Jump to content
m1sc

D<N>S vaikas nusipirko adminą

Recommended Posts

Nežinau prisijungi vakare viskas normaliai, tada iš oro prineria, adminą vaikas nusipirkęs, dėl kažko susireikšminęs ir pradeda ahujielint:D20171013231455_1.thumb.jpg.87bc23e8adf821eeb2f69af8d092d946.jpg20171013231706_1.thumb.jpg.3143035fe7f6a628b07881af7c35c3d8.jpg20171013231507_1.thumb.jpg.cf690c79b164dc8d747414f8cb919203.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kol nepiktnaudžiauja privilegijom, neturiu priekaištų, galit pasižodžiaut, jeigu jum tai patinka :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Manau,  kad situacija vienapusiška nes adminas ,,stumia" , įžeidineja, o m1sc  negalėtų apsiginti ir pasižodžiauti nes adminas jam galėtų deti gag/mute už įžeidinėjima  ir  keikimasi.

 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu suprantat, man tai nėra labai didelio skirtumo, kad čia tipo kažką jis sako. Nu bet tada, kai aš kažką pasakau atgal, kodėl man mutą arba gagą duoda tai neįsivaizduoju:D Tiesiog mano nuomone būtų gerai padaryt, kad adminus gautų, bent jau tie, kurie turi 16metų

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jeigu jis stumia, tu atgal pradėjai stumt, ir tu gavai gag/mute, įkelk čia fotke, jis irgi gaus mute/gag. Sąžininga? Sąžininga.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Spoiler

 

Jeigu  mute/gag  uždeda už tave viršesnis jo nuimti negali. Sakykim jeigu dabar jis gautu mute nuo spec admino arba prižiūrėtojo tai adminas negalėtų jo nuimti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as esu specadmin ir galiu pasakyt kad kai biski nesamones dariau serveryje iggnis (priziuretojas) uzdejo 500min muta ir pasake "jei nusiimsi nuimsiu spec admin"tai manau jis norejo pasakyti kad jei nusiimsiu pats (budamas specadmin)prarasiu privilegijes bet kita karta gaves muta nuo specadmin i see u pee (jis jau nebeturi specadmin)pajuokaudamas pabandziau sia komanda !sm_unmute ACETONAS 1400 (unmute komanda)ir buvau atmutintas bet as nenusiemiau sau mute nuo iggnis (priziuretojas) nes bijojau prarasti privilegijas tai manyciau reik yrodimu gaut kaip jis pats save atsimutina arba abjusina voice chata o chate galima nekreipt demesiu bet ir per voice chat galima uzsimutint per pati zaidima uz nusizengimus (kuriems eriks yrodimu) manau reik taikyt ir bausmes kokios taisykles tokios jas gali pakeisti tik viso serverio admin arba priziuretojai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2017-10-14 at 23:15, JustDomis said:

as esu specadmin ir galiu pasakyt kad kai biski nesamones dariau serveryje iggnis (priziuretojas) uzdejo 500min muta ir pasake "jei nusiimsi nuimsiu spec admin"tai manau jis norejo pasakyti kad jei nusiimsiu pats (budamas specadmin)prarasiu privilegijes bet kita karta gaves muta nuo specadmin i see u pee (jis jau nebeturi specadmin)pajuokaudamas pabandziau sia komanda !sm_unmute ACETONAS 1400 (unmute komanda)ir buvau atmutintas bet as nenusiemiau sau mute nuo iggnis (priziuretojas) nes bijojau prarasti privilegijas tai manyciau reik yrodimu gaut kaip jis pats save atsimutina arba abjusina voice chata o chate galima nekreipt demesiu bet ir per voice chat galima uzsimutint per pati zaidima uz nusizengimus (kuriems eriks yrodimu) manau reik taikyt ir bausmes kokios taisykles tokios jas gali pakeisti tik viso serverio admin arba priziuretojai

Jeigu turi priekaištų dėl manęs - išsakyk detaliau. Tau buvo pranešta jog neleisti jokių garsų, bet tau buvo nusispjaut, jeigu labai reikia, prie įrodymų galiu atkapstyti demo ;).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...