Jump to content
Fr4gger

Nusiskundimas del Kokumberis

Recommended Posts

Vienu žodžiu buvo taip, esu Vimo DJ Grupes narys, ir nusprendžiau paleisti muziką, pasižiūrėjau yra 13 žmonių, ir paleidau, ir man Kokumberis davė mute už muzikos leidimą, nesupratau kodėl?

Be pavadinimo.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jeigu maišė kai kuriem, todėl ir davė spėju. Plius matau skaičiavo prieš tai, buvau įspėtas kogero išjungti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

+ Ir vel privilegijuoti sio serverio zaidejai niekingai pasinaudoja savo galia ir nubaudzia nekaltus sito serverio zaidejus. As manau kad uz tokius pyktus darbus reikia nubausti si piktadari.As visada maniau, kad musu pagalbininkai teisingieji ar net isrinktieji yra adminai, bet pasirodo, kad taipogi jie jokie nera sventieji.

Buvau tuo metu kai jis, ciulbejo savo grazias dainas, atsiklausias Kokumberio.

Sio serverio kurejau, as manau, kad reikia kazka cia keisti ir greitain nes jau cia ne pirmas kartas.

 

DEMAS VALDO!!! 

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Manyčiau, kad pirma turėtum atsiklausri ar žmonės nori,  o tik pofo leisti muziką. Aš irgi Kokumbeio vietoi būčiau pasielgęs taip pat.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, InvisioN TheRust.LT said:

Ta muzika is vis uzdrauskit nesamones vistiek leidzia 

logiska vistiek yra ta radija man atrodo ir siaip patys taigi gali pasijungt ta muzika jomajo. 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taisyklėse parašyta: 

  • Draudžiama leisti muziką kai serveryje yra daugiau nei 15 žmonių

Darykit vote dėl muzikos ir jei žaidėjai su tuo sutinka tada viskas ok.

Dabar gaunasi vienas vote nedarė, o kitas mute davė ir pešasi kaip maži vaikai...

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sakyčiau, kad gana išpūstas dalykas čia. Aišku reikia daryti vote, bet gi neuždėjo kokiu 99999 min, o tik 30. Aš pavyzdžiui jei kažkas paleidžia muzika sakau išjunk tada patikrinu kiek žmonių, jeigu viskas atitinka tada dedu vote, o jeigu žmogus pats negali pakentėti 15 sekundžiu tyloje kol žiūriu taip pat uždedu 30 min mute. Tiesiog reikia daugiau pagarbos vienas kitam.:)

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Tomas said:

Sakyčiau, kad gana išpūstas dalykas čia. Aišku reikia daryti vote, bet gi neuždėjo kokiu 99999 min, o tik 30. Aš pavyzdžiui jei kažkas paleidžia muzika sakau išjunk tada patikrinu kiek žmonių, jeigu viskas atitinka tada dedu vote, o jeigu žmogus pats negali pakentėti 15 sekundžiu tyloje kol žiūriu taip pat uždedu 30 min mute. Tiesiog reikia daugiau pagarbos vienas kitam.:)

Maziau verkt reikia :>

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2017-12-10 at 20:48, Fr4gger said:

 esu Vimo DJ Grupes narys

Tai nereiškia jog gali leisti muziką kada panorėjęs.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...