Jump to content
xEon

Cheater

Recommended Posts

Sveiki. Jei domitės serverių top 5, pastebėjote, kad atsirado naujas žaidėjas pretenduojantis į 1 arba 2 arba 3 vietas - Efka. Iš pradžių viskas su Efkos žaidimu atrodė normaliai, bet paskui man beskrendant įtartinai man buvo pataikyta labai daug kartu iš glock. Tada nuėjau į spectatus ir pradėjau Efką filmuoti, ir mano manymu jis naudoja aim ir wallhack (nezinau kaip vadinas tikrai, kai užsilockina ant priešo taikinukas ir lygiai sekioja). Manau demo failuose jei žiūrėsite 1/4x greičiu tikrai pamatysite.

 

P.s. 1 demo faile žiūrėti 00:45(šaudo net nematydamas enemy), 01:40(užsilockino) Daugiau nieko neradau įdomaus šitame demo.

       2 demo faile žiūrėti 05:54(užsilockino) Šiame daugiau irgi nieko nepastebėjau.

       3 demo faile žiūrėti galit nuo pradžios. Jis trumpas yra bet vistiek efka jame užsilockino ant enemy.

       4 demo faile žiūrėti 00:12(pažiejo per siena (tik gaila x-ray nebuvo)) Daugiau nieko.

       5 demo faile žiūrėti 3:10(nukrito į jail ir per smoke saudė į t1 esanti enemy)

 

P.s.s demo yra sunumeruoti (1 - efka ,2 - efka2, 3 - efka3, 4 - efka4, 5 -  efka5).

 

Smagaus žiūrėjimo!!!

efka2.dem

efka3.dem

efka4.dem

efka5.dem

efka.dem

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kai su taikinuku vedžiojo 'užsilockino', kaip tu sakai, tai labai įdomiai atrodo, 1 su vienu net ir 1/10 lėčiau žiūrint. Idealiai tolygiai kažkaip veda. Keista labai. Reiktų patyrusios akies nuomonės šituo atveju. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pagaliau atradau laiko ir peržiūrėjau, wh tai tikrai neįžvelgtinas, o aimlock'as lockina ir per pačias sienas. Kad čytina - tai faktas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 11/11/2017 at 4:36 PM, SafeCarry said:

Aš supreme, reikia peržiūrėti man šį demo. 

Mažai reiškia tas Supreme, aš kiek kartu globalas esu buvęs tokių molių prisižiūrių, dabar Supreme pats esu ir nieko.

Pažiūrėjau tą demo, atrodai kartais keistai bet visko būna, čia arba žmogelis nečytina arba tiesiog laimė. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...