Jump to content
Nenormalus csgolive.com

Adminas zaidzia privilegijom

Recommended Posts

1.visu pirma , gaga gavai, nes buvo pastovus izeidinejimai ,buvai perspetas.

2.visu antra , mute gavai, nes tavo balsas neatitiko reikalavimo kalbeti nuo 15 .

nereikia issidirbineti ir nereikes cia verkti , kad gauni mute ir gagus :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dar pridursiu , kad net pirmoje nuotraukoje matosi , kad kazka izeidinejo . Tiesiog nereikia bandyt gausi ta unmute ir ungag nors pats to nusipelniai.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš kaip naujas adminas maišau gag ir mute. Aš tau ne kartą sakiau jau, kad tu neįžeidinėtum žaidėjų, bet tu mano įspėjimų neklausei. Todėl užmūtinau, tada supratau, kad mute tik per voice chatą - dėl to nuėmiau mute, ir dėjau gag. Nes tau taip,ar taip nėra pakankamai metų, kad kalbėtum, dėl to tu taip ar taip nekalbėtum:).

Redaguota .ro
Papildžiau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir manau, kad ne vienas ten buvęs žmogus gali patvirtinti, jog vos tave kažkas nušauna, tu visada savo tom frazėm vadini juos (py*aras, botas, lo*as).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Už campinima aišku nebaudžiama, bet kaip pasakė .ro gavai už įžeidinėjimus, cocumberio pridurimas irgi geras nes tikrai matosi kaip pirmoje nuotraukoje dar įžeidinėjai.:D Manyčiau jeigu scrollintume į viršų pamatytume dar blizgučių. Ir iš kitų komentaru ir pačios nuotraukos matau , kad trijų mutų nėra. Pirma sumaišęs  uždėjo mutą, matosi, kad greitai jį nuėmė ir kiek supratau uždėjo gagą. Dėl komandų maišimosi suprantu tą nes pats maišiausi pirmą savaitę kol nepasitikrindavau ką parašęs po komandos.:D

(galų gale nebuvau serveryje, todėl viską sprendžiu iš pateiktų nuotraukų ir kitų komentarų. Tiksliai nieko negaliu pasakyti:|).

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tomai, ne jam suprasti, kad yra tam skirtas anticamp pluginas dėl camperių:S.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kažkas nuimė iš spedAdmin ar prižiūrėtojų. Esmė viena, viskas buvo pagal taisykles daryta. Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...