Jump to content
M4RT1Z

Perma mute by Chuliganazz

Recommended Posts

Zaidziau csgo surf serve vimo, pasiunciau chuliganazz kad ciulptu sikna ir kad gaidys yra, dejo perma mute man ir mano draugui del to kad jis mano draugas ir kad tarpininkauja.

Draugas sedi Silence, ir perma mute.

Steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198077714336/

Draugo steam profilis: http://steamcommunity.com/profiles/76561198176189747

Screenshotas: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1294052773

 

 

Redaguota M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Demo ar screenshot įkelk dar.

Įspėjimą gavai prieš tai? Plius ar buvai gavęs mute kelis kartus prieš šį įvykį?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Bullzai said:

Demo ar screenshot įkelk dar.

Įspėjimą gavai prieš tai? Plius ar buvai gavęs mute kelis kartus prieš šį įvykį?

Ispejimo negavau, screenshota idejau i edita. Mutes irgi nebuvau gaves pries sita karta.

Redaguota M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau tuo paciu metu. Buvo ispejimu vienas po kito kas minute. Visad sakem kad jei dar verksi ir izeidinesi tai gausi mute arba gag. Chuliganazz gerai pasielge. Dar atmutino tave, nes mane kad pasitaisei po visu bausmiu. Ir begti nereikejo nuo bausmiu. Tai atsijungdamas arba pereidamas i kita accounta. Sekmytes.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Benzelinas said:

Buvau tuo paciu metu. Buvo ispejimu vienas po kito kas minute. Visad sakem kad jei dar verksi ir izeidinesi tai gausi mute arba gag. Chuliganazz gerai pasielge. Dar atmutino tave, nes mane kad pasitaisei po visu bausmiu. Ir begti nereikejo nuo bausmiu. Tai atsijungdamas arba pereidamas i kita accounta. Sekmytes.

Nuo bausmiu jokiu nebegau, gavau 5k mute ant vieno acc reik ir ant kito

  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.
Redaguota M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, M4RT1Z said:

Nuo bausmiu jokiu nebegau, gavau 5k mute ant vieno acc reik ir ant kito

Manau dvigubas pabegimas prideda laiko. Jei dar nesukramtei tokiu taisykliu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Benzelinas said:

Manau dvigubas pabegimas prideda laiko. Jei dar nesukramtei tokiu taisykliu.

edita paskaityk

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Benzelinas said:

Buvau tuo paciu metu. Buvo ispejimu vienas po kito kas minute. Visad sakem kad jei dar verksi ir izeidinesi tai gausi mute arba gag. Chuliganazz gerai pasielge. Dar atmutino tave, nes mane kad pasitaisei po visu bausmiu. Ir begti nereikejo nuo bausmiu. Tai atsijungdamas arba pereidamas i kita accounta. Sekmytes.

As niekad nebuvau atmutintas. Nezinau iskur sita informacija isrovei. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, M4RT1Z said:

Nuo bausmiu jokiu nebegau, gavau 5k mute ant vieno acc reik ir ant kito

  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

Taisyklese dar neparasyta kad begimai nuo bausmes prailgina bausme. Lygtais pats tuo metu buvai pabeges kai Zamm0r, kuris yra PRIZIURETOJAS sake kad pabegimas nuo bausmes prailgina bausmes laika.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, M4RT1Z said:

As niekad nebuvau atmutintas. Nezinau iskur sita informacija isrovei. 

Pats sako akimis maciau kad atmutino ir girdejau tavo balsa. Tau nuo melavimo nosis neilgeja? Nebega snarglys kaip tu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Benzelinas said:

Pats sako akimis maciau kad atmutino ir girdejau tavo balsa. Tau nuo melavimo nosis neilgeja? Nebega snarglys kaip tu?

