavo užmiršau, bet taviškės panos tai dar ne :x

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

Tavo užmiršau, bet taviškės panos tai dar ne :x

kur tas Haha emoji, kaip jo taip reikia

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Demo peržiūrinėjami po truputėlį, prašau neprakaituoti mūsų mieli serverio broliukai ^_^.

Tema rakinama.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Ti ti ri Dora said:

kur tas haha emoji, kaip jo taip reikia

haha prašau

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...