Jump to content
Apapkinsas

UNBAN Apapkinsas

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Apapkinsas https://steamcommunity.com/profiles/76561198850201883/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -05-01 Pool day, AWP
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Nebeprisimenu nekreipiau dėmesio.
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Top fraginau buvau top 1. Ir tada pabandžiau wallbangint visai neblogai ejosi. Ir gavau bana savaitei už wallhacką nors nieko nenaudoju. [ Manatrodo turėtų dėti visam laikui už wallhacka bana o čia dėjo tik savaitei. ] Taisyklių spec adminas nepasiskaitė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kai buvau parašes viena kartą kažkur ne ten ,kad atbanintų tai tas spec adminas pakeitė į visam laikui baną. Jis specialiai dėjo baną aš taip manau.

Redaguota Apapkinsas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sedi ant 2 servu su banais del wallhack ir silentaim, o kitam del grasinimo ddos, tai nelabai tikiu kad tu "nenaudojai wh".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/9/2020 at 2:19 PM, S.k.S said:

Sedi ant 2 servu su banais del wallhack ir silentaim, o kitam del grasinimo ddos, tai nelabai tikiu kad tu "nenaudojai wh".

Shit community ten lopais vadina, pasakiau nudosinsiu bana sove.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nelabai suprantu ko tu nori dabar is musu? Tu kaip ir parodei kad zaist sitam community nenori, nes cia save dievu iskeli ir gavus kokia bausme pradedi gazdint ddosais ir draugais. Akivaizdu kad tavo vieta butent tame projekte kuriame lopais ir vadintis yra normalu. nemanai?

Kokia priezasti ar paaiskinima duosi irodanti kad tu gali, nori ir sugebi zaisti vimo?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš nečytinu kam man čytintinti ant maino? Čia vienas is geriausių projektų kituose neydomu net žaist yra. Kai trash community.

Redaguota Apapkinsas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ant tavo ip randu daug paskyru su vacais. Is pradziu galvojau kad dinaminis ip pas tave, kadangi ir pas tave keitesi ip ir pas jos, bet dabar paziurejus, tu ta pati ip naudoji nuo 2019 metu pabaigos iki dabar.

 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198985246929
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031159449

Tai paaiskink kodel sitie veikejai kazkurio metu zaide is tavo ip adreso?

,, Labai geras supportas 🙂 "

*2 weeks ago*
,, Ar gera apsauga nuo ddos turite, mano draugas ddoseris "

Smaikstu 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gausi atsargiau atsirinkt draugus tada 🙂 Uz paskyras atsakai tu, net jei ji parduota, pavogta. 

Kitu atveju steamas lengvai nuimtu vacus, deja pagal ju policy TU atsakai uz savo paskyra ir jos sauguma, taipogi draudziamas paskyromis prekiauti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...