Jump to content
⁄  ⁄  ⁄ Μ™ Chuliganazz

"Noob" cheats aimbot/trigger bot

Recommended Posts

Dejau "noob" ban 4 val po kol bus perziuretas demo ir viskas isiaiskinta, zmogus aiskiai naudoja vadinama triggerbot/silentaim nuo cyto priklauso pavadinimas su aimbot paziurekit demo slow motion matos daugeli vietu kad net niera taikytasi i zmogu o kulka eina i zmogu. Zinau daug apie cytus, sitas zmogus jau aiskus

DEMO.dem

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nematau jokiu cytu , kiek su juo bendrauju jis global ir faceite rank s  , nebanint

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš tai nečytinu tik visada "Try hard" žaidžiu :). Reik laukti prižiūrėtojų nuomonės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Peržiūrėjau demo ir pilnai įžvelgiu kažkokį tai neaišku aimbotą, baną pakeisiu į pernament, galutinį jo likimą nuspręs Bullzai.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš nečytinu ir niekada nečytinsiu! Todėl bandysiu paaiškinti visus kilus nufilmuotame demo faile, kad įrodyčau, kad aš nenaudoju žaidimą palengvinančių programų.
Jeigu neklystu, tai dauguma kilų gali matytis kitaip, dėl pingo, (Dauguma žaidžia su 5 ping, o aš su 30-60 ping)
0:04 leisdamasis žemyn pamačiau, kad yra žmogus T2, todėl greit 2 kartus scopinau ir pataikiau normalų šūvį į krūtinę.
0:52 Ore padariau 360 ir pamačiau, kad ten yra CT. Pasitaisiau taikinuką ant jo ir nužudžiau.
1:17 Noscopo nepataikiau, išsitraukus glock'a pirmo šūvio nepataikiau ir antrą užvedžiau ant galvos. (Atidžiau žiūrint 3.4% speed'u galima matyti, kad taikosi žmogus, o ne kompiuteris. Aim'as nutaikytų greičiau ir tiesiai į vidurį galvos, o matosi, kad taikiausi dešiniau. Dar siunčiu mano nufilmuotą demo map'e kuriame parodau, kad moku flickinti su glock'u ir awp fliks.dem) .
1:40 Lucky noscope.
1:49 Nušoviau CT s flick'u. Nors atrodo, kad net nearti taikinukas žiūrint 3.4 % speed'u matosi, kad po šūvio kamera pasisuka dešiniau prieš killfeed'e parodant, kad nužudžiau.
1:53 Vėl flick'as matosi, kai kamera po šuvio eina kairiau (Žiūrint 3.4 % speed).
1:56 Vėl labai mažas flick'as po šūvio matosi ir to užtenka, kad pataikyčiau į kojas (Žiūrint 3.4 % speed).
2:00 Pamačiau, kad atskrido ir šoviau noscop'ą.
2:25 Pamačius CT ėjau žiūrėt shortą, nes tik ten arba ant buy zonos gali eit. Jeigu būtų ėjęs ant buy zonos tai aš laisvai būčiau nužudęs.


 

Redaguota "N00B"
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Svarus esi , nors nenoriu girtis , bet kartais ir as geriau pasaudau :D

Is patirties sakau , nors ir kaip bandysi irodynet , nepaeis , nors mano manymu turebut , but be bano  xD

Redaguota ¡Cocumber

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Akivaizdaus pasigavimo lytais ir nėra. Vienintelė vieta kuri užkliuvo buvo 1:49, nes nemanau, kad tu ten pasisukai norėdamas flickinti ir kiek mano nuomone tavo pasisukimas su awp dar rankose yra per mažas, kadangi kaip pats sakei - "kad net nearti taikinukas". Manau tu šiaip sukaisi ir dar paskui knife išsitraukei.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jokio cia cheato nera. Man dar labiau rankas sujuda kai snaipinu, visiskai sveikas zmogiskas aimas. Galiu imesti kaip pavizdi savo demo kaip as snaipinu ir pamatysit kad ligiai taip pat ir mano rankas sujuda. Cia tiesiog skill'as. 

TBH as labai seniai zaidziu ir visi zino kaip as gaudau skraidancius easy killus ir nieks man nieko nesako. Tai manau reikia perziureti adminui dar karta savo sprendima

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...