Jump to content
jEANBOX

Nusiskundimas dėl Chuliganazz

Recommended Posts

Sveiki, taigi aš serveryje lošiau, ir vienas žmogus labai šmaikščiai kalbėjo ir aš jam pasakiau tu nosį užsikimšes?:D ir man uždėjo permanently mute Chuliganazz, tada Ignis pradėjo aiškintis už ką mute ir Chuliganazz visą laiką bandė išsiatmazint, bet taip ir nepateikė svarių įrodymų. :) Taigi nemanau, kad žaidėjas kaip jis nusipelno turėti tokias pareigas serveryje

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jo, adminai tikrai atitruke nuo realybes, siandien del vieno pasiuntimo 500 min dejo be jokio ispejimo. Paskui pasake, kad jam 19 metu ir jis anime ziuri, taip ir supratau, kad adaptas.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, IGNN1S said:

Būtų gerai jog tu tik šitą būtum pasakęs, jeigu labai reikės įmesiu visą demo :)

imesk, paziuresim visi kartu 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sakyčiau, kad Ignas dar gana gerai sutvarkė situacija, šaltų nervų žmogelis. :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

41 minutes prieš, ZasukasAsilas said:

Kiek matau is demo pavadinimo velniaspabirunas, tai demo yra PABIRUNO. Noriu pasakyti, jog tai ne as :) 

Noreciau matyti demo, kai tu uzdejai 500 minuciu gag NIGERIUKAS vardu demo :) 

Tai tu perklausyk visą demo, išgirsi save, pabirūną, gilmį ir dar kitus savo draugus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, IGNN1S said:

Tai tu perklausyk visą demo, išgirsi save, pabirūną, gilmį ir dar kitus savo draugus.

Ne del sito gaga gavau. Visu pirma cia as snekejau per mikrofona. Davei gaga 500 minuciu pries si ivyki

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , ZasukasAsilas said:

Jeigu neturi irodymu uz ka dejai 500 minuciu gaga, tai ko cia skelbies, kad turi? grizk man atrodo savo anime ziuret

Klysti, jog aš tau daviau gag, bet dėl tavęs - paieškosiu įrodymų. Galbūt tu teisus.

Tačiau siūlyčiau ir tau atidžiai peržiūrėt visą demo jeigu ieškai teisybės, kadangi tu keikeisi per voice chat, bet ir per text chatą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, IGNN1S said:

Klysti, jog aš tau daviau gag, bet dėl tavęs - paieškosiu įrodymų. Galbūt tu teisus.

Tačiau siūlyčiau ir tau atidžiai peržiūrėt visą demo jeigu ieškai teisybės, kadangi tu keikeisi per voice chat, bet ir per text chatą.

Pats isprovokavai konflikta. Tame demo keikiausiu, vien del to, jog tu man dejai gaga. Nebutu gag, nebutu ir keiksmu buve. 

Be to kaip as galiu klysti, jog ne tu man davei gaga? tu mane uz akla laikai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ZasukasAsilas said:

Jeigu neturi irodymu uz ka dejai 500 minuciu gaga, tai ko cia skelbies, kad turi? grizk man atrodo savo anime ziuret


Kaip aš galėjau išprovokuot konfliktą? Tu visa jį užvėlei, viskas matosi demo.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

55 minutes ago, IGNN1S said:


Kaip aš galėjau išprovokuot konfliktą? Tu visa jį užvėlei, viskas matosi demo.

 

Nuo anime ziurejimo matau nebepaskaitai. Dar karta priminsiu situacija: is pradziu tu man uzdejai gag del 1 keiksmazodzio, o po keliu valandu atejes i serveri  ir pradejau keiktis ar ka ten daryt tame demo, nes gag 500 minuciu nebuvau vertas

 

 

Sito  demo isvis nekisk, nes jis ne prie ko yra, kadangi demo yra darytas praejus porai valandu po gag.

Redaguota ZasukasAsilas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes prieš, ZasukasAsilas said:

Nuo anime ziurejimo matau nebepaskaitai. Dar karta priminsiu situacija: is pradziu tu man uzdejai gag del 1 keiksmazodzio, o po keliu valandu atejes i serveri  ir pradejau keiktis ar ka ten daryt tame demo, nes gag 500 minuciu nebuvau vertas

 

 

Sito  demo isvis nekisk, nes jis ne prie ko yra, kadangi demo yra darytas praejus porai valandu po gag.