atmutino, pakalbejau, uzmutino

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, M4RT1Z said:

atmutino, pakalbejau, uzmutino

Nes vel pradejai izeidineti. Gaidziais vadinti ir visa kita.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sorry, nebuvau prie pc, esme tokia, net buvo zamm0r serve, mate kaip tu vadini gaidziu ir sakai ciulpt sikna ar ka tu ten sakei, antras dalykas kai pasakiau kad desiu mute pabegai is  servo, po keliu valandu pagaves tave dejau 5000 min mute nes uz pabegima nuo bausmes ir atsakomybes poto pradejai rasyt gavai gag is benzelino, tavo draugas taip pat perdavinejo ka tu sakai, antras dalykas buvo prisijungta su kitu accountu cs ir vel tu pradejai achuelint ir vadintis visokiais zodziais. ant tavo main account tau yra mutas 5000 min ant to kito dejau perm nes vel vadinai duchu ir taip toliau kad daugiau nepasikartotu. Ziurek kad perm nepasigautum ant main uz tokias nesamones. Vakar gi zvenget mane ir benzelian duchuais, siukslem vadinot zvenget. paprasiai unmute unmutinau vel pradejai koliotis tai taip ir gavai perm ant savo second acc o ant main jei ka tai tik 5000 min. ir antras dalykas vaikas dar esi ir tokia nepagarba rodai. Klausimas ar tau yra 15

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Sorry, nebuvau prie pc, esme tokia, net buvo zamm0r serve, mate kaip tu vadini gaidziu ir sakai ciulpt sikna ar ka tu ten sakei, antras dalykas kai pasakiau kad desiu mute pabegai is  servo, po keliu valandu pagaves tave dejau 5000 min mute nes uz pabegima nuo bausmes ir atsakomybes poto pradejai rasyt gavai gag is benzelino, tavo draugas taip pat perdavinejo ka tu sakai, antras dalykas buvo prisijungta su kitu accountu cs ir vel tu pradejai achuelint ir vadintis visokiais zodziais. ant tavo main account tau yra mutas 5000 min ant to kito dejau perm nes vel vadinai duchu ir taip toliau kad daugiau nepasikartotu. Ziurek kad perm nepasigautum ant main uz tokias nesamones. Vakar gi zvenget mane ir benzelian duchuais, siukslem vadinot zvenget. paprasiai unmute unmutinau vel pradejai koliotis tai taip ir gavai perm ant savo second acc o ant main jei ka tai tik 5000 min. ir antras dalykas vaikas dar esi ir tokia nepagarba rodai. Klausimas ar tau yra 15

apsiverk, rodyk irodymus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Irodymu nereik, buvo zamm0r mate kaip pabegai tai yra serverio priziuretojas gali paliudint, o del mute buvo kitas adminas taip kad jo zodis yra irodymas, as nesuprantu isipisinejat zvengiat jum prikolas o kita diena verkiat forume. tai buk kaip vyras o ne vaikas. Jei nusprendei vadintis duchais ir taip toliau tai buk kaip vyras ir susitaikyk su situacija. O ne kaip mazas vaikas verk kaip vakar pastoviai isipisinejai is musu.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz said:

Irodymu nereik, buvo zamm0r mate kaip pabegai tai yra serverio priziuretojas gali paliudint, o del mute buvo kitas adminas taip kad jo zodis yra irodymas, as nesuprantu isipisinejat zvengiat jum prikolas o kita diena verkiat forume. tai buk kaip vyras o ne vaikas. Jei nusprendei vadintis duchais ir taip toliau tai buk kaip vyras ir susitaikyk su situacija. O ne kaip mazas vaikas verk kaip vakar pastoviai isipisinejai is musu.

 

2 hours ago, Benzelinas said:

Svarbiausia, kad galejai isvengti savo mute ir gag pirmam plane nedares nesamoniu.

Rodyk irodymus jau laukiu 4 val

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvo anskčiau pamineta, kad mutams/gagams įrodymu rinkti nereikia, jų reikia kickams, banams. Esu girdėjas ir aš kaip ant kas antro taip varai, bet jiems nebuvo svarbu, todėl muto negavai. Beto įrodymus ir tu gali pateikti taves niekas nestabdo.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

buvau tuo metu serve ir galiu patvirtinti kad tikrai reikia perma muto M4RT1Z

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...