Jump to content
BigTap

Apsimetinėjo serverio prižiurėtoju.

Recommended Posts

» Mex. ♯ Prisidengęs vipais apgavo mano manymu naują serverio žaidėja, kad jis yra vimo prižiurėtojas ir grasino baninti neleido jam šneketi nes teigė kad jam yra mažiau negu 15 metu.                                » Mex. ♯  nebuvo pasivadinęs vimo jo nikas buvo Mex. ♯ bet naujas serverio žaidėjas nežinojo kad turi buti darasitas vimo šalia vardo. Grasindamas, užbanins priverte žaidėją atsiūsti jo tapatybės kortelę į forumą. Tokie žaidėjai kaip Mex. ♯. ♯ Gadina serverio patikimumą ir reitingą aš manau kad naujas žaidėjas nebūtu patikėjęs jeigu ne vipas kurio name NaXnY jis tikino kad jis yra tikras vimo prižiūrėtojas aš manau, kad tai yra taisyklių pažeidimas ir kaip supratau pagal jų kalbas mex tai daro nepirmą kartą. image.png.9e4d9bc5c86f31db0697f4eea556cca3.pngimage.png.4d55ade55a543339d18d773b6e0ce67b.png

Redaguota BigTap
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu nesvaik jeigu čiuvelis bajeriu nesuprato, tai čia jau jo bėda ir iš jo pusės nebuvo jokių pretenzijų, atrodė, kad jis tiesiog ta bajeri suprato, ir imete ta id, o aš ne prie ko čia išvis :DD Prieš kurdamas tema pasidomėk daugiau. Ir tas žaidėjas vpš nenaujas, jis suprato tiesiog bajeri ir viskas

Redaguota NaXnY
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O jeigu kažkuris nesupras "bairio" ir nueis į kitą serverį pradės stumt ant vimo kokia bloga community ir pns. Tai serverio reputacija kris ir ką sakysi kad jie nesupranta bairio? Ir aš manau, kad tas žaidėjas yra naujas jei nežino, kaip atrodo serverio prižiurėtojai.

Redaguota BigTap

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O kodėl šūdina community ? Taprasme ? Tai galim padaryt taip kad jis kai bus serveryje aš paklausiu ar jis parišo, kad ten bajeris ar ne, ir jis užtušavo viską, taprasme iš oro drama keli realiai 😄

 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tokiais dalykais niekas nejuokauja 🙂 Bet kas turintis daugiau nei 90iq puikiai zino kad ne visi supras jusu tos vadinamus "bajerius" ir prikolus. Ir gera argumenta Bigas dave, jeigu zaideja atbaidysite i kita projekta su savo tokiais "bajeriukais" ir jis prades pilti suda ant priziuretoju musu tenais budamas, kad asmenines informacijos ir duomenu prasinejame, nemanai kad taip projekto varda sutersi musu?

Megsti tu pasireiksti naxny matau, galbut kitaip kalba teks pravesti su tavim asmeniskai arba pailset tesiog duot kad apsiramintum?

Jeigu yra asmuo neturintis 15, perduodi priziuretojam kad su jo tvarkytusi, ne pats tildai, ne pats kisiesi ir TIKRAI NE PATS apsimeti priziuretoju ir savo teisinguma ivedineji apie kuri kalbejai praeitoje temoje is musu puses apie tavo bausme ;). Hypocrisi biskuti?

Jeigu dabar asmuo jaunas butu visa dokumenta ikeles, su savo asmens kodu, vardu, nuotrauka, vistiek butu juokinga ir smaikstu? Susiimt sakyciau laikas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@NaXnY Atsimeni, labai norejai apie taisykles sneket ir kad remtumemes juomis. Tai tavo drauga perm ban o tave perm silence? Ar bandysime kazkaip tartis?

unknown.png

  • Lovin' it 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prie ko aš čia visu pirma? 😄 Ai ir buvo tas "nukentėjas" atejas į servery ir sake jam taip ar taip reikėjo patvirtint, kad jam 15 metų, ir paaiškino, kad tas mexas ne priž ir tt. Ir prie ko čia man tas silence būtu ? 😄 Demo man atsiųsk tos vietos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne aš apsimečiau, tu demo pažiūrėk pirmą poto čia pilk nesąmones 😄 Nu tai davai galiu dc numest jei taip nori pašnekėt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

aš manau kad naujas žaidėjas nebūtu patikėjęs jeigu ne vipas kurio name NaXnY jis tikino kad jis yra tikras vimo prižiūrėtojas

Tai jeigu teisingia suprantu BigTap zaidejas dabar be priezasties melavo ir is niekur nieko paminejo tave? Ta nori pasakyti?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Doške.
#3979
Demo žiūrėk, aš tikrai nesakiau, kad esu priž, gali sukviest ta mexa ir ta bigtapa, pažiūrėsim kaip tada pašnekės.
O vat prie ko čia aš tai nežinau, aš puse laiko spec'uose prabuvau, nes afk buvau, ir gryžau, kai jis jau norėjo tą id siųst, ir tai drama iškelta su tuo id be reikalo , nes tas kuris siunte problemu neturi, ir taip ar taip viskas užtušuota, ir matosi, tik tas, kad jam 15
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Mexui uzdedamas silence 3 menesiam uz apsimetinejima priziuretoju. (Kad saves tokiu nepavadini, nereiskia kad gali apsimest ar kitaip mulkint vaika ir kaulint jo asmenine info) o naxny lieka silence 2 dienom.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...