Ką tu čia kliedi? Aš visad baudžiu, kai jau neįmanoma susikalbėt, kuo tu išskirtinis tuo atveju buvai? + įrodyk bent su menkiausiais įrodymais jog tas demo darytas po kelių valandų, paistai neturėdamas kaip įrodyti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, IGNN1S said:

Ką tu čia kliedi? Aš visad baudžiu, kai jau neįmanoma susikalbėt, kuo tu išskirtinis tuo atveju buvai? + įrodyk bent su menkiausiais įrodymais jog tas demo darytas po kelių valandų, paistai neturėdamas kaip įrodyti

Atsipeikek, as tau dar karta kartoju, nes matau nesupranti kas as esu. As ne Pabirunas, kuri tu uzmutinai 500 minuciu. As nick'u NIGERIUKAS, kuri tu uzgaginai 500 minuciu pries sita demo. Logus pasiziurek, jeigu turi priejima. 

As isvis nesuprantu kaip tu gali buti priziuretojas, ar kas ten toks, jeigu elementariose situaciojose nesigaudai. Nu nezinau, geda man, del taves, o dar raso, jog vimo adminai yra kompetetingi. 

Siaip man vps nusispjaut ant to gag'o, tik siaip idomu uz ka gavau, kaip matau irodymu nepateiki, nors sakai, jog turi, tai geriau jau nuleides galva prisipazink, kad neteisus esi ;)

Redaguota ZasukasAsilas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , ZasukasAsilas said:

Atsipeikek, as tau dar karta kartoju, nes matau nesupranti kas as esu. As ne Pabirunas, kuri tu uzmutinai 500 minuciu. As nick'u NIGERIUKAS, kuri tu uzgaginai 500 minuciu pries sita demo. Logus pasiziurek, jeigu turi priejima. 

As isvis nesuprantu kaip tu gali buti priziuretojas, ar kas ten toks, jeigu elementariose situaciojose nesigaudai. Nu nezinau, geda man, del taves, o dar raso, jog vimo adminai yra kompetetingi. 

Siaip man vps nusispjaut ant to gag'o, tik siaip idomu uz ka gavau, kaip matau irodymu nepateiki, nors sakai, jog turi, tai geriau jau nuleides galva prisipazink, kad neteisus esi ;)

Wow, ganėtinai agresyviai tu čia. Aš tau gal 8 kartą sakau, peržiūrėk visą demo ir tik tada ieškok teisybės, be reikalo nebausčiau, už vieną įžeidimą irgi, o už keiksmus išvis retai kada mutinu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, IGNN1S said:

Wow, ganėtinai agresyviai tu čia. Aš tau gal 8 kartą sakau, peržiūrėk visą demo ir tik tada ieškok teisybės, be reikalo nebausčiau, už vieną įžeidimą irgi, o už keiksmus išvis retai kada mutinu.

As apakes esu del tavo bukumo. Demo perziurejus, visa laika as kalbejau per mikrofona, tai kaip as galejau gauti gag uz tai? Kiek zinau gag dedamas, kai pazeidi taisykles rasydamas i chat, o ne kalbedamas. Visu antra po sito demo as jokio bano/mute/gag negavau. As gavau gag 500 minuciu PRIES IVYKSTANT SIAM DEMO. 

Pasakiau ka norejau, jeigu tu, kaip adminas, esi toks durnas ir nesupranti is vis situacijos kas po ko ivyko, tai nebesigincysiu su tavim. Tikrai matos, kad po to anime ziurejimo smegenys isvarvejo, bet ka padarysi, visokiu debiliuku reikia.

Sekmes toliau plaukiojant tarp administratoriaus pareigu ir anime :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ZasukasAsilas said:

As apakes esu del tavo bukumo. Demo perziurejus, visa laika as kalbejau per mikrofona, tai kaip as galejau gauti gag uz tai? Kiek zinau gag dedamas, kai pazeidi taisykles rasydamas i chat, o ne kalbedamas. Visu antra po sito demo as jokio bano/mute/gag negavau. As gavau gag 500 minuciu PRIES IVYKSTANT SIAM DEMO. 

Pasakiau ka norejau, jeigu tu, kaip adminas, esi toks durnas ir nesupranti is vis situacijos kas po ko ivyko, tai nebesigincysiu su tavim. Tikrai matos, kad po to anime ziurejimo smegenys isvarvejo, bet ka padarysi, visokiu debiliuku reikia.

Sekmes toliau plaukiojant tarp administratoriaus pareigu ir anime :)

Nu jo, arba aš bukas, arba tu aklas. Kaip tu nieko nerašei? Gi pats peržiūrėjau demo, atsipeikėk.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...